Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
joni

Zegarek do 800 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jestem tutaj na tym forum pierwszy raz i zakładam temat właśnie po opinie doświadczonych forumowiczów.

 

Chciałbym sprawić prezent mojej dziewczynie która jest zakochana w zegarku marki Michael Kors. Zdjęcie podam tutaj w pliku. Ja osobiście przykładam dużą wagę do zegarków i wiem, że modowe marki takie jak wyżej wymieniona MK to są to zegarki w których płaci się za firmę i znaczek.

Bardzo by mi zależało żebyście mi pomogli znaleźć coś fajnego, podobnego do tego MK, którego zdjęcie tutaj wkleję, który byłby wart ceny około 800 zł. Nie wiem na czym się skupić i co byłoby warte uwagi. Bardzo proszę o wszelkie uwagi i pomysły i z góry dziękuje za odpowiedzi.

 

Niestety nie mogę dodać zdjęcia bo jest chyba za duże, wiec dodam link:

 

https://www.czaszegarkow.pl/michael-kors-camille-zloty-stal-w-odcieniu-zlota-o43-mm-p-40590.html?gclid=EAIaIQobChMIw_zn-5Co4QIVwcwYCh1S8gAREAQYAiABEgJIrPD_BwE

 

Wybrałem pierwszą lepszą stronę z tym modelem MK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukałbym czegoś w Tissot lub Certinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj coś u Citizena z eco-drive, za 8 stówek znajdziesz coś fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad budżethttps://novotime.pl/product-pol-8096-ZEGAREK-DAMSKI-CITIZEN-FD2033-52W.html

ale jeśli chodzi o markę warto, co do propozycji timexa to zegarki prawie nie do zdarcia ale minusem jak dla mnie kiepski timer z dokładnością i kładzenie powłoki. Zamiast majtkowca może warto rozważyć adriatice?

https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-adriatica-classic-a3421-1163qfz

Poniżej budżetu można szukać jeszcze damskich chrono np z invicty modele Angel bodajże.

Edytowane przez lejdipik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ostatnio podobny problem

I z tego co sprawdzilem jeden z wiekszych wyborow damskich zegarkow w stylu jaki szukasz w rozsadnej cenie ma Adriatica

Wiec najpierw sprawdz moze te kolekcje

Np na zegarownia

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adriatica classic, jest piękny podobny do MK. Ale problem z moją dziewczyną, bo ona jest zakochana w tym całym MK. I chyba będzie ciężko znaleźć coś tak podobnego żeby jej się aż tak spodobało. Ja osobiście bardzo lubię lorusy. Mam ich trzy i jestem bardzo zadowolony, ale no z lorusa nie ma nic tak podobnego do mk, jedynie Adriatica, dość podobna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dziewczyna chce zegarek MK to nie ma co kombinować, bo nieważne jaki wspaniały byłby inny i jakiej uznanej zegarkowej firmy to i tak nic nie da. Taka teraz moda, koleżanka ma to i ja chcę MK. Reszta zupełnie nieistotna. A szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zwracam uwagę na zegarki jeśli chodzi o jakość itd itd. No jak to kobieta, spodoba jej się i ciężko to później zmienić. Oczywiście nie spodziewa się ze nawet myśle jej to kupić, ale masz racje. Najwyżej kupię tego MK skoro jej się aż tak podoba i niech się cieszy ;)

Powiedzcie mi tylko czy strona brasty.pl jest sprawdzona? Można tam natknąć się na podróbki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych samych mechanizmach co Michael Kors:

 

Dwa razy tańsza niż MK Caravelle z polskiej dystrybucji:

https://www.czaszegarkow.pl/bulova-caravelle-rozowe-zloto-stal-w-kolorze-rozowego-zlota-o38-mm-p-31995.html

 

Trzy razy tańszy Wittnauer (marka Citizena na US) - z amerykańskiej dystrybucji:

https://www.ebay.pl/itm/Wittnauer-Womens-Quartz-Crystal-Accents-Rose-Gold-Tone-32mm-Watch-WN4068/263982713534?hash=item3d76988abe:g:w4sAAOSwKEhbvMJq

 

I tyle co Wittnauer powinien kosztować taki zegarek.

 

...jak to kobieta, spodoba jej się i ciężko to później zmienić.

