Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

(bitwa zamknięta) @Masu vs @Watch-er (bitwa ,rewanż)

Bitwa  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Temat: Lotnik - skrzydlaty władca świata

 

Zdjęcie nr 1

post-107633-0-29867500-1554846466_thumb.jpg

Zdjęcie nr 2

post-107633-0-01047000-1554846484_thumb.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Słusznie, aż poleje się krew ;-) Poszło :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Jusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa świetne zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakbyśmy sobie patrzyli przez ramię co robi oponent, tak podobna koncepcja wyszła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Koncepcja może i podobna, jednak póki co, pojedynek dość ...jednostronny  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby światło zagrało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakbyśmy sobie patrzyli przez ramię co robi oponent, tak podobna koncepcja wyszła :)

Cieszę się, że wpadliśmy na podobną koncepcję "lotnika", ale co do profesjonalizmu to jest oczywiście przepaść:) Bynajmniej nie ubolewam z tego powodu i bardzo podoba mi się ta zabawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że wpadliśmy na podobną koncepcję "lotnika", ale co do profesjonalizmu to jest oczywiście przepaść:) Bynajmniej nie ubolewam z tego powodu i bardzo podoba mi się ta zabawa :)

Ja tez największą radochę mam z samego robienia zdjęć i planowania co i jak pokazać. Dawno tyle z aparatem nie obcowałem i bardzo się z tego cieszę, że mogę w taki sposób rywalizować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w tych pojedynkach musiałam się naprawdę mocno zastanowić, które foto mi się bardziej podoba. I wyszło, że to które podoba się bardziej wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitwę wygrywa @Masu !!! (21:6)

 

Gratuluję.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gratuluję obu przyznając jednocześnie, że SNK na tym skórzanym nato wygląda po prostu rewelacyjnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje @Masu ! Mistrzostwo w każdym aspekcie. Jednocześnie dziękuję Kolegom za głosy oddane na moją fotkę. Fajny pomysł z tymi bitwami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuję za głosy i gratuluję koledze Watch-er rywalizacji i dobrego pomysłu na pojedynek :)

 

Dodam od siebie, że zanim zrobiłem to zdjęcie, to miałem mocno alternatywny pomysł na zdjęcie. W planach był jakiś mocno minimalistyczny zegarek, leżący na kartkach ze szkicami samolotów, na kartkach leżałyby również ołówki, linijka oraz...samoloty z papieru :)

Uznałem jednak, że mój pomysł może być źle zrozumiany i postawiłem na klasyczną konwencję.

Z ciekawostek, gdyby mój rywal, zaproponował mi pojedynek dzień później to nie zrobiłbym takiego zdjęcia, bo kurtka, którą użyłem do zdjęcia, była tego dnia wylicytowana na allegro i następnego dnia już była w paczkomacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuję za głosy i gratuluję koledze Watch-er rywalizacji i dobrego pomysłu na pojedynek :)

 

Dodam od siebie, że zanim zrobiłem to zdjęcie, to miałem mocno alternatywny pomysł na zdjęcie. W planach był jakiś mocno minimalistyczny zegarek, leżący na kartkach ze szkicami samolotów, na kartkach leżałyby również ołówki, linijka oraz...samoloty z papieru :)

Uznałem jednak, że mój pomysł może być źle zrozumiany i postawiłem na klasyczną konwencję.

Z ciekawostek, gdyby mój rywal, zaproponował mi pojedynek dzień później to nie zrobiłbym takiego zdjęcia, bo kurtka, którą użyłem do zdjęcia, była tego dnia wylicytowana na allegro i następnego dnia już była w paczkomacie :)

Dobrze, że zdążyłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitwę wygrywa @Masu !!! (21:6)

 

Gratuluję.

  

Obecny

:)Wpisuję Ci spóznienie, mimo obecności :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem przed czytaniem postów. :(

 

Następnym razem poprawię się. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez ladek22
      Pora ruszać z przygotowaniami do edycji klubowego kalendarza na rok 2024. W tym roku będzie podobnie jak w roku ubiegłym. Zdjęcia będziemy zbierać dwuetapowo. Teraz od 7 maja do 30 czerwca oraz po wakacjach od 1 września do końca października.
       
