Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

slawes

Pierwszy G do 350 zł - jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie

Pierwszy G do 350 zł - jaki?

 

Nie chciał bym, żeby wyglądał jak zabawka a zarazem ubogacenie złotym kolorem czy połyskującym czarnym plastikiem też mi nie odpowiada. Wybrałem sobie kilka modeli:

GA400, GD400, G7900, GA100, GA700, G9000, GD100

Który z nich będzie wg. Was pasował pod moje kryteria?

Najbardziej podoba mi się GD400MB-1er czyli cały czarny z zielonym wyświetlaczem w negatywie i kagańcem. Ewentualnie GA4001BER z racji tej ciekawej koronki oraz chyba przez to, że ma wskazówki wygląda najmniej zabawkowo. 

 

Jakieś rady? ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie GA400 mam wiekszosc z tych co wymieniles,najpowazniej wygląda wlasnie GA400, no i ta koronka w nim jest super, bardzo przyspiesza przelaczanie miedzy funkcjami,a14369701_20180916_220459.jpg na zywo ten zegar wygląda najlepiej z tych wszystkich. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A DW6900? Ten zegarek mocno zyskuje przy bliższym kontakcie. Wersji kolorystycznych też dużo, no i nie wygląda jak wyciągnięty z kinder niespodzianki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW6900 nie, ale dziękuję za propozycję bo liczyłem na coś czego nie wymieniłem :)

 

Oglądałem w sklepach większość z wymienionych i najbardziej ze wszystkich spodobał mi się GD400 z zielonym paskiem - SUPER!  Nie widziałem tylko na żywo GA400 bo nigdzie nie znalazłem a zapowiada się on bardzo ciekawie.

Więc teraz wybieram tylko GA400 lub GD400... hmmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego @slawes polecam mocno GW-7900-1ER,  w zeszłym roku kupiłem u nas na bazarku właśnie za kwotę 350zł :).

Dokładnie ten model --> https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_gw-7900-1er.html


A jak masz trochę większy budżet to na bazarku jest też fajny model GW-M5610-1ER od kolegi @Sol-a -- miałem przez chwilę na ręku, też jest wart uwagi  B)  --> http://zegarkiclub.pl/forum/topic/171386-s-nowy-casio-g-shock-gw-m5610-1er/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z GD-400 będziesz zadowolony. Miałem GD-400MB, rewelacyjnie układa się na nadgarstku, wyświetlacz jest czytelny mimo, że to negatyw. Dodatkowo ma takie mocowanie paska, że dopasujesz do niego bez problemu inny pasek np. typu G10. Ale to tak jakbyś chciał sobie urozmaicić, bo ten fabryczny, to moim zdaniem jeden z najlepszych pasków w G-Shockach.

 

Takie fotki na szybko na dysku znalazłem, może Ci pomogą:

 

110.jpg

 

109.jpg


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam GA-700SE-1A2. Właśnie jakiś tydzień temu kupiłem go sobie. To mój pierwszy g-shock. Mam 39 lat i chciałem właśnie g ze wskazówkami, niwygladający jak zabawka. Ten jest wspaniały. Szaro niebieski. Idealny!

post-108784-0-99318900-1552768259_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-M5610 lub GW-7900 i tylko te :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij jeszcze na G-9100-1ER. Wygląda dużo poważniej, niż G-9000, o którym wspomniałeś, a który wg mnie wygląda bardzo zabawkowo (nie ujmując samemu zegarkowi - zacny model). 

G-9100 to mały G-Shock z tytanowymi elementami obudowy i należący do serii Master of G. Do tego świetny design i automatyczne podświetlenie (reagująca na ruch nadgarstka).


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-M5610 lub GW-7900 i tylko te :)

 

Potwierdzam w 100%  B)

 

Kolego @Slawes zakładam że przeglądasz nas bazarek  ^_^ jeżeli jednak nie to tutaj masz link do GW-7900-1ER w super cenie. Moim zdaniem taniej już nie da się go kupić w takim stanie  :wub:  i z gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.