Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dobrowolski

Omega?

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupic zegarek. Dostałem takie fotki chciałbym je pokazac. Jak dodac foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawy dolny narożnik.

Więcej opcji i dodaj zaącznik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda ok


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ok?

Przecież klasyczna podróba.

Mam nadzieję że jeszcze nie kupiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wyglada na to że są różnice w odniesieniu do mechanizmu 8500.Kolega emzet ma rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba wypadlem z obiegu.

Co tu jest nie tak?

Jak dotad podrobki mialy maly zloty balans a nie duzy czarny.

Czy skosnoocy poszli az tak daleko do przodu?


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizmy co-axial mają regulację śrubkami na kole balansu, a na zdjęciach jest klasyczna regulacja długością włosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizmy co-axial mają regulację śrubkami na kole balansu, a na zdjęciach jest klasyczna regulacja długością włosa.

 

Rzeczywiście teraz to widzę...

przydatna lekcja.

post-75380-0-06282300-1552982103.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek całe życie się uczy. Fotka z netu.


omega_23110422101001_aquaterra_golf_17.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila i pojawią  się mechanizmy co-axial made in china.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z technicznego punktu widzenia to nie będzie problem.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kupujących już tak.

jak odróżnić fejka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy się zmieniają, kiedyś szwajcarzy podrabiali anglików i amerykanów, teraz ich podrabiają azjaci...,

Niewidzialna ręka rynku :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia kto kupuje takie podróbki, mam na myśli z pełną świadomością. Ta jest naprawdę niezła, w wolnej chwili zorientowałem się w cenach takiego cuda. Wiecie ze Chińczycy potrafią za coś takiego zawołać 2k i więcej? Przecież w tej cenie można kupić naprawdę fajny zegarek mikrobrandowy, szwajcarski lub japończyka na co dzień. Na bazarku też czasami można coś wychaczyć, z potwierdzonym pochodzeniem i uczciwie opisanym stanem. Na zatoce, przy elementarnej wiedzy i odrobinie szczęścia można w tym budżecie znaleźć coś starszego. Opinia o takich podróbkach jest nienajlepsza - podobno, gdy miało się w ręku oryginał to od razu człowiekowi się nie zgadza a to wkładka bezela, a to wykończenie koronki itd. Na tym egzemplarzu nie pasuje mi grawerka napisów, są jakby wygrawerowane inna czcionką, a logo omegi na deklu ma za grube linie...

 

W każdym razie - po co płacić niemałe pieniądze za podróbę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z deklem przedstawia (chyba) oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolne to najleps,a podrobka jaka widzialem do tej pory.

Kto to kupuje- ludzie myslacy ze to oryginal i ze sa tak zaradni ze udalo im sie dorwac ponizej polowy ceny sklepowej.

 

Mistrzostwem byla kiedys aukcja pudelka z papierami od submarinera ktore ktos kupil za 10tys zl.

Nie przeczytal miedzy wierszami ze zegarka nie ma w komplecie- taki maly szczegol


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, skoro w roleksie nawet oryginalne silikonowe osłonki na bezel stają się rarytasem dla wybranych .. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja taki zaradny nie jestem . Dlatego zapytałem. Byłem jako laik pewien ze to ok. Cóż. Należy jednak uznac ze to nie zwykła podróbka. I stworzyc dział o tak własnie dobrych . A nie o smietnixach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos dodam. Kwestie z trzcionkami z wyczuciem w reku itp. Nic nie znaczą. Przyznam sie. Mialem ten zegarek w reku . Mój brat ma podobny tylko 45.5 a to jest 42 wszystko sie zgadzalo. Fluorescencja , kolory , stal, cieżkosc ,szair, antyrefleks efekt 3 wymiaru. jedyna rzecz która sprawiła ze sie zastanowiłem to miększy kauczuk . Przy odpinaniu bardziej się giął niz mojego brata. Oczywiscie tlumaczone bylo tym ze jest mniejszy i kauczuk jest inny. Jednak zapaliła mi sie lampka. Dzis juz wiem ze ta regulacja włosem mówi wszystko. Jednak nie zgadzam sie ze to ZWYKLA podróba !! Nr na uchu , pudlo drewniane z ochronnym , pictogram z nr jak na uchu. I uwierzcie mi panowie trzymałem w reku już troche przedmiotów które były bardzo drogie i ten fake na takiego wyglądał.. i czuło sie w reku ze jest to cos dobrego. Dziekuje za uswiadomienie. Chcialem goscia przerobic z policją ale nr juz nie istnieje.. pewnie poszedl. Powinna byc strona poswiecona nie rolnixom czy omegixom czyli smieciom tylko takim które sa produkowane i ulepszane.. tak jak ten. Bo nie kazdy jak ten pan Emzet odrazu stwierdzi że to zwykła podróba.. koncząc dziekuje za pomoc. Ten temat trzeba zglebic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, która fabryka to wyprodukowała noob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.