Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

(BITWA ZAMKNIĘTA) Wyzwanie, "Nurek w naturalnym środowisku", @Wacor vs @Master Yoda

Nurek  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Wacor jak miałeś zdjęcie zgodne z tematem trzeba było wysłać, a tak wykazales się nonszalancją i niepoważnie potraktowales przeciwnika oraz głosujących.

Powinienem dać walkower zgodnie z regulaminem i nie byłoby tematu.

Edit

Tytuł i inne formy przekazu można dodać, trzeba tylko ustalić z przeciwnikiem, vide-regulamin.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potraktowałem bardzo poważnie, dlatego dałem zdjęcie z biurkiem. Wiedziałem, że drugie zdjęcie będzie typowo "wodne", a przecież ilu z nas pływało ze swoimi nurkami, a ilu "pływa" codziennie w papierach?

 

Jeżeli uważasz, że należy się walkower - spoko, Ty jesteś organizatorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie mój ani Twój problem kto pływał, a kto nie, tytuł jest jasno określony, a pływające papiery widuje tylko w sytuacji o której nie będę pisał :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit

Potraktowałem bardzo poważnie, dlatego dałem zdjęcie z biurkiem.

Do tematu "Nurek w naturalnym środowisku"?

Żałuję ale poruszamy się na innych płaszczyznach.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby potraktować temat dosłownie, to żadne z zaprezentowanych "środowisk" nie jest naturalne dla divera. Kolega @Wacor potraktował temat przewrotnie, ale jest w tym zamysł, moim zdaniem nie ustępujący wrzuceniu nurka do sadzawki przez Konkurenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Kolegi Wacor duży plus za łamanie oklepanych schematów i awangardowy pomysł :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Kolegi Wacor duży plus za łamanie oklepanych schematów i awangardowy pomysł :)

Tak jak pisałem wcześniej, gdyby ta awangarda była wyraźnie zaznaczona, to też bym to uznał za świetny pomysł. Przykładowo, takiego biurowego divera widziałbym idealnie w takiej instagramowej konwencji:

https://justcreative.com/wp-content/uploads/2017/07/image011.jpg

 

Ale póki z tego biurka mamy jedynie kartkę (nawet to czy ta kartka jest na biurku czy na podłodze, nie wynika że zdjęcia) to uważam, że realizacja nie pykła. Co nie zmienia faktu, że chętnie oddałbym głos na takie zdjęcie podszyte ironią. Ale wymagam od niego przejrzystości i co najmniej dobrej realizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby potraktować temat dosłownie, to żadne z zaprezentowanych "środowisk" nie jest naturalne dla divera. Kolega @Wacor potraktował temat przewrotnie, ale jest w tym zamysł, moim zdaniem nie ustępujący wrzuceniu nurka do sadzawki przez Konkurenta.

 

 

Dla Kolegi Wacor duży plus za łamanie oklepanych schematów i awangardowy pomysł :)

"Dorabiacie" bezzasadne teorie, i wysnuwacie błędne wnioski.

Woda panowie, nawet gdyby potraktować przewrotnie i wrzucić do szklanki z wodą na biurku by było ok ^_^

Tak, kompletnie poza tematem.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, racja jest jak zawsze jedna. Tylko po co zapraszanie do dyskusji, skoro z góry wiadomo, że odmienne zdanie jest zaraz dyskredytowane? Forum dyskusyjne polega na wymianie poglądów,czy może się mylę?

Edytowane przez Watch-er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to jest fragment projektu instalacji wodnej? ;)

 

A może stój kreślarski to naturalne środowisko pracy Kolegi Wacora :)  Takie ponadczasowe przesłanie... B)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sztuce ważna jest kreatywność. Artysta widzi to, czego nigdy nie dostrzeże i nie zrozumie rzemieślnik, nawet najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to jest fragment projektu instalacji wodnej? ;)

 

A może stój kreślarski to naturalne środowisko pracy Kolegi Wacora :)  Takie ponadczasowe przesłanie... B)

  

W sztuce ważna jest kreatywność. Artysta widzi to, czego nigdy nie dostrzeże i nie zrozumie rzemieślnik, nawet najlepszy.

Szybko zmieniacie zdanie :), gdy ja pisałem o kreatywności i sztuce prezentujac zdjęcie poddane obróbce fotomontażu "wyrażaliscie zdziwienie i oburzenie" zarzucając mi zachowania nie fair...

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny wysyp artystów i krytyków sztuki  :)

Chyba trzeba zapytać autorów jakie przesłanie niesie dane dzieło, co mieli na myśli pokazując plany działek i płytkiej kałuży, dyskusja poszła dużo głębiej niż WR na zegarkach :o:P:D

Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny wysyp artystów i krytyków sztuki  :)

Chyba trzeba zapytać autorów jakie przesłanie niesie dane dzieło, co mieli na myśli pokazując plany działek i płytkiej kałuży, dyskusja poszła dużo głębiej niż WR na zegarkach :o:P:D

Obrońca non-profit od siedmiu boleści <_<

 

Marek spokojnie da sobie radę z takimi dwoma, co nie mają racji a ferment sieją ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Ale Cloouny, to fajny facet jest. Prawda ?  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę Ala i Roberta :)

Pacino i De Niro...klasyka światowego kina. Też noszą Casio?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy w jakim filmie :)

A czemu akurat Casio Ci przyszło na myśl?

 

Pierwszy raz zagrali razem, w jednym kadrze w filmie "Gorączka" Michaela Manna, wcześniej w "Ojciec Chrzestny" ale nie w jednej scenie..


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy w jakim filmie :)

A czemu akurat Casio Ci przyszło na myśl?

 

Pierwszy raz zagrali razem, w jednym kadrze w filmie "Gorączka" Michaela Manna, wcześniej w "Ojciec Chrzestny" ale nie w jednej scenie..

#24 :)

 

Gorączka, dobre kino akcji. Ojciec Chrzestny - obejrzałem ten film ze sto razy ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy pierwszy raz oglądałem ten film (,Gorączka ") tą scenę widziałem na stojąco wypalajac że dwa papierosy :)

Strzelanina po wyjściu z banku, moim zdaniem najlepsza scena kina akcji w kategorii film kryminalny.

Warto zobaczyć raz jeszcze..

 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DF5XlIF9iXy4&ved=2ahUKEwja7peq3_fhAhXBlIsKHURyDEkQwqsBMAF6BAgHEAs&usg=AOvVaw14sRPKNETz8ZcFsqCL3Rxe

Ponad 6 minut adrenaliny


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu przypomina mi się inny film akcji - Ronin :)

I reklama A8 ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Myślałem Marek, że o mnie piszesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#24 :)

 

Gorączka, dobre kino akcji. Ojciec Chrzestny - obejrzałem ten film ze sto razy ;)

I co zrozumiałeś w końcu o co chodzi? :)

Mogę Ci wytłumaczyć, oczywiście non-profit :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   Szybko zmieniacie zdanie :), gdy ja pisałem o kreatywności i sztuce prezentujac zdjęcie poddane obróbce fotomontażu "wyrażaliscie zdziwienie i oburzenie" zarzucając mi zachowania nie fair...

Nie wracajmy już do tamtego "fotomontażu". Wtedy chodziło o wykorzystanie obcej foty i dobrze o tym wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.