Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

No to hop, z tego co zauważyłem nie było takiego wątku...więc już jest :)18058d3e2ecc2a1ee8654fc9accdf76e.jpg

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to hop, z tego co zauważyłem nie było takiego wątku...więc już jest :)

Jak dla mnie temat jak najbardziej na czasie. Początkowo odstraszała mnie nazwa jakaś tam "blekota-gekota". Ostatnio uważniej się przyjrzałem i zaszła zmiana, bardzo atrakcyjnie wykonane wizualnie i kolorystycznie zegarki. Nawet 4 modele trafiły na listę oczekującą:

- E 01 Automat

- G 01

- C 01

- G 02 .

Na zakup wszystkich wymienionych mnie nie stać, więc trzeba będzie dokonać trudnego wyboru, tym bardziej że lista podobających się niestety obejmuje i sporo innych producentów.

Gratuluję posiadanego egzemplarza. :)

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na początku nie zwróciłem na nie większej uwagi, ale ostatnio ciągle na nie trafiam w różnych dyskusjach. Jak z ich jakością wykonania? Bo cena za ten E-01 jest naprawdę kusząca, i do tego jest w fajnym rozmiarze 37mm

 

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jakiś czas temu prawie założyłem temat o tej marce. Dobrze się składa :) Mam E-01 od 4 miesięcy. Ok. 46 mm l2l przy niecałych 37 mm średnicy daje świetny komfort noszenia, a zegarek nie wydaje się przez to tak mały. Idealny na co dzień. Mnie najbardziej urzekł kształt koperty i uszu- no nie jest to chyba zbyt często widywane. W połączeniu z wypukłym szkłem szafirowym (dekiel też szafir) i sporymi, należycie dobranymi wskazówkami daje to fajny klimat.

 

jYMfUVY.jpg

 

Bardzo dobra luma (BGW9 SuperLuminova)- nie jest to oczywiście Seiko, ale naprawdę daje radę i ładnie świeci.

 

xEXazYD.jpg

 

Odnotować należy też zakręcaną i sygnowaną koronkę.

 

u2IPdEY.jpg

 

Co mi się w nim nie podoba? Niepotrzebnie przeszklony dekiel- albo mogli dać pełny, albo chociaż zmienić wahnik bo oglądanie najzwyklejszej ety 2824 to nic szczególnego.

 

MTBnT0i.jpg

 

No, ale to minus troszkę na siłę. Nie mam też najlepiej wyregulowanej sztuki bo robi mi stale (piszę z pamięci) -15/-20 s. na dobę, ale to można naprostować w razie potrzeby  ;) Ja szczerze polecam. Kupiłbym drugi raz. Takie moje małe przemyślenie na koniec- gdyby ten zegarek miał na tarczy nie wiem... "Seiko" czy "Longines" to ludzie obsrywali by się od zachwytów i byłby hit sprzedażowy. Jestem pewien :)

 

6NecSdg.jpg

 

Kq5Bbfj.jpg

 

C9lxrId.jpg

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie zaczęło się od zainteresowania E01, już miałem klikać 'Kup teraz', a tutaj info, ze jest nowy model divera...i kupiłem z numerem 3/100 

 

Jakościowo jest bardzo dobrze za tą kasę, ETA 2824 chodzi na +1s/d więc bardzo dobrze wyregulowana. Jedyne co mnie boli, to fakt, że zielony bezel jest zielony tylko przy dużej ilości światła, tak to mam "czarny zegarek" 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.04.2019 o 00:16, Krygo napisał(-a):

Też jakiś czas temu prawie założyłem temat o tej marce. Dobrze się składa :) Mam E-01 od 4 miesięcy. Ok. 46 mm l2l przy niecałych 37 mm średnicy daje świetny komfort noszenia, a zegarek nie wydaje się przez to tak mały. Idealny na co dzień. Mnie najbardziej urzekł kształt koperty i uszu- no nie jest to chyba zbyt często widywane. W połączeniu z wypukłym szkłem szafirowym (dekiel też szafir) i sporymi, należycie dobranymi wskazówkami daje to fajny klimat.

