Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

badylpat

Proszę o pomoc w identyfikacji zegara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosiłbym o pomoc w datowaniu oraz producencie.

post-24206-0-74423700-1553223644.png

post-24206-0-72625200-1553223655.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z datowaniem szału nie ma. Może lata 70-te, a może nawet nie. Więcej można by powiedzieć mając lepsze zdjęcia :) Sygnatura jest chyba w prawym dolnym rogu mechanizmu.


Pozdrawiam Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustavian style clock... Szwecja...IMO...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do spalenia w piecu,szybko bo sezon się kończy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arystokracja sìę burzy :( Sympatyczny Westerstrand, może jeszcze pamięta wojnę której nie widział.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee no nie podoba się ,jaka tam zaraz arystokracja ,w porównaniu do arystokracji cóż on znaczy ,no ok nie do pieca (żartowałem). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek, na oko jak Twoja centralna  :ph34r: ...

:D  :D  :D  :D


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za pomoc, myślałem że to przedwojenny wyrób,eeh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek, na oko jak Twoja centralna  :ph34r: ...

:D  :D  :D  :D

Oj wolno to idzie ,dzieje się u mnie ,a tylko 2 ręce .ale on czy ona to muszę do Bartka  dostarczyć .nie ma pośpiechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przedwojenny może być. Firma powstała w 1906 roku.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu  u mnie , jest ich dużo ... no i mówią że szwedzkie . Gdyby zdjęcie mechanizmu było lepsze , to może się coś określi . Ale za stary , to raczej nie jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj wolno to idzie ,dzieje się u mnie ,a tylko 2 ręce .ale on czy ona to muszę do Bartka  dostarczyć .nie ma pośpiechu.

Już zapominacie o starym kiniolu, do Bartka... Ale i tak moje rozwiązanie jest obwarowane prawami autorskimi, więc Bartek musi wymyślić coś innego... :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zapominacie o starym kiniolu, do Bartka... Ale i tak moje rozwiązanie jest obwarowane prawami autorskimi, więc Bartek musi wymyślić coś innego... :P

Wszystko to kwestia ceny .....obawiam się że mnie na ciebie nie stać ?chyba że mógłbym odpracować -jeszcze siły mam i detale do wieżowych mógłbym taszczyć po schodach. :):P  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to kwestia ceny .....obawiam się że mnie na ciebie nie stać ?chyba że mógłbym odpracować -jeszcze siły mam i detale do wieżowych mógłbym taszczyć po schodach. :):P  :D

Histeryzujesz, ;)  mam wszystkie detale... koło, zabierak, hamulec i wskazówkę... Jest jeszcze jedna sprawa konieczna do prawidłowej pracy zegara...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.