Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Pakman

Astron

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz, po tym co przeczytałem, to mam nieodparte wrażenie, że jak Twój przełożony zobaczy logo Seiko to jednak skończysz jak ten od Casio...

najlepiej kup coś ze "stajni" przełożonego - będzie bezpieczniej

Edytowane przez plszcto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak namawiam cię, żebyś nabył zegarek, ktory tobie odpowiada i na który cię stać. Dostosowywanie się na siłę do szefa, który z tego co przedstawiles, w tak ograniczony i prymitywny sposób pojmuje rzeczywistość jest dla mnie żenujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eterne znam, wybadam temat w firmie jak jest postrzegane seiko i podejmę decyzję... Choć całkiem ciekawie wyglądają Mont Blanc to ten model seiko mnie powalił na kolana prostotą.... Firma działa w branży usługowo-handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Ci Kolego, tak po ludzku. Do tej firmy pasuje fejk Rolexa. Jest tak samo prawdziwy jak wartości w tej organizacji.

 

Czego oczywiście Ci, niestety nie polecam.

 

A jak musisz udawać handlowca sukcesu w firmie sukcesu to kup prawdziwego tudora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wiadomo, Casio to zło ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio ma fajne i ciekawe zegarki i są całkiem spoko wszystko zależy od tego kto co lubi a im więcej osób tym więcej różnorodnych upodobań.... Sam posiadam Casio i jestem bardzo z niego zadowolony a teraz z racji obecnej sytuacji jak mnie zastała, chce mieć coś co będzie pasowało do bardziej oficjalnego stroju. Można wydać i 50 000 zł lub nawet więcej na zegarek lecz po co uważam podobnie że kupić zegarek można ale taki który popierwsze będzie daną osobę stać, dwa ważne by cieszył oko samego właściciela oraz by spełniał oczekiwania noszącego.. Głupotą jest wydawanie "szmalu" tylko po to by się pysznić że ma się logo.... Ja stawiam na jakość i powyższy model podoba mi się i sądzę że stosunek ceny do jakości jest dobry. Trzeba będzie przymierzyć zegar na nadgarstek zobaczyć jak leży i podjąć ostateczną decyzję co do zakupu... Może się jednak jest sposób na przeforsowanie seiko w firmie i chyba mam sposób... W końcu pracuje tu nie dla pięknych oczu a dla tego że jestem dobry w tym co robię i mam najlepszy zespół w firmie... Poprostu czasem najlepszą obroną jest atak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tylko na początku było coś o tym, że zegarek ma pasować też do garnituru... I przy całej mojej sympatii do Seiko, to jednak wskazany przez Ciebie Astron, który jest masywnym zegarkiem, w mojej ocenie do garnituru nie pasuje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu na forum szukam opinii na temat seiko astrona, spowodowane to jest ze słabo znam markę i raczej jak już wyczytałem bardziej promowany jest lorus lub orient....chcę się dowiedzieć jak ta seria seiko się sprawuje... Czy ma jakieś wady, czy bywają z nimi problemy natury awaryjności, jak zachowuje się tytan (rysy) oraz trwałość powłok którymi są często pokrywane zegarki bo też podoba mi się ten sam model w pokryciu powłoką że złota... A złotego zegarka to niechce bo dużo trzeba płacić za sam kruszec... Proszę o pomoc.

A do koszuli? Bo na codzień w pracy chodzę w koszulkach marynarkę zakładam tylko na spotkania na wyższym szczeblu, bo uważam że mój zespół nasz cały dział a nie pan i owieczki... Może jestem dziwnym przełożonym lecz