Zegarki mogą służyć za papierek lakmusowy rozumu. Jeśli dziewczyna nie reaguje na racjonalne argumenty to nie wróżę dobrze na przyszłość :(

 

Coś ciekawszego, czyli Citizen Eco-drive:

https://www.ebay.pl/itm/Citizen-Eco-Drive-POV-Womens-Crystal-Bezel-Rose-Gold-Tone-34mm-Watch-FD1063-57X/264104208513?hash=item3d7dd66881:g:j8YAAOSwF7lcI5fk

("officialwatchdeals" sprzedajacy Wittnauera i Citizena to sprzedawca godny zaufania.)

 

Ta Adriatica proponowana wyżej też jest interesująca.

 

Powodzenia w poszukiwaniach :D


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to nie ma się co martwić, jest pełna rozumu :D po prostu nie przykłada wagi do jakości zegarka tak jak ja, czy wy na tej grupie. Spodobał jej się bardzo wyglad i poszukuje coś podobnego. Dzięki za propozycje będę coś szukał tutaj z waszych linków :)

Edytowane przez joni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkowice rozumiem Twoja dziewczyne i nie dziwie sie u mnie zona nosi modowe zegarki ale rowniez zakochana jest w glashute i tissotie zwlaszcza ze jest z diamentami i rozum nic do tego nie ma:)

I oczyeiscie te dwa ostatnie to automatic i nie przeszkadza ze trzeba ustawiac po przerwie zwlaszcza ze robie to ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to nie ma się co martwić, jest pełna rozumu :D po prostu nie przykłada wagi do jakości zegarka tak jak ja, czy wy na tej grupie. Spodobał jej się bardzo wyglad i poszukuje coś podobnego. Dzięki za propozycje będę coś szukał tutaj z waszych linków :)

Rzecz nie w w przykładaniu wagi do jakości, a w rozumieniu wartości pieniądza.

 

Moja właśnie zażyczyła sobie - to pokłosie Twoich poszukiwań - takiego:

https://www.ebay.pl/itm/Caravelle-Womens-44L168-Crystals-Chronograph-Pink-Dial-Gold-Tone-36mm-Watch/112604615829?hash=item1a37c21495:g:4CgAAOSwvOxZ5NUA

Złoto-różowy wzorzec kiczu :rolleyes: Ale za całe 175 złotych polskich  :P 

Damy radę :D

 

I to jest prawdziwa wartość zegarka "Michael Kors", który tak podoba się Twojej dziewczynie. Jeśli jesteś w stanie przekonać ją, że ten MK nie jest wart swojej ceny, a za tę kasę może mieć coś naprawdę porządnego - to OK. Jeśli nie... to wyczuwam kłopoty w przyszłości.

Życzę wszystkiego najlepszego :)

 

 

Calkowice rozumiem Twoja dziewczyne i nie dziwie sie u mnie zona nosi modowe zegarki ale rowniez zakochana jest w glashute i tissotie zwlaszcza ze jest z diamentami i rozum nic do tego nie ma:)

I oczyeiscie te dwa ostatnie to automatic i nie przeszkadza ze trzeba ustawiac po przerwie zwlaszcza ze robie to ja :)

 

Sądząc po niechlujności Twoich postów można spodziewać się, że wymagania masz bardzo niskie.

 

Na Forum znamy się tylko dzięki postom. Jeśli komuś nie chce się zadbać o to, żeby jego posty były czytelne i poprawne, można się spodziewać, że w realu chadza w przepoconym podkoszulku i w zabłoconych butach, bieliznę zmienia co miesiąc, a Forum odwiedza nawalony piwem Mocny Full.

:wacko:


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz nie w w przykładaniu wagi do jakości, a w rozumieniu wartości pieniądza.

 

Moja właśnie zażyczyła sobie - to pokłosie Twoich poszukiwań - takiego:

https://www.ebay.pl/itm/Caravelle-Womens-44L168-Crystals-Chronograph-Pink-Dial-Gold-Tone-36mm-Watch/112604615829?hash=item1a37c21495:g:4CgAAOSwvOxZ5NUA

Złoto-różowy wzorzec kiczu :rolleyes: Ale za całe 175 złotych polskich  :P 

Damy radę :D

 

Wiesz co, zna wartość pieniądze o to się nie musisz martwić, ona nawet nie myśli że chciałbym jej takich kupić bo zdaje sobie sprawę z ceny dość wysokiej calejgo zegarka. Rzecz w tym, że wiem że jej się bardzo podoba i tylko z tego względu zakładam ten oto temat tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porządku. Ja rozumiem, że to nie jest sytuacja: "Kup mi zegarek Michaela Korsa albo zgiń!" tylko "Jaki to jest ładny zegarek, ten Micheal Kors".

