Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
donika27

Dział sprzedam - dla Pań

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też byłabym  za ,  opisy do zegarka damskiego jest tyle ile osób sprzedających każdy opisuje go inaczej.

Dział damski nie musi się dzielić na zegarki rosyjskie, szwajcarskie, itp,  sam dział to byłoby już ułatwienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł :), ale ... pod warunkiem, ze powstaną jednocześnie działy dotyczace zegarków komunijnych, do ślubu, na wesele, z wizytą do teściowej, okrągłych, prostokątnych, na pasku ... no dobra, dalej sami sobie wpiszcie. Tylko po co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł :), ale ... pod warunkiem, ze powstaną jednocześnie działy dotyczace zegarków komunijnych, do ślubu, na wesele, z wizytą do teściowej, okrągłych, prostokątnych, na pasku ... no dobra, dalej sami sobie wpiszcie. Tylko po co ?

Fajny ten twój post, taki nie za mądry.


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że czasami  główny temat ginie w dyskusji, jednak wolałabym , abyśmy trzymali się głównego zagadnienia. Z mojego doświadczenia wiem jak  długo szukać informacji na  forum, aby znaleźć coś na temat damskiego zegarka i ujednolicenie opisu bardzo by pomogło. Wiem, że nie ma za dużo kobiet na forum, ale dla tych co są byłby to duży ukłon w ich stronę . Nie wszystkim  z nas  jest wszystko jedno co noszą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast rk7000 chyba mnie przekonał co do stworzenia działu pt. Zegarki dla kobiet. Co na to nasze forumowe  Panie ???   :)

 

Jestem jak najbardziej na tak! Mąż zresztą też :-) *

 

*profil mamy wspólny, choć przyznaję, że częściej zagląda tu mąż.


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenie ofert zegarków damskich jest jak najbardziej sensowny.

A może za jakiś czas będzie można podjąć dalszą dyskusję o wyodrębnieniu działu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, czasem panowie aktywnie pomogą ale biorą pod uwagę opinie swoich donowniczek (w sumie) więc tak naprawdę to głos kobiet przeważa w ich interpretacjach :)

Spotykam też coraz częściej kobiety które "sensownie ubraną" rękę chcą posiadać. Nie zawsze sprzedawca prócz "bo ładne, i z serduszkami czy cyrkoniami" chce coś więcej powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez Jorguś77
      Sprzedam zegarek Tissot PR516 
      Nakręcany, 
      Średnica bez koronki: 34 mm
      Na tarczy widać ile zegarek przeszedł, 
      Koperta w dużo ładniejszym stanie
      Szerokość paska : 18 mm
      Po przeglądzie u zegarmistrza
      stan 6,5/10 ze względu na tarczę 
      cena 449 złotych z wysyłką paczkomatem 






    • Przez marekzarski7
      BREITLING SUPEROCEAN 44 mm 2012 r,   ref C17391
       
      Kupiony przez grupę FB Breitling
       
       - fullset
       
      Mechanizm Breitling automat
       
      - koperta złoto/stal 
       
      STAN 9/10 
       
      Cena 17 000 zł (do negocjacji)
       
      Płatność - gotówka przy odbiorze
       
      Dostawa - najlepiej odbiór osobisty Białystok lub dojazd do 100 km
       
      Zdjęcia poniżej 
       
      Zapraszam do kontaktu - 533 764 999
      Marek 

















    • Przez Barop
      Witam serdecznie. Posiadam dwa zegarki, które mógłbym wymienić. Pierwszy z nich to Oris Aquis cal. 400 w rozmiarze 43.5mm. zegarek z mają b.r. kupiony w oficjalnwj dystrybucji Pl. Stan niemal idealny. Noszony z poszanowaniem. Nosiłem go głównie latem. Mógłbym go zamienić na Oris Pointer Date Cervo Violante z dopłatą oczywiście. Może być to również Tudor Royal 38mm w wersji niebieskiej, ewentualnie kolor łososiowy. Interesuje mnie tylko i wyłącznie świetny stan zegarka. Kolejnym zegarkiem jest Oris 65 w wersji 42mm. Zegarek z 2018r który nabyłem w ramach wymiany z forumowym kolega. Stan zegarka oceniam na b.dobry. Jest na prawidłowym chodzie. Szkło i bezel czyste, delikatne, mało widoczne rysy na bokach koperty. Bransa w stanie bdb. Znacznie porysowany dekiel. W zestawie pasek skórzany który niestety ale jest zniszczony. 65 mogę zamienić na pointera najlepiej na bransolecie, mile widziana wersja w kolorze bordowym. Może być też brąziak na bransolecie, ale rozważam też pasek, preferowana wersja brąziaka jest wersja zielona. Mogę też oddać dwa zegarki za jeden droższy. Zainteresowanym mogę podesłać wie ej fotek. Dodam, że jestem z Płocka, więc ewentualne wymianki można rozważyć w promieniu około 100km. Możliwa zamiana, moje dwa orisy na coś droższego. Najlepiej bez dopłaty z mojej strony. Spłukany jestem🤣
      Aquis 9000zł
      Oris 65 4000zł
      Ceny nie podlegają negocjacjom. 
      Pozdrawiam Piotrek.
       
       
       








       













    • Przez Stan_101
      Sprzedam Tag Heuer Carrera CAR2014.BA0799 bardzo mało używany.

      Zegarek kupiony w styczniu 2020 r. Sprzedaję z całym kompletem, tj. kartonik, pudełko, książeczki, ogniwa do bransolety.
       
      Carrere nosiłem sporadycznie, tylko w weekendy na zmianę z 2 innymi automatami. 
       
      Stan oceniam na 8,5/10. Posiada bardzo delikatne ślady użytkowania, jedynie jakieś włoskowate mikroryski na gładkich powierzchniach. Szkło czyste, bransoleta w super stanie,  starałem się wszystko pokazać na zdjęciach. Antyrefleks w tym zegarku jest świetny. Zegarek na żywo robi "robotę" 
       
       
      Cena: 9 700 zł.
       













×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.