Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mazek

GW-7900B-1ER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

kupiłem GW-7900B-1ER (3193 ) ale wyświetlacz bardzo słabo świeci

moze jest jakaś funkcja która zwiekszy jasność wyswietlacza

czytałem ze w negatywach to jest minus ale czy w wszystkich ?

pozdr.

mazek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej funkcji. Przyzwyczaj się, lub... zmień wyświetlacz na pozytywny, jak ja zrobiłem ;)


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z wygodą noszenia zastanawiam się mocno

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne zależy to od nadgarstka. Ale na wąskim jest bardzo wygodnie. Jeden z nielicznych G-Shocków, który posiada "skrzydełka" pomiędzy kopertą, a paskiem, które naprawdę fajnie wypełniają ewentualne luki.

Miałem na ręku wiele G-Shocków i do dziś dziwi mnie, że niektóre z tych większych (wg moich kryteriów) leżą lepiej, niż nie jedne małe. Ten należy do tych pierwszych.

 

Należy jednak uczciwie dodać, że zegarek jest dość wysoki, a w "narożnikach" ma 4 wystające atrapy śrub. Wszystko to sprawia, że GW-7900 jest mało opływowy i może przeszkadzać - zegarek trudno ukryć pod mankietem i łatwo nim o coś zahaczyć. Mi to akurat nie wadzi, bo decydując się na G-Shocka, wiedziałem, że wybieram duży zegarek.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawde świetny zegar,mój pierwszy G,sprzedałem gdy pojawił sie Roman pierwszy...i do dziś żałuje.Romana też już nie ma,nie potrafilem przywyknąć do jego kontrowersyjnej urody.Dziś coraz częściej myślę o powrocie do 7900,można takiego mieć w pozytywie za niecałe 500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do wygody ja mam troche gruby nadgarstek (ok 23 cm) i zegarek jest bardzo wygodny jedynie co mnie denerwuje to negatyw niestety jestem po 50 i wzrok juz nie ten ale powoli zaczynam sie przyzwyczajac szkoda ze nie kupilem pozytywa ale do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic

 

Pozdr.

mazek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie do 9400 nie udało się przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie negatyw w ciemniejszym oświetleniu jest kiepski, w świetle dziennym wygląda świetnie moim zdaniem.

Jedyne ulepszenie jakie można ustawić, to automatyczne podświetlenie po podniesieniu nadgarstka. (przez dłuższe przytrzymanie przycisku podświetlenia).

Żjada to jednak baterię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie negatyw w ciemniejszym oświetleniu jest kiepski, w świetle dziennym wygląda świetnie moim zdaniem.

Jedyne ulepszenie jakie można ustawić, to automatyczne podświetlenie po podniesieniu nadgarstka. (przez dłuższe przytrzymanie przycisku podświetlenia).

Żjada to jednak baterię.

 

.Z tym zjadaniem baterii może nie jest aż tak źle, to solar,jak jest noszony to poradzi sobie z takim ubytkiem energii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.