Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałym kupić zegarek do 500zł

Mam na oku 

 

   

Emporio Armani AR2461

EMPORIO ARMANI LUIGI AR1737

 

Na ceneo są za około 470zł i na allegro 

warto ? może inny zegarek ? i z jakiego sklepu kupić zamowić ?

Ta są orginale zegarki czy podrobki ?

 

Dziękuje za każdą pomoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wpisz w naszą wyszukiwarkę "Armani", "marki modowe", "majtkowce". Poczytaj, przemyśl, a następnie sam zadaj sobie pytanie, czy to na pewno ma być Armani? Ja bym nie szedł w tym kierunku, ale "nie moje małpy, nie mój cyrk" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto! Weź dwa.

A z takim nickiem nawet cztery!!!!!!!!!!


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, weź pięć :D


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Krótko, w tej kasie Seiko, Casio, Orient, Citizen czy nawet Timex. Ale nie Armani. To samo, tylko nieco inaczej, napisał Kolega @Z_bych :-) Tak myślę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typie nie znam się to bedzie moj pierwszy zegarek  ale widze na tym forum nic sie nie dowiem żegnam


Krótko, w tej kasie Seiko, Casio, Orient, Citizen czy nawet Timex. Ale nie Armani. To samo, tylko nieco inaczej, napisał Kolega @Z_bych :-) Tak myślę ;-)

a dlaczego nie armani ? a polecił byś jakiś czarny zegarek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Typie nie znam się to bedzie moj pierwszy zegarek  ale widze na tym forum nic sie nie dowiem żegnam

a dlaczego nie armani ? a polecił byś jakiś czarny zegarek ?

Ujmę to tak, czy gdybyś chciał kupić samochód, to szukałbyś czegoś od firmy, która zajmuje się produkcją samochodów, ma doświadczenie w tej dziedzinie, renomę, itp., czy może jednak nie? Tak jest właśnie z Armanim :-) A czarna koperta? W tej cenie nie spodziewaj się cudów, porysuje się bardzo szybko i równie szybko przestanie dobrze wyglądać :-)

 

A jak już musi być na czarno, to może takie Casio?

 

https://www.timetrend.pl/meskie-casio-edifice/18207-casio-edifice-momentum-efv-540dc-1avuef-4549526178870.html?gclid=Cj0KCQjwnKHlBRDLARIsAMtMHDHIn12toT9ZOWivDyrQdxh3tzQak3YqOhIiLMDEY3typpHdDTd3nWsaAqTpEALw_wcB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kwestie ładny/nie ładny zostawmy na boku, bo to rzecz gustu :-) Na pewno jednak ten Timex to lepszy wybór niż Armani :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest.....

Na to forum przed założeniem jakiegoś tematu trzeba sobie poczytac, poszukać podobnych tematów, np jakie są opinie o marce.

Wielu z nas na początku przez dlugi czas było biernymi obserwatorami, aż stopniowo nabywało się wiedzy zegarkowej i można było zacząc dyskutować, doradzać, wyrażać opinie.

Dla ludzi z zewnątrz to takie forum dziwaków i jakby to napisał jeden kolega "kup se pan opla"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzięki za rade :D

Spoko, pomagam, jak umiem. A jak nie umiem, to też pomagam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Przejrzałeś mnie Sherlocku ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu nabijasz posty :P

Przejrzałeś mnie Sherlocku ;-)

Może nabijać licznik, i tak nie przebije 10-cio letniego passata tdi

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Takich ambicji to nawet ja nie mam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kaacperskyy
      Witam, planuję zakup wspomnianego w temacie zegarka. Ceny za egzemplarz plasują się w granicach 500-1500 zł. Czy jest możliwa tak duza rozbieznosc? Dodam,że korzystając z serwisu ceneo znalazłem mase sklepów internetowych z ofertami znacznie różniącymi się od tych, które występują w sklepach (pewniakach) takich jak: swiss, zalando, otozegarki. Z czego wynika tak znaczna roznica cen? Czy te wszystkie zegarki za 500-600 zł to delikatnie mówiąc repliki, czy moze cena zalezna jest od dystrybutora?
       
      Przykładowy sklep z ceną 1359 zł:
       
      https://www.zegarek.net/zegarki/emporio_armani/zegarek_emporio_armani_ar2434.html
       
      Z ceną 500 zł:
       
      https://zegarkinareke.pl/p/2354-zegarek-emporio-armani-ar2434-dostawa-24h-kurier?ZEGAREK%20ORYGINALNY.%20%20GWARANCJA%20PRODUCENTA!%20KONTAKT:%20791430328
       
      Również chciałbym zwrocic wasza uwage, ze ten sam model zegarka w podanych przeze mnie przykladowych sklepach ma inne wymiary, a mianowicie:
      zegarek.net - Szerokosc: 43mm, grubość 12mm
      zegarkinareke.pl - Szerokosc: 45mm, grubość 11mm
      Czy to może oznaczać, ze tanszy zegarek jest podroba, mimo, ze sprzedawca zapewnia o oryginalnosci, podbitej gwarancji itp.? Czy ktoś rozeznany mógłby przedstawic swoje zdanie na ten temat? Byłbym wdzieczny gdyz jestem swiezy w tym temacie, a istnieje masa stron oferujaca owy model po znacznie obnizonej cenie.. Pozdrawiam wszystkich forumowiczow.
    • Przez R0bby
      Witam,
       Poszukuję bransolety ceramicznej do Emporio Armani CERAMIC AR1426 lub pojedynczych ogniw.
    • Przez SunSirHC
      Witam.

      Jak w temacie napisałem.. Przymierzam się do kupna pierwszego zegarka mieszczącego się w budżecie: do ~800zł.
      Jestem totalnym żółtodziobem w tej kwestii - o tym myślę, że warto wspomnieć.

      Chciałbym zegarek, który nie jest na stalowym pasku.
       
      Jeśli chodzi o design to podobają mi się następujące modele:
       
      * Emporio Armani: https://watchplanet.pl/p/1/493/emporio-armani-ar1948 -- (ale też słyszałem, że zegarki Armaniego omija się szerokim łukiem)

      * Pierre Lannier: http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/29177/zegarek_meski_pierre_lannier_272c433.html

      Może ktoś powiedzieć jak z jakością zegarków powyżej wymienionych firm? (Zwłaszcza tej drugiej, bo mało opinii w internecie widziałem)

      Polecicie jakieś inne zegarki w tym budżecie?

    • Przez KepaD90
      Witam,
       
      Prosze mi powiedziec czy to moze byc dobra oferta: http://allegro.pl/zegarek-emporio-armani-ar5905-certyfikat-promocja-i6651545842.html
    • Przez Hutniq
      Witam.
       
      Przymierzam się do kupna zegarka Emporio Armani 1893. Chciałbym zapytać czy istnieją jakieś inne odcienie bransoletki lub czymś się różnią. Niektóre kosztują ok. 1000 zł, a niektóre kosztują 500. Może mi ktoś wyjaśnić jaką jest różnica lub milo by mi było jakby ktoś mi wytłumaczył. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
       
      Link do tych zegarków:
      http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=emporio+armani+ar+1893&search_scope=category-19865&bmatch=base-relevance-floki-5-biz-1-3-1012
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.