Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Symonid

Szukam zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam zegarka w budżecie do 3.5k zł (może być używka). Zależy mi na poniższych parametrach:

- średnica 42-44mm

- wodoszczelność co najmniej 100m

- koperta stalowa, w całości lub większości ze szczotkowanej stali (taki nieświecący się toolwatch)

- bezel ze szczotkowanej stali (się nie musi być go w ogóle)

- mechanizm automatyczny tracący do 5 sek na dobę

 

Na razie zauważyłem Alpina Alpiner 4. Nosiłem też Glycine Airmana, jednak chciałbym znaleźć inny model.

 

Z góry dziękuję za sugestie i pomysły:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Może starsza referencja pilota od Eposa - 3397? Ostatnio w temacie Eposa pewien Kolega pokazywał pudełeczko z pilotami od Eposa, w tym z dwoma 3397, informując o możliwości rozstania się z którymś. IMO bardzo ciekawy pilot, zdecydowanie bardziej klimatyczny (bo m.in. mniej błyszczący się) od 3401.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam certinę chrono na VJ7750 z Dolińskiego


by zawsze mieć: rower droższy niż samochód i zegarek droższy niż rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam certinę chrono na VJ7750 z Dolińskiego

I tea certina się nie świeci za bardzo?

Może starsza referencja pilota od Eposa - 3397? Ostatnio w temacie Eposa pewien Kolega pokazywał pudełeczko z pilotami od Eposa, w tym z dwoma 3397, informując o możliwości rozstania się z którymś. IMO bardzo ciekawy pilot, zdecydowanie bardziej klimatyczny (bo m.in. mniej błyszczący się) od 3401.

Przyjrzałem się im i to chyba nie jest do końca mój klimat. Dzięki za sugestię:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.