Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, goorek napisał(-a):

Jakoś na pasku podpasował.imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1

P1030477.jpg

Kolejny dowód, że pasek ma znaczenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, pytanie do osób, które niedawno zamawiały swoje Gecko, jak wyglądały koszty wysyłki?

U mnie przy wyborze dostawy do Polski podstawia się 19,99 GBP pomimo zegarka w koszyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadła nowa Geckota. Szkoda że już wyprzedana, na prawdę udany model. Powiedział bym że to najlepszy budżetowy (do 2000zl) GMT. 

PXL_20210315_135456033-01.jpeg

PXL_20210315_135449931-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientujecie się czy Geckota/Watchgecko mają jakieś większe akcje wyprzedażowe?  Ewentualnie kiedy? Wpadła w oko C-01 gen.2, budżet ograniczony a rynek wtórny wyjątkowo skąpy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, 83czarny napisał(-a):

Panowie, orientujecie się czy Geckota/Watchgecko mają jakieś większe akcje wyprzedażowe?  Ewentualnie kiedy? Wpadła w oko C-01 gen.2, budżet ograniczony a rynek wtórny wyjątkowo skąpy.


Watchgecko miało kod WATCHUSEEK na 10% zniżki. Zarówno Geckota jak i Watchgecko maja (miały) 10% zniżki na pierwsze zamówienie po prenumeracie newslettera.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10% znizka jest dostępna zawsze na stronie Geckoty. Kod to: WELCOME. 

 

Dzis na nadgarstku dalej ich GMT. Idealny zegarek na co dzień. 

PXL_20210317_084718097-01.jpeg

Edytowane przez DawidM86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się dlaczego nie ma wysyłki do Polski?  Do niedawna była taka możliwość.

Screenshot_20210320-120922_Opera.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.03.2021 o 12:10, Rikimaru75 napisał(-a):

Orientujecie się dlaczego nie ma wysyłki do Polski?  Do niedawna była taka możliwość.

Jest, tylko płatna za 19.99 GBP. Pisałem o tym kilka postów wyżej bo też mnie zdziwiło. Na to wychodzi, że od tego roku wysyłają bezpłatnie do całej Europy oprócz Polski i Czech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, arrowhead_luke napisał(-a):

Jest, tylko płatna za 19.99 GBP. Pisałem o tym kilka postów wyżej bo też mnie zdziwiło. Na to wychodzi, że od tego roku wysyłają bezpłatnie do całej Europy oprócz Polski i Czech...

Chyba nie 

20210319_194100.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jeszcze tydzień temu się dało. Znalazłem tam wtedy też tabelę z cennikiem, gdzie do całej UE była darmowa wysyłka, tylko do Polski i Czech płatna. Teraz już tej tabelki nie potrafię znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś potrzebował kupić coś z Geckoty. Służę pomocą jako że mieszkam w UK. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.05.2021 o 14:08, dennyk napisał(-a):

Nadal nie wysyłają

 

Tak, pisałem do nich w tej sprawie, napisali mi bardzo miłą wiadomość z której nic nie wynika 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, arrowhead_luke napisał(-a):

Tak, pisałem do nich w tej sprawie, napisali mi bardzo miłą wiadomość z której nic nie wynika 😕

 

Jak to się mówi niezbyt grzecznie "olać" tę BLEKOTĘ ;) . Jest tyle innych fajnych zegarków. Jak im nie zależy na polskich klientach, to raczej ich problem. 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U południowych sąsiadów znalazłem w razie czego sklep z między innymi ich zegarkami. Ceny mniej więcej ok, jest jakaś alternatywa.

nejpanskiehidinky jak dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, arrowhead_luke napisał(-a):

U południowych sąsiadów znalazłem w razie czego sklep z między innymi ich zegarkami. Ceny mniej więcej ok, jest jakaś alternatywa.

nejpanskiehidinky jak dobrze pamiętam.

 

Trochę namieszałeś w nazwie ;) 

 

https://www.nejpanskehodinky.cz/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Trochę namieszałeś w nazwie

Byłem w Czechach z 5 razy może, nie zdążyłem się języka w tym czasie nauczyć 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszedłem ze stanu biernego (sympatyka) do aktywnego (posiadacza) zegarka marki Geckota. Mimo, jak się okazało niesłusznych, oporów co do koloru tarczy (szarego), zdecydowałem się na zakup modelu G01 od kolegi na naszym forum. 

Zegarek pięknie się prezentuje a i pasek ze skóry strusia pasuje jak ulał do tego modelu. Warto tu pochwalić lumę, ale ci z nas którzy już mają zegarki Geckoty to wiedzą doskonale. 

 

 

IMG_20210606_175019.jpg

 

IMG_20210606_175054.jpg

 

IMG_20210606_175141.jpg

 

IMG_20210606_175307.jpg

 

IMG_20210606_175402.jpg

 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zegar. Ja się cały czas biję z myślami czy go nie kupić (konkretnie czerwony), tylko obawiam się, czy nie będzie źle wyglądać na mojej ręce - tylko 16,5 cm w obwodzie.

To jednak kawałek zegarka i w przekątnej i w grubości.

Jakby tak wersja 39 mm nie była na kwarcu...

Edytowane przez arrowhead_luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, arrowhead_luke napisał(-a):

Super zegar. Ja się cały czas biję z myślami czy go nie kupić (konkretnie czerwony), tylko obawiam się, czy nie będzie źle wyglądać na mojej ręce - tylko 16,5 cm w obwodzie.

To jednak kawałek zegarka i w przekątnej i w grubości.

 

Ja mam co prawda nadgarstek 18 cm, ale noszę i większe zegarki. Decydujący o dostosowaniu do ręki jest wymiar l2l i ten nie jest tu duży - zmierzyłem 48 mm. Średnica bez koronki 42 mm. W moim przypadku największy akceptowalny  l2l to 52 mm, więc chyba u Ciebie ta Geckota się powinna dobrze ułożyć. Co do grubości nie wydaje się jakoś ponadprzeciętna. Jasne, że płaski nie jest, ale dobrze leży na ręce i nawet wcześniej nie zwróciłem na ten wymiar żadnej uwagi. 

Polecam. Wykonanie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racing C-03

Zegar w kilku wcieleniach 😉

 

IMG_20210422_172131.jpg

IMG_20201227_124759.jpg

IMG_20210802_194153.jpg

IMG_20210730_192946.jpg

IMG_20201222_103815.jpg

IMG_20210804_210510.jpg

IMG_20210808_123204.jpg

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.