Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pawel777

Seiko Prospex Solar SSC666P1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

W tej cenie Seiko to zazwyczaj dobry wybór, natomiast co do samego modelu...........bez urazy, ale dla mnie odpustowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie Seiko to zazwyczaj dobry wybór, natomiast co do samego modelu...........bez urazy, ale dla mnie odpustowy.

Gust gustowi nie równy xD

Bardzo podobają mi się Diver'y ale posiadają szkło mineralne, a czytając opinie jednak o wiele bardziej się rysują. Jeśli możesz to podeślij mi coś co uważasz za konkurencyjne. :)

 

Wpadł mi w oko https://www.seikowatches.com/global-en/products/prospex/ssc551p1

oraz

https://www.seikowatches.com/global-en/products/prospex/ssc609p1 ale ten nie jest na pasku silikonowym i nie mogę się nigdzie dowiedzieć czy Seiko do tego modelu posiada pasek silikonowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tu nie chodzi o konkurencyjność. Seiko które wybrałeś jest OK więc jeśli Ci się podoba to kup, ale skoro pytasz o opinie to wyrażam swoją a dla mnie ta kolorystyka to festyn. Wersja czarna ok.

Hardlex.....miałem trochę zegarków z takim szkłem i wiem że się da porysować ale mnie się nigdy nie udało.

Ten ostatni model najładniejszy. Na kauczuku jak pamietam go nie było, była za to wersja na bransolecie z czarną tarczą i ta była najładniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o konkurencyjność. Seiko które wybrałeś jest OK więc jeśli Ci się podoba to kup, ale skoro pytasz o opinie to wyrażam swoją a dla mnie ta kolorystyka to festyn. Wersja czarna ok.

Hardlex.....miałem trochę zegarków z takim szkłem i wiem że się da porysować ale mnie się nigdy nie udało.

Ten ostatni model najładniejszy. Na kauczuku jak pamietam go nie było, była za to wersja na bransolecie z czarną tarczą i ta była najładniejsza.

W tym modelu PROSPEX_SOLAR_SSC609P1 da się wymienić bransoletę na silikon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Oczywiście, że się da. Musisz dokupić gumę o odpowiedniej szerokości i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się da. Musisz dokupić gumę o odpowiedniej szerokości i tyle

Dzięki. Można kupić gumę z Seiko czy to już szukać trzeba pasków firm trzecich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

I jedno i drugie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jedno i drugie :)

Zapewne głupie pytanie, ale gdzie w tym zegarku w opisie jest informacja jaka jest szerokość paska? :)

Ewentualnie widzisz jakąś konkurencję ze strony Citizena, albo czegoś innego w granicach do 2000 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki ?

seiko-solar-chronograph-divers-ssc017p1-

 

ssc017, także z tej samej rodziny, ten sam mechanizm, szkło również Hardlex

Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.