Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pawel777

Casio Edifice Premium EFS-S530D-2AVUEF czy Seiko Solar SSC666P1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Muszę zakupić zegarek na co dzień, na każde warunki. Zasadniczo chodzi mi o wytrzymałość, szafirowe szkło i dobrą jakość. Początkowo spodobał mi się model Seiko, ale biorąc pod uwagę cenę, która jest prawie 2x wyższa niż Casio, naszły mnie wątpliwości, tym bardziej, że ze względu na charakter pracy wolę pasek silikonowy/bransoletę metalową niż skórę, i obawiam się, że kupując Seiko będę musiał, po pewnym czasie wpakować dodatkowe pieniądze w bransoletę. Moim poprzednim zegarkiem był własnie Edifice; wytrzymał 10 lat (niedawno padł mechanizm).

 

Stąd moje pytanie, który model jest bardziej opłacalny i jak stoją oba mechanizmy poszczególnych zegarków? (jeśli się ktoś orientuje, tu czy Casio tak jak Seiko (chodzi mi o ten model) składa modele "gdzieś", a sam mechanizm jest produkowany w Japonii?) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu nie rozumiesz? Piszesz, że szukasz zegarka a że akurat jest promocja całkiem spoko na podobny zegarek jak w temacie na bransolecie i z szafirem to daje namiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu nie rozumiesz? Piszesz, że szukasz zegarka a że akurat jest promocja całkiem spoko na podobny zegarek jak w temacie na bransolecie i z szafirem to daje namiar.

W temacie pytam o konkretny zegarek, a nie podobny :) trzeba czytać ze zrozumieniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, rozumiem.... Chesz dobrze to jeszcze ci się dostanie...

 

Przepraszam w takim razie za zaśmiecanie wątku i proszę moderatora o usunięcie moich wpisów

 

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wpis był proporcjonalny do Twojego "A co tu nie rozumiesz?". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.