Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
patjan

Pytanie o autentyczność A. Lange & Sohne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Krótkie pytanie o autentyczność.

Przepraszam za zabrudzony tył, zdjęcia dostałem od kolegi.

Żadnych oznaczeń modelu nie widać.

Zastanawia mnie fakt napisu "A.Lange & Sohne" w górnym prawym rogu, wszystkie zegarki które znalazłem tej firmy miały napis na środku lub centralnie u góry.

 

Zdjęcia: https://photos.google.com/share/AF1QipPrilOzIBcGp_5H7peprJnq_OxbOo4JoyHl2dk5k__uKujvsBGDlJ-Ek43pFNWqew?key=OXlXTGhxM3ZWcjdUbkg0X0JCaUliX2Z3NFlaX0J3

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to oryginał...


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Muszę przyznać, że to jedna z najgorszych podróbek ALS jakie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróba. Tył nie jest zabrudzony. Jest to (wymyślona przeze mnie jednostka chorobowa) łuszczyca chromowa.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróba. Tył nie jest zabrudzony. Jest to (wymyślona przeze mnie jednostka chorobowa) łuszczyca chromowa.

hahaha :-) diagnoza dermatozegarmistrza :-)

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że jestem dosyć dumny z wymyślenia tej zegarkowej (podróbkowej) przypadłości ^_^


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Z_bych
      1. GLASHÜTTE SPECMATIC 26 RUBIS - W SUPER STANIE
      Cena 750 zł + koszt wybranej wysyłki
      Stan 8/10 - wygląd widoczny na zdjęciach, ewentualnie proszę pytać
      Zegarek z roczną gwarancją.
       
      Klasyczny, męski zegrek Glashütte Specmatic na automatycznym mechanizmie GUB cal. 671.
      Koperta złocona w super stanie, w całości oryginalna, nie była nigdy polerowana, koronka i szkło także oryginalne.
      Szkło plexiglas nosi minimalne, normalne ślady, ale nic poważnego, spokojnie do ewentualnego spolerowania. Tarcza, wskazówki, indeksy jak nowe.
      Mechanicznie zegarek jest także w stanie idealnym, na punktualnym, równym, czystym chodzie, data przeskakuje prawidłowo.
      Pasek z naturalnej skóry, Tekla, nowy, z śladami zapięcia na poduszce.
      Szerokość koperty 36 mm w kwadracie, to dużo, zegarek wygląd na dużo większy i tak leży.
      Super klasyk.
      Specyfikacja:
      Stan: Ze śladami użytkowania Płeć: mężczyzna Marka: Glashutte Typ: naręczny Rodzaj: analogowe Mechanizm: automatyczny Styl: klasyczny Materiał paska: skóra naturalna Kształt koperty: kwadratowa Materiał koperty: pozłacany Funkcje: Datownik, Wodoszczelny Wodoszczelność: 50m = WR50 Szkiełko: akrylowe Wzór dominujący: bez wzoru Cechy dodatkowe: nie zawiera niklu Szerokość paska: 18 mm Długość paska część ze sprzączką: 80 mm Długość paska część z dziurkami: 135 mm Szerokość koperty: 36 mm Kolor koperty: złoty Kolor tarczy: srebrny Stan opakowania: brak opakowania  
      2. FELCA - PIĘKNY, ORYGINALNY, MĘSKI KLASYCZNY ZEGAREK
      Cena 550 zł + koszt wybranej wysyłki
      Stan 7/10 - wygląd widoczny na zdjęciach, ewentualnie proszę pytać
      Zegarek z roczną gwarancją.
       
       
      Zegarek w bardzo ładnym stanie, po pełnym serwisie zegarmistrzowskim, na ładnym, równym chodzie. Nieodnawiany, 100% oryginał. Koperta stalowa posiada drobne ryski. Wszystko chyba widać na zdjęciach. Piękny, unikatowy zegarek. 
      Ech, klasyka w najlepszym wydaniu.
      Zdjęcia moje, nie były retuszowane.
      Pasek nowy.
      Produkcja szwajcarska
      Wymiary 28x38 bez koronki
      uszy 20 mm
       
       





















    • Przez Zegareks
      Witam chciałabym sprawdzić autentyczność zegarka cartier niżej podsyłam zdjęcia 





    • Przez agremi
      Czołem koledzy. Czy jesteście w stanie mi pomóc - czy to jest stary citizen?
       
      Mnie to śmierdzi dzisiejszą hinduską produkcją podszywającą się... ale ja się na tych zegarkach nie znam.
       
      Z góry dziękuję!




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.