Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mario1971

Submariner, tylko który...

Submariner no date vs Hulk  

70 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ nie sądzę abym kiedykolwiek dorobił się Rolexa... mogę więc wybierać w oderwaniu od rzeczywistości... nie bacząc na to, że nie mam niczego zielonego w swojej garderobie... ani niczego co mogłoby do zielonego pasować...

Mój głos na Hulka :)

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Jakżeby inaczej - zielony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hulk.

 

W przypadku diverów trudno mówić o uniwersalności i subtelności, więc trzeba wziąć tego, który mocniej daje po oczach.

 

BTW: Warto zdjęcia umieszczać w tej samej kolejności, w której zegarki są wymienione w sondzie. Inaczej można spodziewać się pomyłek B)


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

BTW: Warto zdjęcia umieszczać w tej samej kolejności, w której zegarki są wymienione w sondzie. Inaczej można spodziewać się pomyłek B)

 

Zamieniłem zgodnie z sugestią zdjęcia - analogicznie do kolejności w podpiętej ankiecie :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na klasycznego no date. Zielony zachwyci , ale nie na długo .Czarny szału na początku nie zrobi, ale później będzie jak stary kumpel :)  Takie moje spiskowe teorie przedstawiłem :P Oczywiście sam wybierasz, żeby później nie było na nas :D

Edytowane przez zbylak

Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup se Explorera - bez kolejek, też ładny i uniwersalny

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy nie będę korygował swojego zamówienia. Jedyne, co może mnie zmusić do zmiany tej decyzji to... czas <_<  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy nie będę korygował swojego zamówienia. Jedyne, co może mnie zmusić do zmiany tej decyzji to... czas <_<  

 

Jaki czas oczekiwania? Ostatnio byłem w salonie i jak usłyszałem 5 lat to parsknąłem śmiechem.

Zwłaszcza że 5 min wcześniej oglądałem Grand Seiko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki czas oczekiwania? Ostatnio byłem w salonie i jak usłyszałem 5 lat to parsknąłem śmiechem.

Zwłaszcza że 5 min wcześniej oglądałem Grand Seiko.

Czas oczekiwania nie jest tu najważniejszy...mam co nosić :) Przyjemność w dniu odbioru - bezcenna;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

hulk zdecydowanie, bardziej charakterny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hulk, ale mi najbardziej pasuje batman. Chyba bardziej uniwersalna kolorystyka.

Data sie przydaje. Jak jestem bez zegarka to automatycznie chce sprawdzic date na zegarku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem kiedyś Hulka w salonie. Uznałem, że to najładniejszy zegarek na świecie. Chwilę później zobaczyłem swojego ulubieńca Breitlinga z suwakiem logarytmicznym o zgłupiałem, bo nie miał polotu do Rolexa za którym do tamtej chwili nie przepadałem. Fajnie byłoby mieć zegarek za którym tak ,,nie przepadam".


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z czego wynika w przypadku Rolex'a tak irracjonalny czas oczekiwania? I jak np. się to ma do sytuacji, że zamawiając hipotetycznie np. Hulka gdzie okres oczekiwania jest 5 lat firma w tym czasie zaprzestanie rozwijania danego modelu? I co czekałem 4 lata na wymarzony zegarek a oni mi mówią pod koniec sorry winnetou ale nie tym razem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki czas oczekiwania jest w PL.

Ostatnio za granica w jednym z salonow rolexa wszystko dostepne od reki. Tylko poszukiwane modele SS dostepne tylko przy zakupie innego rolexa w zlocie. Poszukiwane SS byly w sejfie. A na witrynie wszystkie TT, zlote, daytona rainbow. Doslownie wszystko.

Jesli nie maja czegos od reki to czas oczekiwania np. Na nowe pepsi to ok 1 tygodnia. Tylko musisz kupic jakis inny zloty model rolexa

Zapomnialem dodac ze to w Europie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie takie podejście całkowicie dyskryminuje tą firmę. To tak jakby w salonie Audi w celu sprzedaży A3 kazali kupić A8.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem o tym z managerem salonu to po prostu stwierdzil ze wiekszosc klientow kupuje te zegarki tylko na dalsza sprzedaz i oni tego nie toleruja. Dla mnie rozsadna polityka bo dzieki temu sprzedaja zlote zegarki. Do tego nie daja zadnych rabatow („bo i tak nam sie sprzedadza”).

Do ich salonu w ciagu mesiaca przychodzi ok 4 sztuk pepsi i wszystkie ida do sejfu. Ale jak potrzeba szybko to nastepnego dnia a nawet i tego samego moga miec ze swojego innego salonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z czego wynika w przypadku Rolex'a tak irracjonalny czas oczekiwania? I jak np. się to ma do sytuacji, że zamawiając hipotetycznie np. Hulka gdzie okres oczekiwania jest 5 lat firma w tym czasie zaprzestanie rozwijania danego modelu? I co czekałem 4 lata na wymarzony zegarek a oni mi mówią pod koniec sorry winnetou ale nie tym razem ?

 Bo Rolex umie w marketingi.

Sztucznie zaniża podaż aby podbijać ceny. Niby nie podaje ile zegarków produkuje rocznie ale można sprawdzić ile certyfikatów COCS jest wydawanych rocznie firmie Rolex i wtedy Rolex wydaj się popularnym zegarkiem.

Podobnie jak z iPhone. Marketing robi swoje i potem ludzie śpią w namiotach pod sklepem w oczekiwaniu na nowy model. 

Rozumiem limitowane edycje że trzeba czekać ale mając 40k kazać się zapisywać na jakąś listę kolejkową jak w PRL?!?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można bo od kilku lat takie dane nie są dostępne.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny no date, na wszystkim wygląda dobrze. Taki "kumpel łata" do wszystkiego ;) Bardziej uniwersalny:)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny no-date będzie wyglądał jak zubożona wersja Batmana, Hulk to jest coś czego fenomenu nie jestem w stanie zrozumieć ( czy jak wyjdzie Sub Miss Piggy to też się wszyscy będą zachwycać i zabijać? ).

Faktycznie jak już bym dokładał to Explorer - którykolwiek -  wnosi coś innego i nowego, z drugiej strony rozumiem że człowiek lubi pewien typ zegarka i kolejne kupuje podobne, też tak mam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór prosty-zielony.

Hulk i Batman to świetne połączenie.

ND jest taki trochę bez tej daty "upośledzony", jak dziewczyna bez piersi...

Jedyny plus to taki, że godzinę wystarczy ustawić tylko podczas zmiany czasu :)

Edytowane przez streszo88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.