Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy mnie to że coraz więcej osób lubi ten microbrand. 

 

Do mojej kolekcji dostała się kolejna Geckota. E-01 w wersji kwarcowej. 

 

Poniżej kilka słów z mojej strony (nagany został dziś rano przy pierwszym podejściu, więc wybaczcie drobne niedoskonałości):

 

https://youtu.be/QzgoFa5E0HE

 

PXL_20210805_190009546.NIGHT.jpg

Edytowane przez DawidM86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DawidM86 napisał(-a):

Cieszy mnie to że coraz więcej osób lubi ten microbrand. 

 

Do mojej kolekcji dostała się kolejna Geckota. E-01 w wersji kwarcowej. 

 

Poniżej kilka słów z mojej strony (nagany został dziś rano przy pierwszym podejściu, więc wybaczcie drobne niedoskonałości):

 

https://youtu.be/QzgoFa5E0HE

 

PXL_20210805_190009546.NIGHT.jpg

Zapytajcie a komentarze wyłączone... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, coś YT musiał pokręcić :P  Dzięki że dałeś mi znać. 

 

Edit. Już zostało to naprawione. 

Edytowane przez DawidM86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia. Polecam jednak robić trochę dłuższe filmiki i raczej stabilne ujęcia. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, staram sie, ale czasem jednak ręka zadrży :P

 

Długość filmu niestety jest ograniczona poprzez brak czasu.

Edytowane przez DawidM86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tu za cicho,,, 

 

 

IMG_20210903_103735.jpg

 

IMG_20210903_103754.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł. :D Najpiękniejsza Geckota w ich wydaniu. W-02. Każdy detal tego zegarka, od koperty, przez mechanizm, szkło, tarczę, aż po wygrzewane niebieskie wskazówki. Wszystko robi mega robotę i co najważniejsze jest spójne. Kto jeszcze nie ma, radzę kupić i trzymać, bo lepszego retro nie kupicie powyżej ceny x3.

 

Chciałem zatrzymać tylko ich jeden model w swojej kolekcji. Wreszcie trafiłem. :)

OI000004~2.JPG

PXL_20211118_134020760.jpg

PXL_20211118_132339668.jpg

PXL_20211118_132235192.jpg

PXL_20211118_134015997.jpg

Edytowane przez DawidM86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, DawidM86 napisał(-a):

Dotarł. :D Najpiękniejsza Geckota w ich wydaniu. W-02. Każdy detal tego zegarka, od koperty, przez mechanizm, szkło, tarczę, aż po wygrzewane niebieskie wskazówki. Wszystko robi mega robotę i co najważniejsze jest spójne. Kto jeszcze nie ma, radzę kupić i trzymać, bo lepszego retro chrono w cenie do 3500 złotych nie kupicie. 

 

Chciałem zatrzymać tylko ich jeden model w swojej kolekcji. Wreszcie trafiłem. Cieszę się jak małe dziecko. :)

OI000004~2.JPG

PXL_20211118_134020760.jpg

PXL_20211118_132339668.jpg

PXL_20211118_132235192.jpg

PXL_20211118_134015997.jpg

299 funtów plus VAT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Paulus57 said:

299 funtów plus VAT?

 

Tak cena z vatem, bez opłaty za wysyłkę (ta jest darmowa w UK).

 

Wyszło tylko 50 egzemplarzy na wariant kolorystyczny. Mój ma numer 11. 

 

Tutaj trochę więcej o kolekcji: https://www.geckota.com/blogs/blog/the-geckota-w-02-workshop-collection

Edytowane przez DawidM86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DawidM86 napisał(-a):

 

Tak.

 

Wyszło tylko 50 egzemplarzy na wariant kolorystyczny. Mój ma numer 11. 

Wysyłają do Polski, czy też mieszkasz zagranicą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DawidM86 napisał(-a):

 

Mieszkam w UK. Do PL wysyła chrono class. 

 

Link: https://www.chronoclass.com/geckota-limited/

Na Chrono Class cena niższa, niż w sklepie Geckoty i już z VAT-em. 364 USD za Twój zegarek, to już cena akceptowalna, choć chińczyki na tym samym mechanizmie są nawet za mniej niż połowę tego. 