 

Bardzo dobra luma (BGW9 SuperLuminova)- nie jest to oczywiście Seiko, ale naprawdę daje radę i ładnie świeci.

 

Odnotować należy też zakręcaną i sygnowaną koronkę.

 

Co mi się w nim nie podoba? Niepotrzebnie przeszklony dekiel- albo mogli dać pełny, albo chociaż zmienić wahnik bo oglądanie najzwyklejszej ety 2824 to nic szczególnego.

 

No, ale to minus troszkę na siłę. Nie mam też najlepiej wyregulowanej sztuki bo robi mi stale (piszę z pamięci) -15/-20 s. na dobę, ale to można naprostować w razie potrzeby  ;) Ja szczerze polecam. Kupiłbym drugi raz. Takie moje małe przemyślenie na koniec- gdyby ten zegarek miał na tarczy nie wiem... "Seiko" czy "Longines" to ludzie obsrywali by się od zachwytów i byłby hit sprzedażowy. Jestem pewien :)

 

Bardzo ładne zdjęcia, choć wersja szara najmniej mi się podoba. Patrząc na nie trzeba jednoznacznie stwierdzić, że warto je kupować, póki nie powędrują w strefy cenowe dla wybranych. Ciśnie mi się tu na usta historia MV, które początkowo były stosunkowo tanie a teraz można sobie zamówić w cenie "promocyjnej" 599 euro. Zegarki Geckota mają w swoim wyglądzie, coś co przyciąga, podobnie jak wspomniane MV.

Spód Twojego zegarka zdecydowanie najmniej atrakcyjny, mogliby się zdecydowanie postarać. Według mnie lepszym pomysłem byłby dekiel z jakimś fajnym motywem. Na szczęście zegarek nosi się jak się nosi, więc dolną część ogląda się jakby rzadziej. ;)

Swoją drogą są takie zegarki, których dekiel jest atrakcyjniejszy od reszty.

W dniu 24.04.2019 o 10:31, zielony.m napisał(-a):

No u mnie zaczęło się od zainteresowania E01, już miałem klikać 'Kup teraz', a tutaj info, ze jest nowy model divera...i kupiłem z numerem 3/100 

 

Jakościowo jest bardzo dobrze za tą kasę, ETA 2824 chodzi na +1s/d więc bardzo dobrze wyregulowana. Jedyne co mnie boli, to fakt, że zielony bezel jest zielony tylko przy dużej ilości światła, tak to mam "czarny zegarek" 

Kolorystyka zegarków Geckota jest bardzo ciekawa. Szkoda, że ta zieleń "czernieje" przy słabym świetle, bo był to jeden z moich potencjalnych wyborów spośród oferowanych barw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kolorystyka zegarków Geckota jest bardzo ciekawa. Szkoda, że ta zieleń "czernieje" przy słabym świetle, bo był to jeden z moich potencjalnych wyborów spośród oferowanych barw.

 

dlatego teraz wziąłbym pomarańczkę;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego teraz wziąłbym pomarańczkę ;)

Dzięki za podpowiedź. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. :)

zielonych i tak już nie ma:D


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, ale straszny grubas 14.5mm, ja bym stawiał na E-01 :-)

Tylko E 01, który mi się podoba (niebieski, automat), kosztuje extra 80 funtów więcej a oryginalniejsze wydają się zielony i czerwony (G 01). Trudny wybór, E 01 też cienki nie jest a ma średnicę  tylko 36,5 mm. Co do grubości to mój SARB 017, ma chyba 37 mm x 13 mm, o ile dobrze pamiętam i nosi się jak trzeba. :)

