Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Carrot

Seiko vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim, zachorowałam na vintage Seiko. Generalnie podobają mi się modele z ciemnymi tarczami, ale wpadł mi w oko model poniżej. Czy możecie powiedzieć czy wszystko z nim ok? Oczywiście na tyle, na ile da się to określić na podstawie zdjęć. Może na początek przygód zegarkowych będzie dobry? 7b35e4799108efe299a067cce6b90f99.jpge9eac299100a65f2e59b48aec1aa61dc.jpg8a7bd703dbd540453ee00fbf4854436c.jpgf0be8c631aa2b869e80c1abec7169790.jpg83e72e9e1acd149778596a965fb3b2b1.jpg5905ed46ee397b6a6b071c413787cf2f.jpg

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej ok :)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku dzięki za podpowiedź.

Najgorsze jest to, że już po nim znalazłam następny obiekt westchnień I teraz się zastanawiam, czy kupić kilka zegarków, które mi się "tylko" podobają, czy czekać i zbierać kasę na te 2-3 modele w których się zakocham. Chyba trzeba się wypisać z tego forum

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model całkiem ok chociaż widać że troszkę znoszony, kwestia ceny, myślę że byłbym w stanie zaoferować Ci coś ładniejszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wzieło chłopa :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babę jeśli już;)

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Bugs, masz coś ciekawego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 I teraz się zastanawiam, czy kupić kilka zegarków, które mi się "tylko" podobają, czy czekać i zbierać kasę na te 2-3 modele w których się zakocham.

 

Na to pytanie chyba póki co nikt nie zna odpowiedzi :)

Ale raczej pewnym jest, że zakochanie w jednych  mija po pewnym czasie i przeskakuje na inne przedmioty westchnień.

Nie oto chodzi by złapań króliczka ;)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Króliczka można złapać, ale zaraz pojawią się następne :)

Tego Seiko chyba na razie sobie odpuszczę. Będę polować na coś ciekawszego. Na nasz bazarek czasem trafiają fajne sztuki, może następnym razem zdążę

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ebay dość często pojawiają się King Seiko, również w wersji z ciemnymi tarczami (czarny i granat). Może warto od razu wziąć sie za takiego, zwłaszcza jeśli podobają ci się ciemne tarcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak od razu sięgać na prawie najwyższą półkę po KS? Później już tylko Grand Seiko zostanie na razie chyba poza moim zasięgiem jest... ten zegarek, od którego zaczęłam wątek, kosztuje tyle, co obiad w restauracji:)

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozglądam się od dłuższego czasu za jakimś Seiko z mojego rocznika ale bryndza straszna w tym 1982 

podobają mi się zegarki klasyczne jak GS KS LM GQ ale niestety nie ma nic w tym stylu w tym roczniku

powoli bardzo powoli ale dojrzewam aby jednak coś z tych linii ale z innego rocznika

i tak z ciekawości ktoś coś kiedyś kupował od tego Turka?? opinii pozytywnych full często ma ciekawe okazy pytanie ile w nich oryginalności?

https://aukcja.catawiki.pl/lotsfrom/user-8c0871e

https://www.facebook.com/turgayswatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Cię rozumiem, nawet nie będę szukać niczego ze swego rocznika, bo niestety stylistyka zegarków z lat '80 nie podoba mi się (no może nie wszystkich, ale ogólne wrażenie takie jest). Lata 60 i 70 przyniosły tyle pięknych modeli...

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna zlapac kroliczka, kwestia czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Anger76, widziałam Twojego LM na bazarku, podoba mi się bardzo, tylko niezbyt jestem przekonana do brązowej tarczy. Żeby to był granat, grafit, antracyt, to byłoby miodzio

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam KS w graficie ale to chyba ten króliczek... ;) a LM jest po prostu piękny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LM wystawiony przez angera rewelacja sadzę że w każdym świetle tarcza wygląda inaczej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LM wystawiony przez angera rewelacja sadzę że w każdym świetle tarcza wygląda inaczej

Marcin, nabywaj zatem:)

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo poważnie rozważam i jeśli nic nie wypali z negocjacji z zegarkiem z mojego rocznika poważnie przysiądę do tematu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wszystko OK,

nr ref.zgadza się z Seiko GQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LM wystawiony przez angera rewelacja sadzę że w każdym świetle tarcza wygląda inaczej 

mhm, w zasadzie to przez większość czasu tarcza jest matowa, i zważywszy na to, że wskazówki sa bielone, jest cholernie czytelna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.