Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
maciek427

co to za zegar/ek?

Recommended Posts

witam,

kupilem taki zegar/ek na gieldzie staroci, ale nie moge znalezc o nim zadnych informacji. ktos pomoze? to jest zegarek stojacy, ale chyba za maly na kominkowy. jest dosyc ciezki- zegarek wlasciwy da sie wyjac z tej obudowy...na tarczy napis harrods...to wszystko co o nim wiem..

post-108435-0-32608400-1555948865_thumb.jpg

post-108435-0-48743500-1555948915_thumb.jpg

...na tarczy napis harrods...

No i to chyba wszystko wyjaśnia. W zestawieniu z kwarcowym mechanizmem daje jakąś w miarę współczesną reklamówkę/pamiątkę sklepu. 

Edited by renqien

Raczej zegar sprzedawany pod marką Harrodsa, zamówiony jako ciekawy design, który im pasował do wzornictwa. Mieli w ofercie różniste...

Wpisz w Googla Harrods clocks, to pooglądasz. 

wpisałem, jednak takiego nigdzie nie ma...jako, że kupiłem go w londynie, domyślałem się że może mieć coś wspólnego ze sklepami harrodsa...dzięki za chęci...

jakby ktoś znalazł podobne byłbym wdzięczny za informację, albo chociaz za wskazowke jak sie nazywaja takie male ciezkie stojace zegarki, wazy ok. 350g, a jest wielkosci pudelka zapalek...

Jest tego trochę w wersji mini, wcześniej czy później trafisz na taki sam. Ale co to zmieni? Wart jest tyle, ile za niego dałeś :)

post-109112-0-63525400-1555957811.jpgpost-109112-0-64637600-1555957815_thumb.jpg

zegarek obok miarki, ktorego zdjecie wrzuciles ma 4 cale, a ten o ktory ja pytam ma 4cm....ten po lewej to zupelnie co innego...

nie interesuje mnie wycena, a identyfikacja :) lubie wiedziec co posiadam :)

pozdrawiam:)

No kurna, masz wszystkie dane. Duży, ceniony i prestiżowy dom modowy sobie zamawiał różności: ubrania, buty, zegarki, parasole, co tam chcesz. Dbał o wzornictwo i jakość, nie handlował lipą, zawsze się starał być trendy, trzymał poziom. I kiedyś jakiś ich handlowiec zamówił takie coś, co kupiłeś na ryneczku. Fajne, dobrze zaprojektowane, nie ma wstydu. Więc masz zegarek Harrodsa niezależnie od ilości centymetrów. W Harrodsie nie liczy się zasada im dłuższy tym lepszy. Jak się nazywa? Jeśli u nich kupujesz, to również sobie nabywasz prawo do nazwania tego po swojemu. Klient naszsz pann. Mam ich buty. Wstyd się przyznać- już 30 lat. Niewiele widać upływu czasu, Widać dokładnie tak, jak powinno. 

Fajny zegar, przytulić i mieć. Już wiesz, co posiadasz, mam nadzieję.