 

Ten różowy za 175 (który podoba się mojej), to jest mechanicznie to samo, co proponowałem dla Twojej za 630; który ma być zastępstwem tego za 1280.

 

Pewnie jestem w związku dłużej niż Ty na świecie - uwierz, to nie jest istotne kto się kogo słucha, istotne jest to, czy ludźmi rządzi rozum, czy emocje. Nie wiem, czy jest coś gorszego niż pozwolić drugiej osobie na bezrozumne zachowanie. Niezależnie od tego, czy dotyczy to zegarków, czy innych spraw.

EOT, bo "topic" oddala się od zegarków.


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos ofert typu Adriatica- jest mega przecena (z tego co wiem do 01- 04) Zakupilam dzisiaj jeden z modeli i te z ofert internetowych polecam znalesc w np. Apart :)

 

wrzut podgladowy jesli moge pozwolic sobie (a nie linkowanie stron) - cena rynkowa minus 30% osobiście jestem zachwycona

 

5L8Q8hL.jpg

Edytowane przez lejdipik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez Feymozim
      Ostatnio miałem przyjemność naprawiania Junghansa z lat 60 z systemem nastawczym chybotki. 
      Zegarek był w ciężkim w stanie ale pomimo tego że w ogóle nie chodził udała się reanimacja.






    • Przez Kacperek_77u
      Przeglądając forum zawsze brakowało mi tego tematu gdzie można by było pokazać aktualną wschodnią sytuacje z zegarkami lub pogadać o późnych rusach
       
      Jako pierwszy post odrazu zadam pytanko-co myślicie o tym?
      https://www.facebook.com/100064452019478/posts/pfbid0bdxJCFyPFup3ZVNeUDKFeFW1fi3KRnuatkL7mwytZbRBph2wfrwLBjMEzKUFNksdl/?sfnsn=mo
       
    • Przez R_Kruk
      Witam,
      Chciałbym opisać moją przygodę z jednym orientem.
       
      Jakiś czas temu znalazłem po dziadku zegarek. Był sprawny i zadbany oprócz bardzo porysowanego szkła i niewielkich rys na kopercie. Postanowiłem go odnowić aby mieć fajną pamiątke po dziadku.
       
       

      Orient przed polerką.
       
      Po doszkoleniu się na forum i zakupienia potrzebnych materiałów zabrałem się do pracy. Zaczełem papierem ściernym o gradacji 400 bo rysy były na tyle glebokie a szklo twarde ze wyższą gradacja robiłbym to 3 dni. Ścierałem okrągłymi ruchami na mokro aż wszystkie rysy znikły a powierzchnia zrobiła się matowa. Zajęło mi to 2 godziny. Następnie przeszedłem do papieru o gradacji 2000 i 2500 żeby wyrównać powierzchnię i przygotować do polerowania. Gdy powierzchnia zrobiła się gładka przygotowałem krążek filcowy i pastę automax (próbowałem też innymi m.in. Tempo ale ta dziala najlepiej). Polerowałem 3 godziny też okrągłymi ruchami dokładając pastę co 10 minut. Szkiełko jest jak nowe. Po tym przeszedłem do polerowania koperty i bransolety do tego użyłem tej samej pasty i ścierki z mikrofibry. Po chwili polerowania już można było się przejrzeć. Zegarek wygląda świetnie 😀
       

       
      Orient po skończonej pracy😁
    • Przez peterc89
      Witam Wszystkich Forumowiczów
      Zdecydowałem się z racji zbliżającego się własnego ślubu na kupno nowego zegarka na tą uroczystość. Budżet w ok. 1k. Przeglądając zegarki czy to w sklepach czy w internecie najbardziej podpasywały mi modele firmy Zeppelin. Liczę na pomoc w znalezieniu odpowiedniego zegarka z tej firmy lub podobnego. Z góry dzięki !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.