Gratuluję nabytku i ciesz się nim jak najdłużej, bo często radość jest za krótka i zaczyna się kolejne polowanie. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minutes ago, Paulus57 said:

Na Chrono Class cena niższa, niż w sklepie Geckoty i już z VAT-em. 364 USD za Twój zegarek, to już cena akceptowalna, choć chińczyki na tym samym mechanizmie są nawet za mniej niż połowę tego. 

Gratuluję nabytku i ciesz się nim jak najdłużej, bo często radość jest za krótka i zaczyna się kolejne polowanie. ;) 

 

Chińczyki nie maja tak wykonanej tarczy, wskazówek, nie mają takiego stylu. O to jestem pewny, ba jestem pewny że nie znajdę lepszego chrono w stylu retro w dużo wyższej cenie. Kolejny który ma podobny poziom wykonania to Certina z serii Heritage. Jednak, jako że to swiss made to już cena zaczyna się od 9000 złotych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, DawidM86 napisał(-a):

 

Chińczyki nie maja tak wykonanej tarczy, wskazówek, nie mają takiego stylu. O to jestem pewny, ba jestem pewny że nie znajdę lepszego chrono w stylu retro w dużo wyższej cenie. Kolejny który ma podobny poziom wykonania to Certina z serii Heritage. Jednak, jako że to swiss made to już cena zaczyna się od 9000 złotych. 

Nie miejsce na takie tu dyskusje, ale byłbym na Twoim miejscu ostrożniejszy w stosowaniu metody wrzucania wszystkich chińczyków do jednego wora. Pomyśl, że w Twoim ukochanym nowym zegarku jest mechanizm (Seagull ST 19), jak najbardziej Made in China. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze widzę, że ze sklepu watchgecko.com nie ma wysyłki do Polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minutes ago, Paulus57 said:

Nie miejsce na takie tu dyskusje, ale byłbym na Twoim miejscu ostrożniejszy w stosowaniu metody wrzucania wszystkich chińczyków do jednego wora. Pomyśl, że w Twoim ukochanym nowym zegarku jest mechanizm (Seagull ST 19), jak najbardziej Made in China. ;) 

 

Ja tego nie mowie, ale przerobilem na tyle sporo ze chce podejmowac swiadome wybory w zakupach, moja kolekcja to mix microbrand z renomowanymi markami Swiss/America/Europe jak Alpina/Tissot/Hamilton etc. 

 

Wiem ze chcesz dobrze, wiec zachecam do sprobowania tej Geckoty, wyroznia sie z tlumu. Kazda jej recenzja mowi ze zegarek jest wrecz za tani, na to co oferuje. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, DawidM86 napisał(-a):

 

Ja tego nie mowie, ale przerobilem na tyle sporo ze chce podejmowac swiadome wybory w zakupach, moja kolekcja to mix microbrand z renomowanymi markami Swiss/America/Europe jak Alpina/Tissot/Hamilton etc. 

 

Wiem ze chcesz dobrze, wiec zachecam do sprobowania tej Geckoty, wyroznia sie z tlumu. Kazda jej recenzja mowi ze zegarek jest wrecz za tani, na to co oferuje. ;) 

Ja swoją kolekcję buduję zupełnie inaczej, ale to przecież każdy z nas wie co chce posiadać w swoich zbiorach. Chcąc mieć jak najszerszą gamę zegarkowych wątków, kieruję się zasadą jak najwięcej za jak najmniejszą kwotę. Obecnie buduję fundamenty a na mury szwajcarsko-mikrobrandowe przyjdzie czas. Choć mam Phoibosa i Geckotę no i polskiego (?) Gerlacha (nawet limitkę). 

Co by nie pisać, dobrze że każdy z nas kupuje co lubi, w końcu to tylko hobby i warto nie tylko się różnić, ale i mieć ze swoich zegarków przyjemność. 

Godzinę temu, PKS napisał(-a):

 

Ale tu są tylko zegarki, a mnie interesują akcesoria.

To pozostaje Ci albo szukać gdzie indziej, albo poprosić Kolegów mieszkających w państwach szanowanych przez Geckotę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, gdyby mnie ostatnio nie skusiło Bambino Sub to bym brał.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Seler napisał(-a):

Melduję się.

 

Fajnie świeci? Chodziła kiedyś taka po głowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.