Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem nieźle, choć wybitnie długo nie trzyma.

 

attachicon.gif20200229_114642.jpg

 

 

Przy okazji zapytam, Rikimaru75 jaki masz nadgarstek? Przymierzałem się do zakupu C01 ale trochę wydają mi się za długie uszy jak na 42mm.

 

Mój nadgarstek około 17,5 cm. Moim zdaniem uszy są w sam raz porównując np z Airmanem

post-16140-0-90070500-1582975120_thumb.jpg

post-16140-0-35835700-1582975134_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nadgarstek około 17,5 cm. Moim zdaniem uszy są w sam raz porównując np z Airmanem

 

Może to kwestia zdjęcia, bo wymiary są oki.

 

Pomyśle nad Twoim, kolorystyka mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Marcenao napisał:

Wpadł mi w oko ten model: https://www.geckota.com/w-02-vintage-mechanical-racing-chronograph

 

Co o nim sądzicie? gdzie kupowaliście swoje Geckoty? Przez ich oficjalną stonę?

Najlepiej kupować przez stronę WatchGecko, z kuponem CART10 zniżka 10 procent. Zegarek fajny, jak dla mnie trochę mały rozmiar ale to vintage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na bazarku jest P-01 do oddania w dobrej cenie, to jakby ktoś szukał;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, Marcenao napisał:

Wpadł mi w oko ten model: https://www.geckota.com/w-02-vintage-mechanical-racing-chronograph

 

Co o nim sądzicie? gdzie kupowaliście swoje Geckoty? Przez ich oficjalną stonę?

 

Ja tak tylko ostrzegawczo: zdajesz sobie sprawę z tego, że szkiełko to plastik-fantastik? Jako, że lubię pandy też mi kiedyś wpadł w oko... I szybko wypadł ;)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Krygo napisał:

 

Ja tak tylko ostrzegawczo: zdajesz sobie sprawę z tego, że szkiełko to plastik-fantastik? Jako, że lubię pandy też mi kiedyś wpadł w oko... I szybko wypadł ;)

Nie zwróciłem na to uwagi, dzięki za info. Będę musiał jeszcze raz go przemyśleć.

Z drugiej strony Omega też stosuje hesalit ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet najwięksi czasami błądzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten zegarek to wariacja Geckoty na temat 21 zuana. Mechanizm jest ten sam, rozmiar podobny i też hesalit.

Edytowane przez sielwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Kapitanik napisał:

Najlepiej kupować przez stronę WatchGecko, z kuponem CART10 zniżka 10 procent. Zegarek fajny, jak dla mnie trochę mały rozmiar ale to vintage.

Dzięki za info. Wiesz gdzie się pisuje ten kupon? Nigdzie nie widzę pola do wpisania. I jeszcze wysyłka 10GBP ? Niemce mają za darmo, a do nas płatna wysyłka.

Mnie też zastanawia rozmiar, idealny dla mnie byłby 40-42mm, choć może 38mm nie będzie aż tak zauważalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Marcenao napisał:

Dzięki za info. Wiesz gdzie się pisuje ten kupon? Nigdzie nie widzę pola do wpisania. I jeszcze wysyłka 10GBP ? Niemce mają za darmo, a do nas płatna wysyłka.

Mnie też zastanawia rozmiar, idealny dla mnie byłby 40-42mm, choć może 38mm nie będzie aż tak zauważalne.

Kupon wpisuje się na etapie płacenia, wysyłka do tej pory była free przy zegarkach, niestety podnieśli ostatnio chyba ze względu na COVID-19, jeszcze pod koniec kwietnia było za darmo. Jeśli chodzi o rozmiar, to w specyfikacji mam 37mm a nie 38.

Przechwytywanie.PNG

59 minut temu, Marcenao napisał:

Dzięki za info. Wiesz gdzie się pisuje ten kupon? Nigdzie nie widzę pola do wpisania. I jeszcze wysyłka 10GBP ? Niemce mają za darmo, a do nas płatna wysyłka.

