Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
maciek427

co to za zegar/ek?

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

kupilem taki zegar/ek na gieldzie staroci, ale nie moge znalezc o nim zadnych informacji. ktos pomoze? to jest zegarek stojacy, ale chyba za maly na kominkowy. jest dosyc ciezki- zegarek wlasciwy da sie wyjac z tej obudowy...na tarczy napis harrods...to wszystko co o nim wiem..

post-108435-0-32608400-1555948865_thumb.jpg

post-108435-0-48743500-1555948915_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...na tarczy napis harrods...

 

No i to chyba wszystko wyjaśnia. W zestawieniu z kwarcowym mechanizmem daje jakąś w miarę współczesną reklamówkę/pamiątkę sklepu. 

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej zegar sprzedawany pod marką Harrodsa, zamówiony jako ciekawy design, który im pasował do wzornictwa. Mieli w ofercie różniste...

Wpisz w Googla Harrods clocks, to pooglądasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisałem, jednak takiego nigdzie nie ma...jako, że kupiłem go w londynie, domyślałem się że może mieć coś wspólnego ze sklepami harrodsa...dzięki za chęci...

jakby ktoś znalazł podobne byłbym wdzięczny za informację, albo chociaz za wskazowke jak sie nazywaja takie male ciezkie stojace zegarki, wazy ok. 350g, a jest wielkosci pudelka zapalek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desk, table, mantel, mantle... ale ja byłem tylko w Lądku Zdroju :)


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za wszystkie odpowiedzi, znalazlem kilka podobnych, ale nic tak malego,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tego trochę w wersji mini, wcześniej czy później trafisz na taki sam. Ale co to zmieni? Wart jest tyle, ile za niego dałeś :)

post-109112-0-63525400-1555957811.jpgpost-109112-0-64637600-1555957815_thumb.jpg


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek obok miarki, ktorego zdjecie wrzuciles ma 4 cale, a ten o ktory ja pytam ma 4cm....ten po lewej to zupelnie co innego...

nie interesuje mnie wycena, a identyfikacja :) lubie wiedziec co posiadam :)

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurna, masz wszystkie dane. Duży, ceniony i prestiżowy dom modowy sobie zamawiał różności: ubrania, buty, zegarki, parasole, co tam chcesz. Dbał o wzornictwo i jakość, nie handlował lipą, zawsze się starał być trendy, trzymał poziom. I kiedyś jakiś ich handlowiec zamówił takie coś, co kupiłeś na ryneczku. Fajne, dobrze zaprojektowane, nie ma wstydu. Więc masz zegarek Harrodsa niezależnie od ilości centymetrów. W Harrodsie nie liczy się zasada im dłuższy tym lepszy. Jak się nazywa? Jeśli u nich kupujesz, to również sobie nabywasz prawo do nazwania tego po swojemu. Klient naszsz pann. Mam ich buty. Wstyd się przyznać- już 30 lat. Niewiele widać upływu czasu, Widać dokładnie tak, jak powinno. 

Fajny zegar, przytulić i mieć. Już wiesz, co posiadasz, mam nadzieję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.