Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sanik

Chopin

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jedynie mam zarzut, że poza nazwą to z polskością ten zegarek ma niewiele wspólnego. Oczywiście nie licząc jego Twórców, pomysłodawców:)

Można było pokusić się o umieszczeniu gdzieś np. na mechanizmie flagi kraju, z którego pochodzi Chopin.

Nie umniejsza to jednak klasy tego zegarka.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nosilbym nawet gdybym otrzymał w prezencie (na szczęście nie otrzymam :)

Edytowane przez Hersh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie mam zarzut, że poza nazwą to z polskością ten zegarek ma niewiele wspólnego. Oczywiście nie licząc jego Twórców, pomysłodawców:)

Można było pokusić się o umieszczeniu gdzieś np. na mechanizmie flagi kraju, z którego pochodzi Chopin.

Nie umniejsza to jednak klasy tego zegarka.

Nieeee, po co nam ojczysty język polski skoro mamy angielski ...  :unsure:  :wacko:  :huh:  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie i jeszcze raz nie. I choć jestem w stanie zrozumieć, że komuś coś takiego się spodoba to odpowiedzią na moje oczekiwania to ten wynalazek nie jest... 


Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeee, po co nam ojczysty język polski skoro mamy angielski ... :unsure::wacko::huh::blink:

Rozumiem to jako żart i jako taki to... jest DOBRY:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oris ładniejszy.

Ładniejszych jest znacznie więcej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to wątek o Chopinie :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to wątek o Chopinie :)

Muszę :)

 

Pierdo... e o Szopenie :)

 

 

 

To żart, gorąco jest :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja myślę!!!


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniejszych jest znacznie więcej. :)

Seiko lepszy :-)


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko lepszy :-)

Trochę przesadzone uogólnienie, ale też lubię Seiko. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako doktor muzykologii mogę stwierdzić jedynie ze nazwy Chopin , Paderewski lub Oginski to nazwy drogich wódek.

Nazywanie zegarka nazwiskiem kompozytora , choćby zegarek był typowo polski i szedł jako drogi prezent jest nieporozumieniem.

Dodatkowo design brzydki , dla nuworysza lub bułgarskiego mafiosa.

To jak silnik VW w wartburgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wyjaśnić bardziej te nieporozumienie z nazwą. Nie rozumiem do końca;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem reklamę i...

 

Dla mnie kompletna klapa. Zniechęciła mnie by do zakupu, Pan mógłby założyć profesjonalnie rękawiczki by pokazać zegarek, którego zresztą widać niewiele. Brak ukazania z bliska smaczków tego jakże interesującego zegarka projektu naszych polskich kolegów:)

Moim skromnym zdaniem ta reklama może temu zegarkowi jedynie zaszkodzić, choć przyznam Chopina rozsławia :) Muzyka, podkład przepiękny:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwszą minutę zegarek jest reklamowany przez gościa z dziurą w spodniach ... :/ Nie trafia do mnie także jego powitanie "how do you do baby". Jak z filmu xxx. Więcej szczegółów jest widocznych na paluchach instagramowej persony niż samego zegarka. Rękawiczki ... ależ oczywiście, że byłyby wskazane, ale to nie ten kaliber, co by rękawiczki zakładał. Od samego początku brak było polskiej strony www, polskich reklam zegarka, marketingu i co najważniejsze napisów na samym zegarku, więc teraz także nie należy się spodziewać fajerwerków. Reklama zniechęca, a nie zachęca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nazwy marki - również uważam, ze jest ona - powiedzmy delikatnie - nietrafiona. Faktycznie - dedykowany model, np rocznicowy, i owszem, ale marka Chopin? Jakby Austriacy zrobili zegarki Mozart czy Włosi Vivaldi. Mnie się to absolutnie nie podoba - używanie nazwiska żyjącego niegdyś człowieka jako nazwy marki zegarków (o ile oczywiscie tej marki nie założył ;) ), jak również marki napoju alkoholowego, jest trochę nie na miejscu.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwszą minutę zegarek jest reklamowany przez gościa z dziurą w spodniach ... :/ Nie trafia do mnie także jego powitanie "how do you do baby". Jak z filmu xxx. Więcej szczegółów jest widocznych na paluchach instagramowej persony niż samego zegarka. Rękawiczki ... ależ oczywiście, że byłyby wskazane, ale to nie ten kaliber, co by rękawiczki zakładał. Od samego początku brak było polskiej strony www, polskich reklam zegarka, marketingu i co najważniejsze napisów na samym zegarku, więc teraz także nie należy się spodziewać fajerwerków. Reklama zniechęca, a nie zachęca.

Zdecydowanie reklama zniechęca do zakupu. A w założeniu pewnie miała zachęcać:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast trzeba przyznać, ze mechanizm ma bardzo ciekawy...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z faktami się nie dyskutuje:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm rzeczywiście robi wrażenie. Całość jak widać po wypowiedziach - kontrowersyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj czepiacie się. Trzeba wspierać takie inicjatywy. Miejmy nadzieję, że po odrobieniu lekcji następny projekt tego zespołu nie będzie wzbudzać u nas tylu emocji:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.