Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maciekz45

używany Diver 40-41mm automat

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam czegoś w tym rozmiarze kolor niebieski/granat/czarny. Tylko używany i by marka była wysoko w piramidzie prestiżu :)

Budzet do 2000zł. Automat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dysponując takim budżetem i nawet decydując się na zegarek używany, jakoś nie oczekiwałbym nie wiadomo czego, jeśli chodzi o piramidę prestiżu  ;) Nie lepiej poszukać czegoś nowego? Może jakiś microbrand? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prestiż prestiż prestiż to sie dzis liczy :-)

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tylko jak ten prestiż zdefiniować?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... ja mam ten prestiż....Ale to na inny temat... najważniejszy jest design i funkcjonalność oraz niezawodność.. mim zadaniem

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Za te pieniążki mozna mieć sensownego divera z dobrym mechanizmem co i na pewno ucieszy oko na długie lata.

Np Certina DS action albo nowe diver y od Orienta czy tez Seiko tylko czy zbudują one prestiż... obawiam się że nie

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś w tym rozmiarze kolor niebieski/granat/czarny. Tylko używany i by marka była wysoko w piramidzie prestiżu :)

Budzet do 2000zł. Automat

 

Za 2000 pln nie kupisz takiego zegarka .

 

 

Za 2000 pln kupisz jednak ciekawy dobry zegarek automatyczny .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Za ok. 2000 PLN masz nowego Zelosa Mako 500, z europejskiej dystrybucji. 40 mm średnicy, werk "swiss made" - Sellita, szafirowe szkło, ceramiczną wkładkę bezela, pełny dekiel i WR 500 m. I cóż, że nie jest to Longines, Oris czy inny z tej półki zegarek, którego w mojej ocenie, w sensownym stanie, za 2000 PLN i tak nie znajdziesz? Bierz to, co się podoba, a prestiżem się nie kieruj  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy diver od certiny to najciekawsza pozycja modelu z rozpoznawalnym branden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko mogłem napisać ze już mam microbrendy takie jak Helson czy Armida, Posiadam Cetine Ds action, Seiko Monster oraz Samurai i Orient Ray :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aevig balaur może Cię zainteresować

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko mogłem napisać ze już mam microbrendy takie jak Helson czy Armida, Posiadam Cetine Ds action, Seiko Monster oraz Samurai i Orient Ray :)

Dobry zestaw.

Same prestiżowe zegarki , jak dla mnie oczywiście :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś w tym rozmiarze kolor niebieski/granat/czarny. Tylko używany i by marka była wysoko w piramidzie prestiżu :)

Budzet do 2000zł. Automat 

 

 

tylko mogłem napisać ze już mam microbrendy takie jak Helson czy Armida, Posiadam Cetine Ds action, Seiko Monster oraz Samurai i Orient Ray :)

 

Sprzedaj wszystkie, odłóż więcej środków i kup używanego Tudora Black Bay albo Omegę SMPc, bo żeby myśleć o zegarku nurkowym względnie prestiżowym to potrzebujesz minimum dwa tysiące, ale euro...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

I to jest jakiś pomysł :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie po to kupowałem by sprzedawać :P Wole mieć z czego wybierać mieć niż miec 1 model np Omega Bonda. 

osobiscię myslałem o Longines Hydroconques 41 mm automat wersja Niebieska .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

nie po to kupowałem by sprzedawać :P Wole mieć z czego wybierać mieć niż miec 1 model np Omega Bonda. 

osobiscię myslałem o Longines Hydroconques 41 mm automat wersja Niebieska .

 

 

 

Hydroconquest to spoko pomysł, tylko pytanie, czy w założonym budżecie znajdziesz używkę w sensownym stanie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydroconquest to spoko pomysł, tylko pytanie, czy w założonym budżecie znajdziesz używkę w sensownym stanie? 

2500 to takie minimum na ten zegarek. Czytałem ze zegarek ma słabą Lume, wie ktoś czemu sporo zegarków ma lipną lume w porównaiu np do Seiko Citizen itp. Mam Certine i jej luma w porównaiu do Helson Seiko czy Orient to lipa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Prestiżowa" a w miarę niedroga marka to może być (w porównaniu z tym, co już masz) Longines, Oris, TAG Heuer. BYĆ MOŻE da sie kupić divera Longina poniżej 3 tysięcy, ale na pewno nie TAG ani nie Orisa. Chyba że kwarciaki jakieś, to może się coś jednak trafi. Ale tak normalnie to potrzebujesz 4-6 tysięcy na używany. No mercy, proszę państwa, nie jest to miejsce święte i cudów nie należy sie spodziewać.


Aha, i jeszcze Tissot Seastar, z tym że to jest bardzo pospolita marka, poziom Certiny mniej więcej. Wedle gustu jednym słowem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie nie znajdziesz Szwajcara z dobrą lumą miałem kilka i lipa najbardziej zawiodłem się na Alpinie 300, teraz mam Squale i też szału nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glycine Combat Sub.

 

Jest w tej chwili na bazarku, nowy, mieści się w budżecie.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może DS Action Diver? Trochę większa jest-43mm, ale w PL Certina to prestiż ;)

Na Bożonarodzeniowym "zlocie rodzinny" mając Hamiltona Intramatic na ręce usłyszałem komentarz, że kupiłbym sobie jakąś porządną Certine zamiast nosić zegarki od kierowcy z F1 :)

 

Tutaj poniżej zakładanego budżetu, ale używany model.

 

https://www.olx.pl/oferta/certina-ds-action-diver-automat-eta-longines-edox-tissot-epos-oris-CID87-IDyYFrJ.html#291ec970f3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Bożonarodzeniowym "zlocie rodzinny" mając Hamiltona Intramatic na ręce usłyszałem komentarz, że kupiłbym sobie jakąś porządną Certine zamiast nosić zegarki od kierowcy z F1 :)

 

 

Wyobraź sobie, co byś usłyszał, gdyby to był TAG Monaco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.