Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mioo

Vostok Amphibia 1967

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie udało mi się ustalić, że można było nabyć "drogą kupna", jak podobno mawia się w Łodzi, specjalne serie Amfibii 1967. Te rocznicowe serie miały 5 wydań o ile udało mi się zorientować. 

 

888473925cfc1.jpg84a167fa99ed4.jpg

 

a2de66c33346d.jpg

 

6d44886e5d5eb.jpgff327bbe3872e.jpg

 

 

 

Czy ktoś ma może info o jaki sztukach na horyzoncie ? Nowej serii ? Egzemplarzu do kupienia ? Stronach na których można szukać ?

Będę wdzięczny za wszelką dyskusję, uwagi oraz teksty o tym, że nie warto i dlaczego ! Może ktoś miał w ręce ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem i w ręce i na ręce i mam nawet na półce egzemplarz z pierwszej serii na bransolecie (lewy górny róg twojego posta).

Porządny zegar, trzeba przyznać. Duży, ciężki, fajnie wykończony. Luma taka se i ponoć czasem szkła pękają "od samości"...

Co do kupna, jak widzę wszystkie nowe są już wyprzedane, więc pozostaje szukać na aukcjach, czasem na zatoce się coś trafi w licytacji (bo ceny kup teraz są z reguły absurdalne).

Ja z moją się nie rozstaję - raz zrobiłem ten błąd i - na szczęście - kupujący odsprzedał mi ją później z powrotem ;)

 

Można też obserwować Meranom i upolować sobie coś w kolejnej odsłonie :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Meranom :)


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem i w ręce i na ręce i mam nawet na półce egzemplarz z pierwszej serii na bransolecie (lewy górny róg twojego posta).

Porządny zegar, trzeba przyznać. Duży, ciężki, fajnie wykończony. Luma taka se i ponoć czasem szkła pękają "od samości"...

Co do kupna, jak widzę wszystkie nowe są już wyprzedane, więc pozostaje szukać na aukcjach, czasem na zatoce się coś trafi w licytacji (bo ceny kup teraz są z reguły absurdalne).

Ja z moją się nie rozstaję - raz zrobiłem ten błąd i - na szczęście - kupujący odsprzedał mi ją później z powrotem ;)

 

Można też obserwować Meranom i upolować sobie coś w kolejnej odsłonie :)

 

Tak.. Kupujący też powtórzył ten sam błąd, na szczęście w nieszczęściu naprawił się chociaż ten pierwszy . ;) Absolutnie genialne wykonanie, zostały mi po nim wspomnienia i fantastyczne zdjęcia jednego z forumowych Kolegów ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Meranom :)

Napisałem. Niestety nic... Ktoś może podzieli się swoim zbiorem zdjęć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się pamiętać, żeby w końcu naprawić moją recenzję z 2013 , z której zdjęcia już wyparowały ;)

Tylko muszę znaleźc trochę czasu, a w tym, tygodniu mogę czasu nie mieć :(


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dość często te wersje są na ebay....ale chcą duże pieniądze

obecnie szybko szukając jest kilka ofert od 2600 w górę

nie ma problemu z dostępnością


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.