Mnie też zastanawia rozmiar, idealny dla mnie byłby 40-42mm, choć może 38mm nie będzie aż tak zauważalne.

Jak kupisz to pochwal się, też nad nim rozmyślałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chodzi mi po głowie model E01 pierwszej generacji. Orientujecie się może czy jest różnica w wysokości zegarka w zależności od rodzaju zastosowanego mechanizmu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 25.05.2020 o 17:21, Kapitanik napisał:

Kupon wpisuje się na etapie płacenia, wysyłka do tej pory była free przy zegarkach, niestety podnieśli ostatnio chyba ze względu na COVID-19, jeszcze pod koniec kwietnia było za darmo. Jeśli chodzi o rozmiar, to w specyfikacji mam 37mm a nie 38.

Przechwytywanie.PNG

Jak kupisz to pochwal się, też nad nim rozmyślałem ?

Jeszcze chwilę potrzebuję, żeby się przekonać, nie wiem jak będzie się plastikowe szkiełko zachowywało z czasem. Moja literówka, szerokość koperty to 37mm. Przymierzałem zegarek siostry z kopertą 38mm i nawet spoko to wygląda ;)

Zastanawiam się też nad zamówieniem i jakby to nie było to, to czy nie spróbować oddać go (niby 14 dni jest na to). Tylko nie wiem, jak z kosztami transportu, bo jak 2 x 10 GBP to już jest 100 PLN niestety.

Edytowane przez Marcenao
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sztuki P-01 w 2 kolorach do oddania, nie wiem czemu nie moge dodać ogłoszenia na bazar

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć szybko zatęskniłem za Geckotą po sprzedaży G-02, dlatego by nie wchodzić do tego samego postanowiłem poszukać G-01. Jeśli ktoś zastanawia się nad sprzedażą to niech podrzuci cynk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.05.2020 o 22:29, dawid_999 napisał:

Panowie, chodzi mi po głowie model E01 pierwszej generacji. Orientujecie się może czy jest różnica w wysokości zegarka w zależności od rodzaju zastosowanego mechanizmu? 


Z tego co kojarzę to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc nadgarstkowe, z tego ujecia wyglada calkiem fajnie. Niby nurek a jednak troche inny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, qbapiasek napisał:

Nowy nabytek na szybko kliknięte:

Jaki mechanizm PT5000 czy ETA?

 

Edytowane przez Kapitanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm PT ;)

 

20200812_201333-01.jpeg

20200812_201307-01.jpeg

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie fajnie, jak wrażenia?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, cordi7 napisał:

Wizualnie fajnie, jak wrażenia?

 

Luma słaba, nosi sie mega wygodnie, jednak taki 40mm diver to idealny edc. Bransa jest dość kontrowersyjna, bo dla wielu świeci jak wiadomo jakiemu zwierzęciu, wiadomo co ;) ale wygodna bardzo i mnie wizualnie się podoba.

Wykonanie myślę adekwatne do ceny, szlify porządne, bezel specyficzny - w słabym świetle wyglada jak czarny, dopiero w mocnym widac że zielony i wtedy też ładnie pracuje na nim swiatlo.

Moim zdaniem w cenie za PT jest super, ale nie dopłaciłbym do ETY...

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem sporo dobrego o PT 5000, daj znać jak będzie trzymał czas. Gratuluję zegarka i niech się nosi :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, qbapiasek napisał:

Mechanizm PT ;)

 

20200812_201333-01.jpeg

Wizualnie piękny. Choruję na Geckotę i to podobna nieuleczalna choroba, ale pokus jest tak wiele w Chinach, że trudno dobić do 1200-1500 jak po drodze jest sporo fajnych i tańszych  "ślicznot". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę znaleźć używki g01, więc jeśli któryś z kolegów będzie chciał się pozbyć g02 to piszcie bo chętnie do niej wrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.