Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

anon02

Czy ten G-Shock jest oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, jakiś czas temu planowałem zakup zegarka, padło na G Shocka, GA 100, w kolorystyce czarnej, natomiast nie jestem pewny czy jest on w pełni oryginalny z tej aukcji http://www.zegarki24h.pl/2401,casio-g-shock-ga-100-1a1.html Cena wynosi 303 złotych, natomiast w stacjonarnym sklepie wynosiła 450 złotych, oraz w niektórych w internecie również, czy między tymi zegarkami jest jakaś różnica, prócz naklejki holograficznej?

 

PS. Nie jest to żadna reklama sklepu, pytam, ponieważ nie chcę się rozczarować zakupem, pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewny czy jest on w pełni oryginalny

Jest oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że wszystko w porządku, a jedyną różnicą jest cena oraz naklejka holograficzna?

 

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że kupując w tym sklepie masz gwarancję sklepu - nie dostajesz gwarancji Casio czyli 3+3 jak to jest w innych sklepach.

 

Każdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję sklepu. W przypadku, kiedy odebrany towar nie działa lub usterka wystąpiła podczas eksploatacji należy zgłosić reklamacje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, dziękuję za odpowiedź.

 

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.