Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wrohbak

Prośba o sprawdzenie autentyczności Armani ar2448

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczów.

Nie jestem znawcą zegarków. Szczerze mówiąc, do tej pory w życiu posiadałem 2, które służyły mi wiele lat (i wciąż działają). Kiedyś bardzo spodobał mi się zegarek od Armaniego, o nr 2448, ze względu na niebieską tarczę. Niedawno pokusiłem się na zakup takiego zegarka i mam pytanie o autentyczność: teoretycznie wszystko na nim mówi, że jest to oryginał, odpowiednie elementy były ofoliowane, książeczka i certyfikat również, ale martwi mnie napis na odwrocie pudełka "made in china, quality tested".... i wygląd certyfikatu. Dlatego bardzo proszę, doradźcie mi, czy jest to oryginał? Przesyłam zdjęcia (z zewnątrz) zegarka. Boję się otwierać zegarek (jestem laikiem), ale udam się w następnym tygodniu do zegarmistrza z pytaniem o autentyczność mechanizmu, na razie proszę o poradę czy z zewnątrz wszystko jest ok.

 

post-109194-0-38368900-1554992700_thumb.jpg

post-109194-0-36294700-1554992770_thumb.jpg

post-109194-0-47897800-1554992835_thumb.jpg

post-109194-0-10946700-1554992897_thumb.jpg

post-109194-0-31276800-1554992994_thumb.jpg

post-109194-0-20559000-1554993029_thumb.jpg

post-109194-0-80477200-1554993236_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mechanizm oryginale jest za 10 dolarów, więc tu nie ma czego podrabiać. Jeśli nie znajdziesz różnic pomiędzy swoim a tym z recenzji to nie masz się czym martwić

Edytowane przez Antiquarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armaniego podrabiają , ale garnitury raczej ;)


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armaniego podrabiają , ale garnitury raczej ;)

I zegarki. Na potęgę.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to zegarek modowy więc czego się spodziewasz?że Armani ma Swój mechanizm w środku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem o Armanim a nie Chanel.Swoją drogą za 7K$ wolałbym zdecydowanie Rolka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałeś: "przecież to zegarek modowy". ja za 7 tysięcy dolarów wolałbym samochód, ale to też nie ma nic do rzeczy.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie szczerze mówiąc ten certyfikat. Da się jakoś sprawdzić faktyczną autentyczność? Po nr np?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu, nie wiem czy ktoś się zajmuje oceną oryginalności zegarków Armanii, szczerze wątpię.

To gadgety jak parasolki czy samochodziki z Orlenu za punkty.

Ktoś w USA wpadł na świetny pomysł i wykupił prawa do umieszczania logo marek modowych ( AR,CK,..) i zarabia na w większości młodych, niezorientowanych klientach kusząc renomą producentów perfum czy majtek.

Reasumując to najczęsciej badziewne produkty, choć zdarza się Chińczykom wyprodukować modele znosnej jakosci.

Wartosć takiego produktu to ze 20$ a ceny pewnie przekraczają kilka tysiecy % wiec gra warta świeczki....

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zegarek chodzi, dobrze wygląda to noś i nie zawracaj sobie głowy.  I tak po kilkunastu miesiącach coś odpadnie, urwie się albo porysuje A na prawdziwe zegarki przyjdzie pewnie jeszcze czas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Typowy majtkowiec, szkoda zachodu. W środku "werk" kwarcowy za 30 zeta,, kupa siana idzie na napis "Armani". Są o wiele lepsze wybory na tej półce cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nie posłuży "wiele lat".


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.