Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Waheto

Seiko SRPC97J1 Presage Coctail "Fuyugeshiki"

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Dopiero wczoraj odkryłem jestestwo tytułowego zegarka.

 

Nosiłem się z zakupem jakiegoś vintage garniturowca Omegi (Constellation), ale mysle ze to lepszy pomysł na 30te urodziny. Na zastępstwo potrzebuje jakiegoś garbiturowca, pomyślałem o tytułowym modelu,

 

Wiem ze 7,000 to żadna limitacja, wiec tym się nie kieruje, bardzo podoba mi się natomiast tarcza w stylu snowflake. Mechanizm to praktycznie ten sam co z Turtle, wiec solidny ale bez fajerwerków.

 

Co sądzicie o takim zakupie? Znalazłem ostatni sklep internetowy, w którym jest jeszcze dostępny. Cena to 1763 PLN.

 

Poniżej zdjęcia poglądowe:

 

bc9957813a1980f18ab7e90a9832e143.jpg

c30a3d7bc6debc7ce99a15c1f8f68bb7.jpg

 

Pozdrawiam,

Michał

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


https://www.instagram.com/watchgeekz/

Zapraszam na moj profil na Instagramie! ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomos

Jeśli się podoba to kupuj. Dla wielu będzię zły ponieważ nie ma 6r15 i szafiru ale to Tobie ma się podobać a nie innym. Te 40 mm to dużo jak dla garniturowca ale to tylko moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 4R36 jest faktycznie tak odstający od 6R15? Podobny do tego zegarka (jeśli chodzi o tarcze) to SARX055 (koszt 1,200 USD plus podatki)...

Hardlex mi tez nie przeszkadza, mam Max Billa z mineralnym i jestem bardzo zadowolony.

Co do rozmiaru, mam dość duży nadgarstek, nosze zegarki od 38 do 45mm, gdzie ten pierwszy to maksymalna dolna granica. 40mm wydaje się być dobra na co dzień do biura i co jakiś czas do garnituru.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Waheto

https://www.instagram.com/watchgeekz/

Zapraszam na moj profil na Instagramie! ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegar, wiele razy sam się nad nim zastanawiałem, na co dzień do biura w sam raz. W ogóle seria Presage bardzo udana jak dla mnie, a ten chyba najlepszy. Mechanizmem się nie przejmuj, jak się podoba to kupuj póki jeszcze są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seiko Presage Coctail "Fuyugeshiki" Limited Editions Automatic – nr limitacji 2824/7000.

Niesamowita zegarkowa piękność szczególnie w realu bo na absolutnie żadnej focie czy renderze tego się nie zobaczy.

 

post-99061-0-34666300-1571986409_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.