Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nexcite

Franck Muller Long Island czy Cartier Tank Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W ostatnim czasie moje zainteresowanie poszło w kierunku zegarków z prostokątną kopertą. Moją uwagę skupiły Cartier Tank Solo, który dotychczas uznawałem za modową markę, ale po zapoznaniu się z historią marki Cartier, nieco zmieniłem zdanie. Poruszając się w przestrzeni zegarków z prostokątną kopertą dostrzegłem także zegar Franck Muller Long Island.

 

Korzystając z możliwości uzyskania opinii Kolegów z forum, chciałbym zapytać który z z powyższych zegarków jest lepszą opcją. Oczywiście jestem świadomy, że w cenie nowego Cartiera można jedynie zakupić używany egzemplarz FM, być może jednak istnieją przesłanki by własnie kupić używany FM niż nowy Cartier?

Planowanego budżetu na zakupy nie podaje, gdyż obecnie jestem na etapie planowania i być może po Waszych podpowiedziach, w ogóle odrzucę potencjalny zakup, któregoś z powyższych.

 

Proszę o wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Long Island występuje w wersji automatycznej?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Long Island występuje w wersji automatycznej?

Tak, wystepuje. Ale pewnie juz sam znalazles.


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JLC Reverso z góry odrzucasz? Piękne art deco z długą historią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JLC Reverso z góry odrzucasz? Piękne art deco z długą historią.

Reverso to ikona bez dyskusji, lecz ograniczyłem sie tych dwóch wspomnianych. Szczególnie chcialbym poznac opinie na temat Franck Muller bo jest raczej niszowa marka i mało popularną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Franck Muller to dla mnie troche jak Richard Mille. Crazy numbers niezbyt ma poważanie wśród sympatyków zegarmistrzostwa.

Cartier Tank to troche inna liga. Rozważyłbym to albo Reverso.


https://www.instagram.com/watchgeekz/

Zapraszam na moj profil na Instagramie! ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.