Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
donika27

Dział sprzedam - dla Pań

Recommended Posts

Świetny pomysł :), ale ... pod warunkiem, ze powstaną jednocześnie działy dotyczace zegarków komunijnych, do ślubu, na wesele, z wizytą do teściowej, okrągłych, prostokątnych, na pasku ... no dobra, dalej sami sobie wpiszcie. Tylko po co ?

Świetny pomysł :), ale ... pod warunkiem, ze powstaną jednocześnie działy dotyczace zegarków komunijnych, do ślubu, na wesele, z wizytą do teściowej, okrągłych, prostokątnych, na pasku ... no dobra, dalej sami sobie wpiszcie. Tylko po co ?

Fajny ten twój post, taki nie za mądry.

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Wiem, że czasami  główny temat ginie w dyskusji, jednak wolałabym , abyśmy trzymali się głównego zagadnienia. Z mojego doświadczenia wiem jak  długo szukać informacji na  forum, aby znaleźć coś na temat damskiego zegarka i ujednolicenie opisu bardzo by pomogło. Wiem, że nie ma za dużo kobiet na forum, ale dla tych co są byłby to duży ukłon w ich stronę . Nie wszystkim  z nas  jest wszystko jedno co noszą :)

Natomiast rk7000 chyba mnie przekonał co do stworzenia działu pt. Zegarki dla kobiet. Co na to nasze forumowe  Panie ???   :)

Jestem jak najbardziej na tak! Mąż zresztą też :-) *

*profil mamy wspólny, choć przyznaję, że częściej zagląda tu mąż.

Małżeństwo i zegarki.

Jestem jak najbardziej za

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Oznaczenie ofert zegarków damskich jest jak najbardziej sensowny.

A może za jakiś czas będzie można podjąć dalszą dyskusję o wyodrębnieniu działu :)

Popieram, czasem panowie aktywnie pomogą ale biorą pod uwagę opinie swoich donowniczek (w sumie) więc tak naprawdę to głos kobiet przeważa w ich interpretacjach :)

Spotykam też coraz częściej kobiety które "sensownie ubraną" rękę chcą posiadać. Nie zawsze sprzedawca prócz "bo ładne, i z serduszkami czy cyrkoniami" chce coś więcej powiedzieć.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By TIK TAK
      EPOS 4390 Diamonds by Lapinska powstał wyniku współpracy marki EPOS oraz znanej projektantki Izabeli Łapińskiej. Ubrania znanej na całym świecie projektantki nosiły m in. Agata Buzek, Aleksandra Hamkało, Ewa Ewart czy Małgorzata Foremniak. https://www.izabelalapinska.com/

Koperta użyta to zegarka pochodzi z linii 4390, natomiast tarcza, którą przygotowała Iza wykonana jest ze masy perłowej z diamentami zamiast indeksów. Na środku umieszczona została czerwona róża, a zielona wskazówka sekundowa występuje w formie róży.

"Masa perłowa z której stworzona została tarcza, nadaje zegarkowi lekkości i dostarcza wyjątkowych refleksów, które odzwierciedlają kobiecą wyrafinowaną naturę. Diamenty w niej osadzone poza blaskiem luksusu, dodają szlachetności oraz eteryczności. Czerwona róża, od wieków kojarzona z boginią miłości Afrodytą, przyciąga głodny piękna wzrok. Ta doskonale przemyślana kreacja posiada sekundnik w postaci gałązki róży. Jest to unikatowe zastosowanie naturalnego piękna w tak misternym detalu. To wdzięczny ukłon w stronę magii kobiecości."

Mechanizm to pięknie w pełni zdobiona ETA 2892 A2, 34 mm średnicy i 5 ATM. Cena 7900 PLN

Twarzą zegarka jest aktorka Agnieszka Grochowska

• By Moraw
      Witam, jestem na forum nowy więc na wstępie chciałbym się przywitać, trafiłem tu przypadkiem, przeczesując internet w poszukiwaniach informacji na temat zegarka w którego posiadanie wszedłem już jakiś czas temu.

Proszę o pomoc w identyfikacji zegarka (tak - przeczytałem regulamin, i wiem, że nie wyceniacie tutaj zegarków, niemniej jednak chciałbym poznać chociaż szacunkową wartość tego przedmiotu, czy jest to jakiś zabytek historyczny o ogromnej wartości? czy raczej pospolity bubel z czasów wojennych których pełno na zagranicznych aukcjach? Ja niestety pomimo usilnych starań nie znalazłem ŻADNEJ informacji na jego temat)

Chodzi dokładnie o zegarek kieszonkowy, datowany na 1914r.
      Widnieje na nim orzeł siedzący na mieczu a w tle maszeruje wojsko (prawdopodobnie niemieckie?)
      U góry znajduje się napis "Wir deutsche fürchten gott sonst nichts auf der welt"
      co według tłumacza oznacza "My Niemcy nie boimy się niczego na tym świecie?"
      Na tarczy widoczna data 1914r. jest ona również wybita w środku pod mechanizmem.
      Mechanizm oznaczony jako SIMON P.W.C, a na odwrocie cyfry 2215 51
      Udało mi się go rozebrać, poniżej zamieszczam kilka zdjęć.
      Liczę na jakikolwiek odzew i pomoc w identyfikacji tego cuda.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
      Jakub.

• By greg_lobinski
      Cześć,

chciałbym zrobić prezent. Mam zamiar kupić zegarek, chciałbym wydać do 10 tyś. Powinien być stylizowany na art deco, może kwadratowy, najlepiej jakby miał mechanizm automatyczny, tarczę z masy perłowej. Miałby być do codziennego użytkowania, więc nie powinien błyszczeć ;)).

Macie jakieś propozycje?
      Grzesiek
    • By Watch_Noob
      Witam,
      Mogę prosić o pomoc w doborze zegarka?

Rozglądam się już do jakiegoś czasu za czarnym zegarkiem i tylko taki kolor mnie interesuje i mam niesamowity dylemat.
      Po dłuższej selekcji wpadł mi w oko:

- Emporio Armani AX2164

- Tommy Hilfiger 1791611

Ten drugi na zdjęciach wygląda na bardzo duży i jednak bym się skłaniał ku pierwszej opcji. Wcześniej podobał mi się z kolei ten:

- Hugo Boss Grand Prix 1513578

Podsumowując: Pierwszy zegarek najlepiej prezentuje się na realnych zdjęciach i już dziś miałem go zamawiać, ale mówię może zaczerpnę porady na tym forum. Drugi z kolei wygląda na bardzo duży. Trzeci podoba mi się najbardziej na podrasowanych zdjęciach, ale z kolei na naturalnych wygląda jak szajs

Który według waszej opinii warto kupić, a może coś innego? Kwota od 500 do 1000zł i koniecznie czarny.

Pozdrawiam
    • By Takiludek
      Zegarek otrzymałem w spadku, niby pochodzę z rodziny zegarmistrzów, ale nie znam się na tym. 
      Średnica bez korony - 32,6mm.
      Średnica z koroną - 48,2 mm.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.