Wszcy jesteśmy na ty... Wszyscy walczymy do jednej bramki... Pula premi przyznawana jest po równo łącznie z moją... Jeżeli ktoś ma słabszy dzień to jest wspierany przez resztę grupy... Jeżeli są jakieś problemy to ja je rozwiązuje... I moi ludzie wiedzą że mogą na mnie liczyć a ja na nich... W myśl zasady jeden za wszystkich.... I to co jest ważne przede wszystkim szczerość co było trudne do uzyskania... Zwłaszcza dla osoby która przychodzi z zewnątrz której nikt niezna... A teraz z marnego oddziału powstała elita do zadań specjalnych która największe premie otrzymuje w firmie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Linii Astron nie znam, ale to Seiko więc musi być dobrze :-) Tytan jest lżejszy od stali, jednak z mojego doświadczenia wynika, że łatwiej łapie rysy. Do tego w przypadku stalowej koperty, w razie porysowania jej, zawsze nie dużym kosztem można jej zafundować SPA. Z tytanem niestety nie jest już tak łatwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niechce mieć roleksa na łapie tylko coś co będzie sprawiało radość moim oczom a zarazem będzie na wysokim poziomie jakości wykonania, lubię dobrej jakość rzeczy ale bez dużego logo promującego dana markę...

A szczotkowanej tytanu?

Pytam dla tego że zegarek ttóry mam że stali oddałem do szczotkowania i wygląda dobrze, ponieważ jak był błyszczący to szybko złapał ryski...

A co sądzisz o powłokach pvd są trwałe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Miałem kilka zegarków z takimi powłokami i z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej jest w Damasko. Ale obawiam się, że Twój szef może nie docenić takiego, bądź co bądź, raczej niszowego wyboru, choć Damasko robi świetne zegarki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jedno pytanie to jest w sumie kwarc a nie automat czy mechanik a prawie wszyscy nawet na forum uważają że jak zegarek to tylko z "duszą"..?

W ogóle nie słyszałem o damasko

Patrząc na tego astrona sądzę że do swetra, koszulki polo, czy koszuli będzie pasował... A jak będzie oficjalne spotkanie to wyciągnę z szuflady "Armani ego" i na ten czas go założę i tak go trzymam w pracy w szufladzie... Więc będzie pod ręką..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja nie uważam, że jak zegarek, to koniecznie mechaniczny ;-) Jest cała furmanka fajnych zegarków "na bateryjkę" :-)

A że o Damasko nie słyszałeś? Cóż, nie dziwię się :-) Ale zachęcam, żeby się zapoznać z ich ofertą :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknę na ich linie... Stawiam na technologie troszeczkę i dlatego padło na zegarek solarny....

Dobra kończę bo do pracy trzeba się wziąść... Nie ma przebacz... Jeszcze z dwie godzinki i do domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu na forum szukam opinii na temat seiko astrona, spowodowane to jest ze słabo znam markę i raczej jak już wyczytałem bardziej promowany jest lorus lub orient....chcę się dowiedzieć jak ta seria seiko się sprawuje... Czy ma jakieś wady, czy bywają z nimi problemy natury awaryjności, jak zachowuje się tytan (rysy) oraz trwałość powłok którymi są często pokrywane zegarki bo też podoba mi się ten sam model w pokryciu powłoką że złota... A złotego zegarka to niechce bo dużo trzeba płacić za sam kruszec... Proszę o pomoc.

A do koszuli? Bo na codzień w pracy chodzę w koszulkach marynarkę zakładam tylko na spotkania na wyższym szczeblu, bo uważam że mój zespół nasz cały dział a nie pan i owieczki... Może jestem dziwnym przełożonym lecz

Wszcy jesteśmy na ty... Wszyscy walczymy do jednej bramki... Pula premi przyznawana jest po równo łącznie z moją... Jeżeli ktoś ma słabszy dzień to jest wspierany przez resztę grupy... Jeżeli są jakieś problemy to ja je rozwiązuje... I moi ludzie wiedzą że mogą na mnie liczyć a ja na nich... W myśl zasady jeden za wszystkich.... I to co jest ważne przede wszystkim szczerość co było trudne do uzyskania... Zwłaszcza dla osoby która przychodzi z zewnątrz której nikt niezna... A teraz z marnego oddziału powstała elita do zadań specjalnych która największe premie otrzymuje w firmie...

Wow to super. Taki SWAT lub SEALs Team. To może jednak Casio Mudman bo jest używany przez komandosów. I jeden w prezencie dla Szefa. Wszyscy takie same Mudmany.

