Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Amadeusz

Przed kupnem "w ciemno" ubrałem tańszego brata SARB035 i się przeraziłem - mam skrzywioną perspektywę czy rzeczywiście za duży nadgarstek? (18,5cm)

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Planowałem kupić SARB033/035 na święta, jest minimalistyczny i piękny - ma dokładnie to czego chcę od zegarka. Oczywiście urok sarbów jest taki, że w Polsce zobaczyć jednego na żywo to jak spotkać jednorożca.

Jest jednak coś co często porównywane jest do SARBa, tylko sporo tańsze i marginalnie mniejsze gabarytowo - SNKL45.

Przyzwyczaiłem się do mojej Festiny F16817 i Galaxy Watch i po prostu przeraziłem się po ubraniu ww. modelu - czułem się jakbym miał zabawkę czy damski zegarek na ręce.

 

Pozostaje jednak pytanie - czy mój nadgarstek jest najzwyczajniej w świecie za duży, a może mam skrzywioną perspektywę przez noszenie kolosalnego Galaxy Watch? 

Jest tu ktoś z SARBem i nadgarstkiem 18cm+?

Zegarek najzwyczajniej w świecie 'się zgubi', czy ja mam kompleks rozmiaru? :)

 

Gdyby tylko była wersja 41mm...

 

Dołączam fotki nadgarstka (obwód 18,5cm, szerokość patrząc od góry: ok. 6cm)  - festina ma właśnie 41mm i moim zdaniem leży świetnie.

post-109101-0-91649500-1555255610_thumb.jpg

post-109101-0-46993100-1555255622_thumb.jpg

Edytowane przez Amadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz skrzywioną perspektywę od noszenia za dużego smartwatcha.

 

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

SARB 033/035/017 ma normalny, męski rozmiar :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie SARX ma ok. 41mm

Mam SARX047 a zaraz także SARX041. Uważam że ten rozmiar to idealne proporcje.

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie za mały, z czasem docenisz jaki to wygodmy zegarek, a o zabawie z paskami nie wspomnę.:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nie przypominam sobie tak długiej nazwy tematu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kwestia przyzwyczaienia, ponosisz kilka dni mniejszy zegarek i będzie wszystko ok, zaręczam.

 

 

Swoją drogą nie przypominam sobie tak długiej nazwy tematu :D

:)

Przynajmniej widać o co chodzi, wolę to niż dłuższe od wypowiedzi informacje za pomocą czego, i z użyciem jakiej aplikacji"pacjent" napisał posta ;)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SARX to świetna linia (brałbym pewnie SARX035), ale dla mnie niestety odpada - trochę lepsze wykonanie i pasek (ten i tak zostanie zmieniony na skórzany) to trochę za mało żeby płacić ponad 2x tyle - szczególnie że movement w środku siedzi ten sam :) 

No i nie ma lumy, a opcja w SARBie to dla mnie złoty środek - w ciemności będzie widoczny, ale luma jest na tyle subtelna że w żaden sposób nie gryzie się z designem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.