Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

BANKI I ICH AWARIE

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę polecić PKOBP. Używam osobiście, przez kilka lat również służbowo i nie przypominam sobie żadnych problemów. Wszystko idzie gładko i bezproblemowo, przy dużych ilościach przelewów i krajowych i zagranicznych. Dobra, i co najważniejsze, na ogół kompetentna obsługa na infolinii. Jakieś konserwacje i modernizacje przeprowadzane są zazwyczaj w weekendy i to w nocy, no i nie są zbyt częste. I chyba ważne jest to, że masz dobry dostęp do oddziałów i bankomatów. Firmy mają też swojego opiekuna (nie wiem czy wszystkie, być może zależy to od wielkości firmy).

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Zaproponowano mi to jakiś czas temu - zero opłat za praktycznie wszystko - wszystkie sprawy załatwiasz bez kolejki z kimś z obsługi w osobnym pokoju - taki VIP  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od 2006 roku konto priv i firmowe w Credit Agricole (wcześniej Lukas Bank) i polecę z czystym sumieniem.

Zero opłat za przelewy, tylko miesięcznie jakaś symboliczna opłata za kartę i token. Zero awarii, a konserwacje czasem są, ale w nocy.

Bankomaty wszystkie za free.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Bartek polecę Alior.

Jestem tam ponad 8 lat i jest ok.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mBank mam konto prywatne od chyba 2003r , kiedyś to był najlepszy bank i wszystko było mega intuicyjne. kilka lat temu jednak przy okazji połączenia z bankiem Millenium przebudowano system bankowości internetowej całkowicie go czyniąc nieintuicyjnym. Jest tak wk***iający, że dla mnie ten bank jest skreślony. Dla mnie to właśnie desktopowy dostęp jest najważniejszy. PKO BP ma kobieta i ten Bank ma swoje odpały, mam wrażenie że siedzi tam jakiś duch PRL.

Tak jak pisałem ING ma fantastyczny system bankowości internetowej ( kilka lat temu go przebudowali i zmiany były tylko na plus ) ale d*py daje tam pion odpowiedzialny za bazy danych, backupy itd. Równia pochyła trwa od tamtego roku. Kilka poważnych awarii i wiele mniejszych ograniczających funkcjonalność. Władze nie reagują odpowiednio bo widać, że coś jest tam nie tak ale nie wdrożono żadnych dużych działań naprawczych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mBank mam konto prywatne od chyba 2003r , kiedyś to był najlepszy bank i wszystko było mega intuicyjne. kilka lat temu jednak przy okazji połączenia z bankiem Millenium przebudowano system bankowości internetowej całkowicie go czyniąc nieintuicyjnym. 

 

MBank wchłonął w 2013 roku MultiBank - działający równolegle w tej samej grupie kapitałowej BRE Banku. Z Bank Millenium nie mają nic wspólnego ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dobrych kilku lat mam konta w WBK, teraz Santander - nic się nie dzieje. Dużo korzystam z kont w sensie przeglądania historii, przelewy i inne takie i jest jak najbardziej ok. Ostatnią wtopę mieli przy okazji łączenia z Deutche Bankiem i teraz jeżeli coś będzie się działo to wysyłają powiadomienie. Na plus przede wszystkim szybkie przelewy - w Santanderze trwają dosłownie sekundę i kasa na koncie - pod tym względem są chyba na pierwszym miejscu (przynajmniej kiedyś byli). Fajna aplikacja mobilna, ekantor z cenami jak na cinkciarzu i doradca poprzez czat, wideorozmowę i telefon...konto można założyć bez wizyty w banku. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santander za szybkie przelewy jest na + :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BZWBK/Santander ?

Korzystałem u nich z kart. Wszystko było ok przez wiele lat. Aż pewnego razu przy wpłacie pieniędzy we wpłatomacie wciągnęło mi kartę (nie pomyliłem pinu).

Na drugi dzień poszedłem do tego oddziału gdzie mi wciągnęło kartę.

Usłyszałem że bankomatami/wpłatomatami BZWBK zajmuje się inna firma, która niszczy "wciągnięte" karty.

Na nową muszę czekać 7dni.

Nowa działała przez 1.5 miesiąca i przestała działać przy płatności zbliżeniowej w sklepie...

W między czasie problemy, awarie... lektura ich facebooka...

Podziękowałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście denerwuje mnie trochę nest bank z uwagi na to , że są tam awarie. Nie są tak częste jak kiedyś bo widocznie coś się u nich poprawiło, jednak są i czasami w kiepskich sytuacjach. Prowadzę firme i raz miałem awarię jak chciałem zapłacić zus. Musiałem zapłacić dzien po terminie czyli na miesiąc straciłem pewnie ubezpieczenie....

 

Zastanawiałem się nad kontem w mbanku. Ktoś może miał? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście denerwuje mnie trochę nest bank z uwagi na to , że są tam awarie. Nie są tak częste jak kiedyś bo widocznie coś się u nich poprawiło, jednak są i czasami w kiepskich sytuacjach. Prowadzę firme i raz miałem awarię jak chciałem zapłacić zus. Musiałem zapłacić dzien po terminie czyli na miesiąc straciłem pewnie ubezpieczenie....

 

Zastanawiałem się nad kontem w mbanku. Ktoś może miał? 

Czytaj poprzednie posty zanim odpowiesz czy zapytasz... mBank jest przecież cały czas opisywany i wałkowany...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście denerwuje mnie trochę nest bank z uwagi na to , że są tam awarie. Nie są tak częste jak kiedyś bo widocznie coś się u nich poprawiło, jednak są i czasami w kiepskich sytuacjach. Prowadzę firme i raz miałem awarię jak chciałem zapłacić zus. Musiałem zapłacić dzien po terminie czyli na miesiąc straciłem pewnie ubezpieczenie....

 

Zastanawiałem się nad kontem w mbanku. Ktoś może miał?

MBank, w szczególności wersja mobilna jest spoko:)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Melduję, że w tej chwili także znowu nie działa bankowość internetowa. Nie można się zalogować nawet :-) Będę starał się powoli migrować do innego banku bo to już ponad moje siły. Dla firmy to nie jest łatwa decyzja, mnóstwo klientów zna od lat mój nr konta i czasem potrafią wysyłać przelewy na pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie polecam Santandera, natomiast zdecydowanie rekomenduję Citi Handlowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citi Handlowy jest prawie niedostępny dla klientów - brak oddziałów itp.

mBank ma chyba największą ilość "włamań" na konta. brak jest jakichkolwiek obrazków itp. zabezpieczających, logowanie jest na jednej stronie.

Nest i Idea - omijałbym szerokim łukiem

PKO BP, kolejki są coraz mniejsze. dużo ludzi się wynosi, stąd można znaleźć oddziały gdzie bez problemów i stania w kolejkach się coś załatwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi kolejkami w Pko bp to prawda , reszta ok , od wielu lat .


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.