Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
boczek

Który zegarek wybrać prosze o pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie słuchajcie zegarek zakupiony nowy mam tylko dylemat bo tak jak patrzę to wszędzie zastawka helowa jest cała czarna u mnie jest czarna a w środku srebrna co o tym myślicie?

Pierwsze zdjęcie moje

Drugie z neta.

post-31683-0-72363900-1554238472_thumb.jpeg

post-31683-0-51628300-1554282016_thumb.png

Edytowane przez boczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiadomo wyszło trochę takich sztuk, bardzo miły Pan z Kraff.pl(tam kupiłem zegarek) napisał do producenta a później zadzwonił do mnie i powiedział ze jeżeli mi to przeszkadza to zastawka zostanie wymieniona i przy okazji zostanie zrobiony przegląd.

Także wszystko dobrze się skończyło.

Polecam ten sklep dbałość o klienta na najwyższym poziomie i potargować się można ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zmienial. Dzieki temu zegarek jest wyjątkowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaznie go nie odsyłać, później nikt nie będzie marudził ze nie wyglada jak z obrazka jak kiedys będę chciał go sprzedac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaznie go nie odsyłać, później nikt nie będzie marudził ze nie wyglada jak z obrazka jak kiedys będę chciał go sprzedac?

Jezeli wypuścili mala ilosc sztuk z tym zaworem, to ja bym nie zmienial.

Biale kruki zawsze sa w cenie, tym bardziej, ze masz info od producenta o takiej powiedzmy limitce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uspokójcie się :D to tylko ML ani droższy ani tańszy z tym zaworem.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan z kraff.pl zadal pytanie producentowi o ten zawór i dostał telefon że wyszło nie wiem z 50(chyba) takich sztuk, tylko teraz pytanie oddawać czy zostawić, czas oczekiwania 4 tygodnie i nie wiem czy wymienią zegarek na nowy czy tylko zawór, jak to u nich działa nie wiem????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja bym zostawił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie namawiajcie do złego!

 

Taki zawór helowy, to bardzo ważny element. W naszych warunkach - rozbudowie Centralnego Portu Komunikacyjnego, kopaniu kanału na Zalew Wiślany - praca w kesonie, dzwonie nurkowym albo batyskafie to zwyczajna rzecz. Bez takiego zaworu zegarek może rękę urwać albo coś gorszego uczynić.

 

Nie! Twardym trzeba być - odsyłaj, żądaj zmiany i koniecznie poproś o dodatkową gwarancję!

:D

 

 

Chyba, że wodoszczelność potrzebna jest Ci tylko podczas mycia rąk. Wtedy daj sobie - i innym - spokój...


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja tam dalej uważam, że lepiej z tą limitką zostawić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie namawiajcie do złego!

 

Taki zawór helowy, to bardzo ważny element. W naszych warunkach - rozbudowie Centralnego Portu Komunikacyjnego, kopaniu kanału na Zalew Wiślany - praca w kesonie, dzwonie nurkowym albo batyskafie to zwyczajna rzecz. Bez takiego zaworu zegarek może rękę urwać albo coś gorszego uczynić.

 

Nie! Twardym trzeba być - odsyłaj, żądaj zmiany i koniecznie poproś o dodatkową gwarancję!

:D

 

 

Chyba, że wodoszczelność potrzebna jest Ci tylko podczas mycia rąk. Wtedy daj sobie - i innym - spokój...

 

Wiesz... odpowiem na to tak, mam auto z opcją samo dzielnego parkowania(nie wiem jak to fachowo ująć) i nigdy jej nie użyłem prócz jednego jedynego razu żeby sprawdzić czy to działa ALE gdyby nie działała rosciłbym o naprawę gwarancyją i pewnie każdy by tak zrobił.

Wiesz wychodząc z takiego założenia to pewnie wiele osób zdejmuje zegarek do pływania lub pod prysznic majac wodoszczelność klasy 200, 300 więc po co... ale... no właśnie i tak byśmy mogli gadać do rana.

Powracając do tematu zawór działa tylko jest innego koloru.

Ps. Nie chcę tu robić OT ale taka prawda.

Edytowane przez boczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw, będziesz miał nieco bardziej unikatowy egzemplarz niż wszystkie inne. Niby mała rzecz a cieszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... odpowiem na to tak, mam auto z opcją samo dzielnego parkowania(nie wiem jak to fachowo ująć) i nigdy jej nie użyłem prócz jednego jedynego razu żeby sprawdzić czy to działa ALE gdyby nie działała rosciłbym o naprawę gwarancyją i pewnie każdy by tak zrobił.

Zawór helowy działa. Kolorek Ci nie odpowiada  :rolleyes: 


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dooobra przekonaliście mnie... chyba, ale jeszcze się z tym prześpię, dzięki panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że serwis moze tez zostawić slady swojej dzialalnosci. Zostaw jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

I to jest bardzo dobra decyzja  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już też z Jackiem(jackm) rozmawiałem, chyba ma mnie dosyć bo zawracam mu gitarę :D ale również mnie przekonywał żebym został przy tym egzemplarzu. Więc już finalnie go zostawiam a niech będzie.

 

 

Ps. Dzisiaj tak:

post-31683-0-98859800-1554803254_thumb.jpeg

Edytowane przez boczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.