Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Pakman

Astron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zasięgnąć opinii fachowców... Wpadł mi w oko zegarek Seiko Astron SSE093J1 i moje pytanie co sądzicie o tym modelu... Dla czego pytam otóż w mojej pracy bardzo zwracają uwagę na wizerunek a chce mieć coś godnego i za razem prestiżowego... Nadmienię że u mnie w pracy noszą longines i omegi... A niestety chciałbym coś innego... Też na takim poziomie jak wyżej wymienione marki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co dla kolegów z pracy oznacza prestiż. Seiko ma bardo duża rozpiętość cenową i może nie być wystarczająco prestiżowe w odniesieniu do Longinesa czy Omegi.

Swoją drogą czy Longines jest taki prestiżowy....?

 

PS. Jak ja się cieszę, że u mnie w robocie nikt nie patrzy jakie logo mam na tarczy zegarka.

 

Wysłane z mojego H8324 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ci zazdroszczę że masz tak, u mnie na spotkaniach zwraca się uwagę na ten element garderoby i odrazu dana osoba jest szufladkowana co do pozycji w firmie... Lecz zależy mi na opinii czy ten model jest wart swojej ceny oraz czy będzie odpowiedni do koszul i garnituru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeśli kupujesz zegarek dla siebie, bo Ci się podoba, to ten Astron to w mojej ocenie dobry wybór :-) Oczywiście zawsze pozostaje pytanie o ów "prestiż" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście czy warto postawić na seiko czy jednak wybrać jakiegoś Szwajcaria.... Typu tag, lonżina, czy omega?

No właśnie on mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A czy pasuje do koszuli i garnituru? To spory zegarek i jeśli chodzi o moje podejście do tematu, to nie za bardzo :-)

Uważam, że Seiko to generalnie BARDZO DOBRY wybór. Bo to firma znana, z historią i osiągnięciami, a także ceniona. Na pewno ceniona wśród ludzi, którzy choć trochę znają się na zegarkach :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten "prestiż".

W firmie jest tak że dość często rozmawia się o tym co kto nosi i jakim jest przełożonym a szef jest fanem prestiżu i taki dziwny reżim panuje co w mojej ocenie jest chore... Ale jeżeli wejdziesz między wrony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A jakim maksymalnym budżetem dysponujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już zauważyłem np: jeden z kierowników nosił Casio i został zdegradowany na z_ce z tego iż powodu że ma słabą prezencie i słaby wizerunek... Bo takie zegarki to się nosi w domu a nie w firmie...

Ciężko powiedzieć... Czekam na awans... Ale myślę że tak w okolica tego astron tak około 7~8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

O żesz... To już przegięcie... Może powinien był takie Casio założyć i byłoby lepiej? ;-)

A już zauważyłem np: jeden z kierowników nosił Casio i został zdegradowany na z_ce z tego iż powodu że ma słabą prezencie i słaby wizerunek... Bo takie zegarki to się nosi w domu a nie w firmie... Ciężko powiedzieć... Czekam na awans... Ale myślę że tak w okolica tego astron tak około 7~8

A jak duży masz nadgarstek? Jeśli nie przesadnie duży, to poszukaj dla przykładu (np. na chrono24) Tudora HBB, w wersji 36 mm. Będzie dobrze :-)

post-34987-0-48109100-1555091698_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym takie Casio założył to pewnie bym wyleciał choć lubię na codzień nosić swojego mudka... A wstyd się przyznać co noszę obecnie do garnituru....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak bym takie Casio założył to pewnie bym wyleciał choć lubię na codzień nosić swojego mudka... A wstyd się przyznać co noszę obecnie do garnituru....

Co takiego nosisz do garnituru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chęci się pośmiać?

Armani kwarc cieniutki na mechaniźmie seiko najważniejsze jest to że jako tako jest widoczne logo i szef docenił prostotę tego modelu kwitując że teraz po awansie Pan musi mieć coś bardziej odpowiedniego i bardziej prestiżowego... Hahaha

Może go tylko w pracy a po Casio MUD które bardzo lubię a że szwajcarów podobają mi się zegarki firmy BALL

Tylko mam wrażenie że za Szwajcarzy płaci się sporo za logo a ja raczej wolę jakość niż logo...

Sorry za literówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cóż, skwituję to tak, że Forum to dobre miejsce, żeby znaleźć ...zegarek ;-) W tym budżecie wzmiankowany już Longines - jak do garnituru, to np. Flagship Heritage. Warto też rzucić okiem na ofertę Orisa - linia Atelier. Mocno rozważyłbym wzmiankowanego Tudora (choć dla mnie to bardziej EDC) czy Omegę z modelem de Ville (tu raczej używka w założonym budżecie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chęci się pośmiać?

Armani kwarc cieniutki na mechaniźmie seiko najważniejsze jest to że jako tako jest widoczne logo i szef docenił prostotę tego modelu kwitując że teraz po awansie Pan musi mieć coś bardziej odpowiedniego i bardziej prestiżowego... Hahaha

Może go tylko w pracy a po Casio MUD które bardzo lubię a że szwajcarów podobają mi się zegarki firmy BALL

 

Współczuję takiego "szefa"...

Obawiam się, że to zwykły gbur który o niczym pojęcia nie ma i jak się pokażesz w Seiko, to pomyśli kolejny do zwolnienia po tym co nosił Casio. Więc kup coś co on będzie znał np. wspomniany Longines, a najlepiej zmień pracę  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Może jeszcze Montblanc - linia Heritage czy coś z Nomosa - np. Tetra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W firmie jest tak że dość często rozmawia się o tym co kto nosi i jakim jest przełożonym a szef jest fanem prestiżu i taki dziwny reżim panuje co w mojej ocenie jest chore... Ale jeżeli wejdziesz między wrony...

Pozostaje tylko współczuć szefa, a szefowi i jego klakierom pogratulować głupoty.

 

Jeśli chodzi o zegarek to kup taki jak się tobie podoba. Seiko jest dobrym wyborem i ma szeroką ofertę, w której prawie każdy powinien coś znaleźć dla siebie, no może poza twoim szefem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienić bym zmienił lecz dobrze płacą tak około 1000 więcej niż w innych firmach na tym samym stanowisku więc dwa razy w tygodniu wywody szefa można znieść, owszem jest idiotą lecz umiarkowanym liczy się dla niego widoczne logo i jak największe... Czego ja akurat nie trawie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bo bez metki nie ma podnietki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mont Blanc to może być coś bo ma pióro tej marki... Choć ja raczej zegarka tej marki nieznam... Choć zastanawiam się czy trochę może popytać czy seiko jest akceptowalne w firmie... Bo ten Astron mi się podoba a średnio chce wydawać kasę na coś jak teraz i nosić na nadgarstku [Armani]

Dobrze napisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dobrze kombinujesz :-) A Montblanc jest spoko ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzę na ceny bo pióra mają drogawe, a zegarki zobaczymy...

Może nie za zegarki ale za wizerunek choć ja stawiam na zespół i wyniki

Jak by za zegarki dawali avans to jeden gość u mnie w firmie byłby już prezesem.... Hahaha

Wracając do tematu astrona jest to dobry zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.