Edit: dla Szefa znalazłem ze złotym wyświetlaczem.

Edytowane przez Antiquarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MUD-a mam i używane na codzień bo dla mnie jest Oki ale w pracy jest źle widziany ale po pracy, w teren.... Może to też dobry motyw ale chyba zbyt kosztowny... Jak na razie stawiam na astrona lub jakiegoś Szwajcara... Choć ostatnio wyczytałem że zegarki poniżej 50000 są gówno warte... Taki mały cytat z którym się niezgadzam...

I żeby jeszcze ten MUD miał jakieś diamenciki to byłby szał.... Haha haha. Prezesowi by pasował oto taki "przygryf" w stronę snobizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja piredziu... ale masz ubaw z tym szefem O_O

 

Astrony to świetne zegarki, doskonale wykonane i technologicznie super. Jedyną wadą może być to, że wszystkie Astrony są dość spore i grube (może być problem żeby weszły pod mankiet). 

 

A z ciekawości, to co nosi szef, że taki czuły na logo?

Jestem bardzo ciekaw jakby zareagował, jakbyś miał na nadgarstku Casio Oceanus np z rodziny Manta. (takie tam casio za $2k) :)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon, szef nosi taga w dodatku Monako w kwarcu... Ubaw z nim trochę jest bo to taki trochę pozer ważne logo i to duże... Ja stawiam na jakość i wygodę... A astron podoba mi się z powodu prostoty...choc zastanawiam się nad żywotnością solara i mam trochę złe doświadczenia z tytanem.... I dla tego ten temat tu na forum... Lecz jak już sam pewnie zauważyłeś temat zszedł na mojego szefa snoba...

Uważam że czasomierz musi podobać się noszącemu a nie całej reszcie, zegarek ma być dopełnienie charakteru osoby go używając ego i podkreślać jego osobowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco w kwarcu ;)  To nie możesz mieć chyba lepszego zegarka niż Szef?

Edytowane przez Antiquarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce mieć dobry zegarek dla siebie... Tak poprostu... A nie tylko logo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon, szef nosi taga w dodatku Monako w kwarcu... Ubaw z nim trochę jest bo to taki trochę pozer ważne logo i to duże... Ja stawiam na jakość i wygodę... A astron podoba mi się z powodu prostoty...choc zastanawiam się nad żywotnością solara i mam trochę złe doświadczenia z tytanem.... I dla tego ten temat tu na forum... Lecz jak już sam pewnie zauważyłeś temat zszedł na mojego szefa snoba...

Uważam że czasomierz musi podobać się noszącemu a nie całej reszcie, zegarek ma być dopełnienie charakteru osoby go używając ego i podkreślać jego osobowość.

No to tak jak pisałem - Astron zaje... Ale spory jeśli chcesz to pod mankiet wsadzić (one po prostu są dość grube ze względu na GPS). Pomyśl o jakimś dobrym ocku albo o Citizenie z wysokiej polki (jakaś wyższa Attesa albo Chronomaster) jesli chcesz coś z rodziny HAQ. O tytan w tych seriach bym się nie martwił. Solary to już też jest dopracowana technologia i raczej bólu nie będzie:) Ja miałem same dobre doświadczenia z Solarami (fakt że nie miałem żadnego od Seiko tylko Casio z różnych polek i Citki).

Niebieski Chronomaster leżał na Uhrforum niedawno w dobrej cenie.

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Casio jest u mnie na topie... Na citka zerknąłem jest jeden Model w galerii CITIZEN BLUETOOTH SUPER TITANIUM BZ1040-09E który mi wpadł w oko lecz jakoś seiko bardziej do mnie przemawia... Muszę chyba jednak przymierzyć tego astrona...

Myślałem o jakim automacie... Bo tu na forum wszyscy je chwalą lecz ja chcę zegarek prosty.. I bez obsługowy poprostu praktyczny... A że jestem trochę pedantyczny w niektórych dziedzinach życia to dokładność wskazań czasu jest dla mnie ważna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To może poszukaj jakiegoś używanego GSa na "bateryjkę"  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.