Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MarcinMD

Co wybrać ? Pierwszy G Shock z Tough Solar o Multi Band

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Nadejszła wiekopomna chwila i czas zakupu Nowego i zarazem pkerwszego G-Shocka zbliża się wielkimi krokami :)

 

Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy dwoma modelami. Na początku myślałem o GWG 1000 ale cena zrobiła swoje :wacko: , dlatego na placu boju pozostały dwa : GWG-100 i GW-3000M-4AER.

 

Pomijając kwestie kolorystyczne i "wyglądowe" , pozostałe funkcje wydają się zbliżone, oba mają Tough Solar i Multi Band 6, natomiast pytanie, który z nich lepiej sprawuje się w praktyce, a może ze względów czysto technicznych jeden z nich jest bardziej polecany ? Zastanawiałem się jeszcze nad GSG-100, nie posiada co prawda Wave Ceptora ale różnica w cenie jest spora w porówanianiu do GWG-100 około 350 pln a z zewnątrz wyglądają identycznie...A może nie warto dopłacać do Multi Bandu ? Podsumowując, który z wymienionych zegarków będzie najlepszy pod względem technicznym, praktycznym ? a może polecacie zupełnie inne modele ? Kasa jaką mogę przeznaczyć to około 1200 pln. Będę wdzięczny za każdą opinię i sugestię.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie jestem ekspertem od G-shocków ale ja bym "dozbierał" te kilka stówek i wziął GWG-1000, zdarzają się okazje za 1600 zł. Brałeś pod uwagę GW-9400? Moim zdaniem najbardziej uniwersalny G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Jacek dobrze prawi, lepiej kupić GW-9400 niż GWG-100, albo dozbierać do pełnowartościowego MudMaster czyli GWG-1000.

Jeżeli podobają Ci się G ze wskazówkami, to zdecydowanie lepszą opcją od GW-3000 będzie GW-A1000 lub GW-A1100, ale to moje zdanie.

GW-3000 jest "troszkę skomplikowany" jeżeli chodzi o ustawianie :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba gwg 100. Można go wychaczyc poniżej 1k ma solara i wave ceptor to co potrzebne najbardziej i jest trochę mniejszy od gwg 1000. Wiadomo gwg 1000 ma szafir ale ja używam g schockow do robienia wszystkiego i na razie w zwykłym mineralnym po 4 latach użytkowania udało zrobić mi się 1 niewielka ryske. Co z tego ze ma szafirowe szkło jak i tak dużo latwiej poscierac otaczający go plastik. Termometr kompas barometr fajny bajer ale mi do niczego nie potrzebny na codzień. No ale jak ktoś jest g schockowym zbokiem to może mu przeszkadzać np inny kształt zapięcia ale dla wyglądu to ja mam inne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałeś pod uwagę gwn-1000? Świetny jest i pasuje na małe nadgarstki co nie można powiedzieć o np gw-9400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.