Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marek JP IV

Eta 2830 vel Bucherer ktoś co wie na temat tego mechanizmu

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytam szanownych kolegów z większą znajomością tematu czy warto kupić zegarek z tym mechanizmem ETA 2830 oznaczony jako Bucherer i taki grawerunek widnieje na rotorze. Niby zegarek nowy ale w ofercie pisze "new old stock ETA2830 movement" co rozumiem że zegarek ma zamontowany stary mechanizm z jakiś zapasów.

Prosiłbym o jakąś opinie bo nie wiem czy zdecydować się na zakup. Sam zegarek ma fajną tarczę, dzień tygonia i miesiąca, dobry rozmiar i to są argumenty "za", "przeciw"- stary mechanizm, krótka rezerwa chodu i może być problem z dokładnością chodu

Jestem zwolennikiem jak najbardziej  dokładnych odczytów czasu w końcu zegarek jest urządzeniem precyzyjnym do dokładnego odmierzania czasu i 8 czy 12 sek/dobę to wynik dla mnie dyskwalifikujący zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie oto mi chodziło a o praktyczne uwagi kogoś kto ma/miał/ zegarek na takim werku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.