Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
reme

Casio W-735H lub W-736H - Wyświetlenie aktualnej godziny w stoperze/timerze

Recommended Posts

Witam,

Mam zamiar zakupu modelu Casio W-736H (lub ewentualnie Casio W-735H, praktycznie identyczne modele). W związku z tym mam nastepujące pytanie (raczej do posiadaczy tych modeli): Czy jest możliwość wyświetlenia aktualnego czasu podczas mierzenia czasu stoperem/timerem w tych modelach? Wiem z recenzji oraz instrukcji do tych modeli, że przed rozpoczęciem mierzenia czasu aktualna godzina jest wyświetlana u góry wyświetlacza, natomiast po rozpoczęciu mierzenia zmienia się ona w licznik minionych godzin. Czy jest jakiś sposób (np. przez kliknięcie przycisku ADJUST lub innego w trakcie mierzenia czasu) wyświelenia aktualnej godziny bez wyłączania stopera/timera i tracenia zmierzonego czasu? Dodam, że instrukcja do innego modelu świadczy o tym, że powinno być to możliwe: "https://support.casio.com/global/en/wat/manual/3464_en/VPCVSYgcuscjgp.html" Dodatkowo, czy są jakieś istotne różnice między tymi modelami (Casio W-735H, W-736H) oprócz wyglądu tarczy?

Z góry dziękuję za pomoc.

Mam ten zegarek i właśnie sprawdziłem.tak, jest możliwość powrotu do ekranu głównego, czyli godziny, podczas gdy stoper jest uruchomiony. Można to zrobić przyciskiem Mode a nie Adjust.po prostu podczas działania stopera wciskasz przycisk Mode i zegarek wraca do ekranu głównego i pokazuje godzinę.Jeśli chcesz wrócić do stopera to wciskasz przycisk Mode dwa razy i wchodzisz funkcje stopera gdzie dalej mierzy się czas. Pozdrawiam.

Edited by alternatheist

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lucifer455
      Dzień dobry chciałbym kupić swojego pierwszego G-shocka i mam pewien dylemat. Będzie to mój pierwszy zegarek a budżet mam w granicach 600zł i chciałbym spytać o opinie na temat tych modeli.  
      CASIO G-SHOCK GA-2000SU-2AER
      GBA-800UC-2AER
      GA-100B-4AER
      Drugą sprawą jest sklep bądź sprzedawca, którego byście polecali do takiego zakupu. Przeglądałem oferty na stronach aukcyjnych, ale domyślam się, że większość to jakieś podroby.
    • By Topaz
      W wakacje kupiłem z ciekawości takie CASIO MRW-220HCM-5BVEF.

Fajny, prosty w obsłudze, z datą i dniem tygodnia, 100m, bezel obrotowy, luma. Wszystkomający superzegarek. Cieszyłem się i szybko mój zachwyt nad tym taniutkim zegarkiem skończył się... oddaniem go "w ludzi". Kolega, który go dostał, do dzisiaj nie może się nachwalić.

Przypomniałem sobie o tym modelu niedawno i zakupiłem jego klony: CASIO MRW-200H i CASIO MRW-200HC.

Modeli tego CASIO jest kilkanaście, można wybierać i zacząć zbierać.

Dekielek stalowy, jak w wiekszości CASIO, a pasek miękki i na każdy nadgarstek.

Wszytko funkcjonuje, trafia w indeksy, przestawia się punktualnie, wygląda dobrze i jest z dobrych materiałów i to za około 80-100 zł.

Luma na wskazówkach, nawet na sekundowej, a w zależności od wersji pokryte są też indeksy.

Na ręku leży wygodnie. A że to plastik, jest lekki i praktycznie się o nim zapomina.

Zegarek idealny. Do większej popularności brakuje mu tylko kilku dodatkowych zer w cenie.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.