Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Emil/efa116

Xiaomi twentyseventeen mechanical

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo przyjemny i przyzwoicie wykonany garniturowiec, sam się nad nim zastanawiałem. Mechanizm masz na zdjęciach, Miyota 82xx na 21 kamieniach, popularny i uznany "wół roboczy". Dobra jakość, łatwość serwisu. Jak się podoba, to kupuj, cena dobra jak za automat z szafirowym szkiełkiem, nawet z VAT i cłem. Jeśli ważny jest dla Ciebie stosunek cena/wykonanie, to warto. Inna sprawa, że na tym forum panuje przekonanie, że zegarki się kupuje firm "zegarkowych". ;)

 

Jeszcze filmik:

 

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że poważnie chodzi za mną ten i pagani design PD 2770 i teraz raczej nie kupię bo sprawiam sobie prezenty w postaci zegarków na gwiazdkę ale czy tyle wytrzymam cóż. Może :) A pytam o ten zegarek bo jest na prawdę ładny. A że ludzie kupują marki... Cóż sam kupiłem dwa zegarki dla marki, ale mam również tak zacne marki jak SKMEI, timepiece, i dwa no name na mechanizmach seiko więc dla mnie marka nie gra pierwszorzednej sprawy :)

Edytowane przez Emil/efa116

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada ciekawie, zwłaszcza ta tarcza. Macie info jakie ma L2L?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego Xiaomi w grudniu. Wygląd super, dokładność chodu bardzo przyzwoita 

Ale po miesiacu zegarek praktycznie do kosza. Ma źle nawiercone gniazdo do teleskopu i pasek w ogóle sie nie trzyma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak źle - za płytko? To z łatwością można poprawić, wystarczy majsterkowicz z odpowiednim warsztatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co dokładnie.

Byłem u zegarmistrza, naprawa 300 zł a za zegarek zapłaciłem 270 wiec leży.

Wydaje mi się ze za płytko ale nie mam narzedzi do naprawy, zresztą nie wiem jak do tego by sie zabrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bym poszukał innego speca i tyle... Za parę dych ktoś to powinien ogarnąć.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem na ktorejs grupie XIAOMI TWENTYSEVENTIN, troche z ciekawosci, troche ze wzgledu na cene i........................ niby wszystko ok, mechanizm Miyota na 21 kamieniach automat, mesh, koperta, szafir aleeeee jednak posiadajac kilkanascie roznych markowych japoncow, szwajcarow, hamerykancow czy szwabow powiem Ci szczerze, ze jest roznica w jakosci/wykonaniu. Dalem go koledze, ktory nie jest z branzy w prezencie i nosi juz kilka miesiecy i ON jest mega zadowolony, a ja juz wiem, ze w takie sprzety nie wchodze...... pozdro!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Twentyseventeen właśnie dotarł. NH36A , podwójny datownik, kremowy cyferblat. Natenczas ustawiłem wg radiowego G shocka. Wygląda, jak dla mnie obłędnie. Będzie zamiennikiem  dla Atlantica Skippera🙂

Planowałem Błonie Zodiak. Wyszło inaczej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.