Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gregis

Omega Seamaster 600 z Olx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

poszukuję dla mojego Taty zegarka, który ma być prezentem na 70 urodziny. Tata jest wielkim miłośnikiem zegarków i zawsze marzył o Omedze. Ze względów finansowych nie mógł sobie na taki zegarek jednak pozwolić.

Postanowiłem, że zrobię mu prezent. Od dłuższego czasu poluję na jakiś fajny egzemplarz. Budżet w okolicach 2000 zł. Zegarek ma być w ładnym, oryginalnym stanie, nadającym się do noszenia (oczywiście nie na co dzień). Model nie ma większego znaczenia, ważne aby to była Omega.

Na całe szczęście trafiłem na to Forum i włosy mi się zjeżyły, gdyż dzięki Wam, dotarło do mnie, jak łatwo można być wprowadzonym w błąd lub mówiąc wprost - oszukanym.

 

Uprzejmie proszę, pomóżcie mi w weryfikacji tego zegarka:

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-omega-seamaster-600-100-oryginal-stan-idealny-CID87-IDyGRF8.html#3f54548fdd

 

Pozdrawiam serdecznie,

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, możesz brać.

Cena trochę za wysoka....trochę.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie ma się do czego przyczepić. Dekiel po polerce ale na prezent to nawet ładniejszy będzie. Muszę Cię jednak ostrzec.... W numerze seryjnym widzę ... Trzy.. szóstki.. 666

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za weryfikację. Cenę postaram się jeszcze odrobinę sprasować.  Szóstkami się nie przejmuję, najwyżej poproszę Egzorcystę o pomoc jak zegarek zacznie chodzić do tyłu :)

Jeszce raz dziękuję za pomoc.

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.