Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Pakman

Astron

Rekomendowane odpowiedzi

Jest boski.... Lecz mi się podoba z białą tarczą... Napisz proszę jak ci się sprawuje jak mechanizm i koperta(tytan) czy się rysuje?

No i czy przy swoich rozmiarach dobrze leży na nadgarstku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

A to Interesujące, z jakiegoś szkolenia? Możesz to rozwinąć?

 

Nie, to z „Poradnika dla Akwizytora”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest boski.... Lecz mi się podoba z białą tarczą... Napisz proszę jak ci się sprawuje jak mechanizm i koperta(tytan) czy się rysuje?

No i czy przy swoich rozmiarach dobrze leży na nadgarstku...

 

Mechanizm jest właściwie bezobsługowy: nie trzeba go regulować, synchronizuje się z GPSem bezproblemowo, a więc dokładność wskazań jest oczywiście wzorowa. Jedynie przy zmianie czasu trzeba podać czy to czas letni czy zimowy. Koperta nie ma szczególnych skłonności do rysowania się. Jest dość duża, ale moim zdaniem ładnie się układa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to z „Poradnika dla Akwizytora”

Tak myślałem, dobre mocne pozycje literatury branżowej i można robić wyniki.

 

Który rozdział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna literatura.... Szkolenia fizyczne trochę materiałów w formie pisanej przygotowywane przez wykładowców... I głównie skupienie na rozpoznawaniu profilu psychologicznego i dobieranie odpowiednich technik negocjacyjnych wypracowanych przez lata...

Muszę zobaczyć i przymierzyć astrona jak będzie leżał na nadgarstku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Tak myślałem, dobre mocne pozycje literatury branżowej i można robić wyniki.

Który rozdział?

Myślę, że jeden z pierwszych - przecież to podstawy.

Ale wiedza tajemna Jedi działa tylko na słabe umysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy o tego jak głęboko dany umysł wsiąknie w tajniki technik perswazji... Każdy ma wypracowane przez lata techniki prowadzenia rozmów, jeżeli chce być dobry w tym co robi to sam musi nad sobą pracować i się rozwijać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Jest dym - jest zabawa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już zauważyłem np: jeden z kierowników nosił Casio i został zdegradowany na z_ce z tego iż powodu że ma słabą prezencie i słaby wizerunek... Bo takie zegarki to się nosi w domu a nie w firmie...

Ciężko powiedzieć... Czekam na awans... Ale myślę że tak w okolica tego astron tak około 7~8

 

Stary spierd.laj stamtąd bo widze, że jeszcze są dla Ciebie szanse mimo że, niestety już powoli wchodzisz na ich ścieżkę myślenia, poczucia wlasnej wartości i oceny człowieka. Mówię poważnie. To brzmi jakas popier… sekta. Dla mnie szok przez duże SZ bo lekturze tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, co ta za przedsiębiorstwo? Napisz na PW jeśli się boisz, dobrze wiedzieć czego unikać przy rozsyłaniu aplikacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.