Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
klepo

Super Express II 22 mm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Poszukuję bransolety Super Engineer II do Seiko SRP 637 Baby Tuna. Kupiłbym na stronie Strapcode ale jak podliczyć wszystkie koszty to niestety może być nawet 800zł. Szukam więc albo używanej w ładny stanie albo jakiegoś nowego zamiennika (nie wiem jak tam jest z jakością). Za każdą pomoc składam z góry podziękowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem to:

Brushed Silver 316L Solid Stainless Steel Watch Band Bracelet Strap 20mm/22mm/24mm Double Locking Clasp for Mens Women (22mm, Silver) https://www.amazon.co.uk/dp/B07L9RBN33/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_GmjSCbCQR4B94

 

d*py nie urywa, się działa dobrze.

Raczej na duży nadgarstek. Ja mam chyba 20cm i wyjąłem wszystkie zapasowe ogniwa.

c14e93356ba875403c462eac0e5c0e9e.jpg


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klamra nie jest diverowa, nie ma tego rozszerzenia na piankę, czy jak to się nazywa. Ta Twoja to kawał kajdana, ma odkrecane sztyfty w ogniwach (czy jak to się tam nazywa ;) )


Dzięki za pomoc, wytargowałem na 100 zł z przesyłką, więc wychodzi, że cena akceptowalna 

Edytowane przez worientom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w nurkowym rozszerzeniu jest szkopuł, tylko z tego jak jest wykonana. Osobiście staram się unikać elementów z giętej blachy na zawiasach bransy. Wolę kute z jednego kawałka.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda, wyglądają solidniej, niemniej nigdy nie zdarzylo mi sie, aby te gięte elementy się złamały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie one się nie łamią, one się potrafią rozgiąć. Zależy od sytuacji i producenta.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Jaspel
      Hej,
      Sprzedam fajny mod wykonany na oryginalnym Seiko Monster 2gen z pomarańczową tarcza.
      Zegar przerobiony przez poprzedniego właściciela.
      - Założony wypukły szafir z antyrefleksem 
      - koperta i obie bransolety wypiaskowane - dzięki temu praktycznie nie widać na nich rys 
      - mechanizm po smarowaniu w tamtym roku 
      W komplecie wysyłam :
      - zegar z oryginalną bransoleta 
      - bransoleta strapcode zwężona w uszach na 20mm - na reszcie długości 22mm - zapięcie motylkowe 
      - pomarańczowy gruby pasek dociety w kopercie na 20mm, marki Borealis, w typie drabinka 
      - oryginalne pudła 
      Sam zegar w bardzo dobry stanie 8/10, minus za niewielkie wybłyszczenia na bransolecie strapcode, kolejny minus za pracę bezela-ma lekkie luzy-pewnie trzeba by wymienić sprężynę.
      ODbior w Bydgoszczy, wysyłka do wyboru.
      poproszę 1750 z kw.
       
       
       
       
       












    • Przez tropik79
      Taką odpowiedź w kwietniu tego roku otrzymałem na e-mail ze sklepu Kruk, pytając o cenę bransolety stalowej do Tudora Black Bay 41 mm.
      W związku z tym, że cena dla mnie nie do zaakceptowania, rozpocząłem poszukiwania używanej w polskich i zagranicznych serwisach aukcyjnych.
      Kilka miesięcy przeglądania i udało mi się trafić taką na ebay'u, sprzedający 100% pozytywów, w opisie aukcji słabe zdjęcia ale widziałem że miał też jakieś części zegarkowe. I ten tekst po niemiecku " wszystkie sprzedawane przedmioty są oryginalne". Świetnie pomyślałem i zakupiłem za ok 310 euro, szybka dostawa i niestety rozczarowanie, była to podłej jakości podróbka!
       

       
      Szybki e-mail do sprzedającego, jego pokrętne tłumaczenia, odesłanie tego czegoś i zwrot pieniędzy.
      Trochę zmarnowany wzrok swój skierowałem ku zamiennikom.
      Konkretnie na produkt o wyjątkowo długiej nazwie ze strony strapcode.com - MiLTAT Super 3D Oyster 316L Stainless Steel Watch Bracelet for Tudor Black Bay, V-Clasp Brushed
       
      Bransoletę zakupiłem poprzez portal chrono24 za cenę 127 usd z przesyłką (ok.500 zł.), żadnych dodatkowych opłat celno podatkowych nie poniosłem.
      Przesyłka kurierem w dwa dni dotarła z Hongkongu bardzo porządnie zapakowana i zabezpieczona. Całkowicie oklejona z każdej strony posiadała nawet gumowe nakładki na endlinki.
       

       
      Po wyjęciu jej z opakowania i porównaniu z oryginalną bransoletą jaką posiadam na Tudor Heritage Chrono, niestety czar prysł.
      Od razu musicie wiedzieć, że bransoleta oryginalna a bransoleta Miltat to dwa różne światy!
      Pierwsze wrażenie jest mocno mieszane, jest ona sporo lżejsza niż oryginał i bardziej ostra na krawędziach.
      Jednak jedna jej wada jest mocno dokuczliwa, jest to luz na linkach który sprawia, że nie jest tak sztywna jak oryginalna i hałasuje.
      Gdy trzymamy ją w ręku możemy swobodnie ją ruszać na boki w zakresie kilku milimetrów co nie jest możliwe przy produkcie Tudora.
       