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży masz rozrzut rozmiarowy bo G-01 przy 42 mm średnicy, 14,5 mm grubości i takim, a nie innym kształcie koperty musi wypadać jak mała krówka przy E-01, choć oczywiście każdy kupuje wedle własnego "widzimisię" :) Z kodem watchuseek masz 10% rabatu, więc za 01 wychodzi 341,10 gbp i wysyłka za free. Brexit się zbliża, więc taniej może już nie być :D Piszesz o niebieskim- ja tez miałem go kupować, ale zastanawiałem się za długo i się wyprzedały.  Wziąłem więc czarny, bo tak go określają (na żywo często jest duużo brązu i powiedzmy szarego jak wspominałeś) i zdecydowanie nie ma płaczu. Nawet czarne tło daty mi bardziej pasuje ;) Moja mała prywata: gdyby ktoś chciał skorzystać z tego kodu -10% i kupować jakiś zegarek to proszę o PW. Mam cos na oku, ale koszty wysyłki kompletnie odbierają sens zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży masz rozrzut rozmiarowy bo G-01 przy 42 mm średnicy, 14,5 mm grubości i takim, a nie innym kształcie koperty musi wypadać jak mała krówka przy E-01, choć oczywiście każdy kupuje wedle własnego "widzimisię" :) Z kodem watchuseek masz 10% rabatu, więc za 01 wychodzi 341,10 gbp i wysyłka za free. Brexit się zbliża, więc taniej może już nie być :D Piszesz o niebieskim- ja tez miałem go kupować, ale zastanawiałem się za długo i się wyprzedały.  Wziąłem więc czarny, bo tak go określają (na żywo często jest duużo brązu i powiedzmy szarego jak wspominałeś) i zdecydowanie nie ma płaczu. Nawet czarne tło daty mi bardziej pasuje ;) Moja mała prywata: gdyby ktoś chciał skorzystać z tego kodu -10% i kupować jakiś zegarek to proszę o PW. Mam cos na oku, ale koszty wysyłki kompletnie odbierają sens zakupu.

A jak wyglądają koszty wysyłki do PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zegarkach za darmo, ale przy zakupie samego mesha wartego 28 funtów dochodzi 10 za wysyłkę, więc bez sensu.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zegarkach za darmo, ale przy zakupie samego mesha wartego 28 funtów dochodzi 10 za wysyłkę, więc bez sensu.

Dzięki. A jak jest przy zakupach łączonych (zegarek + pasek), może wiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście też wysyłają za darmo, dlatego wspomniałem o mojej prośbie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście też wysyłają za darmo, dlatego wspomniałem o mojej prośbie :)

Trochę wydawało się to dziwne z tymi kosztami wysyłki bransolety, ale chyba chodziło o mniejszy zysk firmy przy niższych kwotach zakupu. Zegarki przeze mnie planowane są raczej nie wcześniej, niż za miesiąc. Ostatnio było ich już trochę a tymczasem dwa następne jeszcze w drodze, znane objawy zegarkowego ADHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie im to wyszło8da613e102e7df47ee1b410682138fe3.jpg

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie im to wyszło

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

 

Jakoś mnie bardziej podobają się poprzednie z okrągłymi totalizatorami i szczotkowaną kopertą.

 

Dwie pandy fajne mają z czarnymi i niebieskimi subtarczami imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zacnie, przynajmniej na fotkach. Fajny zegarek!

Pełna zgoda .

Tylko ta nazwa :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem. Byłoby "Seiko" to by był hit :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem. Byłoby "Seiko" to by był hit :D

Zawsze mogło być gorzej :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

E01 super sam się do niej przymierzałem No i można fajna bransoletę do niej dobrać . Pamietam, ze pisałem do nich maila z jakimś zapytaniem, nie było odpowiedzi wiec dałem spokój, a później trafiłem gdzieś na info o e01 z zielona tarcza w tym roku. Nie mogę teraz tego znaleźć ( jakiś fragment z mediów społecznościowych ) , zdjęcia można znaleźć, koperta z brązu, wiec czekam jak wyjdzie. Trafił ktoś na to info albo wie coś na ten temat ? I zgadzam się, ze jakby była inna firma na tarczy to byłby szał ;)

Edytowane przez gunit82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.