      Klubowiczu, jeśli robisz zdjęcia swoim zegarkom to ten temat jest dla Ciebie  Twoje fotki może się znaleźć w klubowym kalendarzu na rok 2024! Szczegóły gdzie wysłać zdjęcia znajdziesz niżej!
       
      Zdjęcia przesyłamy poziome, a rozmiar wiadomo im większy tym lepszy. Myślę, że nie będziecie mieli problemów z robieniem zdjęć w dużej rozdzielczości.
      Tradycyjnie planowane są dwie wersje kalendarza czyli biurkowy oraz ścienny.
      Jak będą wyglądały kalendarze i czy ostatecznie będą dwie wersje, dużo zależy od Was drodzy klubowicze, więc zachęcam do przesyłania zdjęć.
       
      W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, można przysłać od 1 do 15 zdjęć. Fotki nadsyłamy od dziś do 30 czerwca do godz. 23:59.
      Adres ten co zawsze czyli [email protected] w tytule wiadomości wpisujemy swój login klubowy dokładnie taki jaki mamy czyli np. jeżeli ktoś ma login: K3bZ to w tytule wiadomości wpisuje K3bZ, a nie k3bz co ułatwi podpisywanie zdjęć.

      Autor wysyłając swoje zdjęcia pozwala KMZiZ na użycie ich w kalendarzu i zrzeka się wszelkich roszczeń za użycie ich w tym projekcie (proszę zapoznać się z wątkiem o kalendarzu 2011)

      Zapisy na kalendarz biurkowy zrobimy po wakacjach powiedzmy od 20 września, a na razie czekamy na Wasze zdjęcia!
    • Przez ladek22
      Pojawił się pomysł, aby na rok 2017 zrobić kalendarz ścienny z zegarami wieżowymi i słonecznymi. Dużo zależy od Was! Więcej szczegółów tutaj:
    • Przez ladek22
      Pojawił się pomysł, aby na rok 2017 zrobić kalendarz ścienny z zegarami wieżowymi i słonecznymi. Jak myślicie, dobry to pomysł? Zegary wieżowe i słoneczne to wdzięczne obiekty do fotografowania? Mnie się wydaje, że tak
       
      Macie jakieś fotki zegarów wieżowych albo słonecznych? Jeśli tak to wrzucajcie te fotki tutaj w temacie. Każdy może zgłosić do 3 zdjęć! Za dwa tygodnie zrobimy ankietę i wybierzemy 13 zdjęć do kalendarza. Jest konieczność, aby posiadać duże rozdzielczości tychże zdjęć, pamiętajcie o tym! Wraz z fotkami przysyłajcie też informacje, jaki to zegar, gdzie się znajduje, data powstania zegara itp. Zamieścimy te informacje na okładce!
       
      Autor wysyłając swoje zdjęcia pozwala KMZiZ na użycie ich w kalendarzu i zrzeka się wszelkich roszczeń za użycie ich w tym projekcie (proszę zapoznać się z wątkiem o kalendarzu 2011)
       Aby kalendarz z zegarami wieżowymi/ściennymi mógł powstać musi być minimum 25 osób chętnych do zakupu. Jeśli jesteś chętny już teraz wpisz się na listę niżej!  Koszt jednej sztuki kalendarza ściennego nie powinien przekroczyć 44 zł, wraz z kosztami wysyłki!
       
      Lista chętnych do zakupu: (kopiuj listę)
      1. na licytacje dla Krzysia - 1 szt.
      2. ladek 22 - 1 szt.
      3.
    • Przez daniels36
      panowie powiedzcie jak po tych zdjęciach poznać że to podróba.co wam się rzuca w oczy 
       



    • Przez Kojiro
      Czołem Panowie,
       
      Czy znacie jakieś ciekawe zegarki w tym stylu?
       

       
      Zdjęcie zaporzyczone z WUS, jest włąsnościa urzytkownika kibi.
       
      Pozdrawiam,
      Krzysiek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.