       
      Również zapięcie jest nie porównywalnie gorzej wykonane, z cieńszej stali i nie tak precyzyjne.
      Jest ono zatrzaskowe ze zwalniaczem oraz nie posiada "perełki" jak oryginalnie.
       

       
      Kolejną sprawa są endlinki od strony dekla, odstają znacznie bardziej niż oryginalnie i wygląda to po prostu źle, zdjęcie porównawcze poniżej (góra Miltat):
       

       

       
       
      Czujemy niestety, że wykonanie bransolety Miltat jest około sześć razy gorsze niż oryginalnej firmy Tudor.
       

       
       
      Jeżeli jednak dotrwaliście do tego miejsca tekstu, mam dla Was dobrą informację. Nie jest aż tak tragicznie!
      Wspominałem przed chwilą, że jest głośna i mało sztywna? Na całe szczęście po założeniu na nadgarstek ten efekt znika. Nie czuję znaczącej różnicy na ręku między Miltat a bransoletką Tudora.
      Olbrzymią jej zaletą są możliwości dopasowania do każdego typu nadgarstka.
      Możemy wykręcić aż sześć linków, oraz mamy także dostęp do regulacji na zapięciu aż sześciu dziurek (w oryginale jedynie trzy).
      Znacznie lepiej dopasowałem ją do nadgarstka niż tą którą posiadam na Heritage Chrono.
       

       
      Dopasowaniu endlinków od frontu, niewiele mogę zarzucić i jest porównywalne z oryginałem, a po założeniu zegarka na rękę okazuje się, że nie spasowane od dołu zupełnie nie są wyczuwalne i nie przeszkadzają w codziennym użytkowaniu. W zestawie oczywiście otrzymujemy także naprawdę solidne teleskopy.
       

       
      Podoba mi się również, że układ linków jest zupełnie inny niż w oryginale, producent zamiennika niczego tutaj nie chce udawać. Ma swój niepowtarzalny styl i im więcej na nią patrzę to bardziej mi się podoba. Szczotkowanie powierzchni jest równomierne i przyzwoicie wykonane, choć nie jest może to poziom oryginału.
       

       
      Zapewne zauważyliście, że często w tekście przewija się cyfra: sześć. Nie bez przyczyny, w końcu zakupiłem bransoletę sześć razy tańszą niż oryginał i tak trzeba ją traktować.
      Najlepiej byście nie porównywali jej do oryginalnej Tudora, jeśli posiadacie ten model zegarka na pasku będzie Wam łatwiej znieść jej pewne wady.
      Dla jednych będą to wady dyskwalifikujące ten produkt, ale dla innych do przełknięcia.
      Czasem oczywiście lepiej kupić coś droższego i lepszego, bo oryginał jest tutaj zdecydowanie lepszy niż Miltat, ale musicie zadać sobie pytanie czy możecie za niego zapłacić aż sześć razy więcej?
      Ja postanowiłem, że zaakceptuję jej słabości i będę korzystał na co dzień. 🙂
       
      Plusy i minusy:
      + cena
      + bardzo dobra regulacja
      + odmienny i ciekawy układ linków
      + czas realizacji zamówienia
      + dobry stosunek cena/jakość
      + spasowanie endlinków od góry
       
      - jakość nie dorównuje oryginałowi
      - luz boczny na linkach
      - mniejsza waga i gorsze wykończenie
      - przeciętne zapięcie
      - spasowanie endlinków od dołu
       

    • Przez Budrys1987
      Czesc wszystkim,
      szukam solidnej bransolety do Orienta Kamasu. Zaczalem sie juz nawet zastanawiac nad strapcodem i ponizszym produktem
       
      https://www.strapcode.com/products/metal-ss-bcl20-b115
       
      W koszyku sklep dolicza jeszcze jednak podatki, wysylke a do tego pewnie jeszcze pozniej clo, etc. Cena robi sie kuriozalna. Czy ktos z Was ma jeszcze jakies pomysly co do dobrej jakosci bransolet? 
    • Przez Marcin Bruczkowski
      Szanowni,
       
      Czy ktoś może polecić jakieś zastępstwa dla firmowej bransoletki Tuor Black Bay 41? Chcę ją zastąpić czymś umożliwiającym precyzyjniejsze dopasowywanie, bo firmowa jest albo za ciasna, albo za luźna - brak pół-ogniw i mała liczba dziurek w klamrze uniemożliwia ustawienie jej tak, jak potrzebuje moje łapsko.
       
      [
       
      Może ktoś próbował tego? Strapcode
       
      Z góry dzięki za wszelkie sugestie!
       
      Marcin Bruczkowski
    • Przez dsz
      Może ktoś będzie coś zamawiał ? Chętnie podepnę się i wysyłka free.. 
      Chcę kupić bransolete do sarb033.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.