Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomekr89

Zakup homage Rolexa 16610 Submariner - wasza opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Mój daily-watch marzeń od kilku lat nie jest już produkowany, a nawet gdyby był, wydatki w postaci domu, samochodu, skutecznie oddalają jego zakup. 

Pora być realistą i kupić coś w zamian.

 

Wstępnie zdecydowałem się na https://www.steinhartwatches.de/en/ocean-one-39-black.html

 

Pytanie nr 1: czy znacie ciekawsze alternatywy? Jakie? Invicta odpada, gdyż ma obrzydliwe logo. Tisell wydaje się fajny, ale nie wiem jak z jakością i ma "obudowę" koronki jak 114060.

Pytanie nr 2: czy ktoś jest zorientowany w Steinharcie i wie daczego ten model jest dostępny wyłącznie w preorderze? To jakaś nowość czy co? Wysłałem już do nich zapytanie o termin dostępności. 


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tisell jeśli chodzi o jakość jest bez zarzutu (to moja opinia jako użytkownika) natomiast istotnie, kopertę (nie tylko crownguards) ma w stylu 11xxxx. Jeśli chcesz wydać nieco więcej (rzędu 1500-2000 USD), to rozejrzyj sie za marką Mk.II (modele Nassau lub Kingston) z drugiej ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój daily-watch marzeń od kilku lat nie jest już produkowany, a nawet gdyby był, wydatki w postaci domu, samochodu, skutecznie oddalają jego zakup. 

Pora być realistą i kupić coś w zamian.

 

Wstępnie zdecydowałem się na https://www.steinhartwatches.de/en/ocean-one-39-black.html

 

Pytanie nr 1: czy znacie ciekawsze alternatywy? Jakie? Invicta odpada, gdyż ma obrzydliwe logo. Tisell wydaje się fajny, ale nie wiem jak z jakością i ma "obudowę" koronki jak 114060.

Pytanie nr 2: czy ktoś jest zorientowany w Steinharcie i wie daczego ten model jest dostępny wyłącznie w preorderze? To jakaś nowość czy co? Wysłałem już do nich zapytanie o termin dostępności. 

Warto luknąć http://zegarkiclub.pl/forum/topic/171420-s-steinhart-ocean-one-black-42-mm/?do=findComment&comment=2456944

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Davosa Ternos Diver.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do Łukasza (kontakt na polskiej stronie steinharta). Na pewno się jakoś dogadacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.