Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
piotrek_gdansk

Kolor paska w Zeppelin LZ-126 Los Angeles

Recommended Posts

Dzień dobry, 

jestem zainteresowany kupnem zegarka Zeppelin LZ-126 Los Angeles natomiast nie daje mi spokoju kolor paska...mianowicie kolor na zdjęciu w sklepie internetowym, w którym chcę dokonać zakupu, wygląda na ciemny brąz - pracownik sklepu zapewnia, że zdjęcia są zdjęciami rzeczywistymi: post-109378-0-36264500-1556699116_thumb.jpgpost-109378-0-97249400-1556699126_thumb.jpg.

Jest to kolor który jak najbardziej mi odpowiada i chciałbym, żeby kolor paska miał własnie taki odcień brązu.

Natomiast przy oglądaniu ww. modelu w rzeczywistości kolor paska wygląda na zdecydowanie jaśniejszy,  absolutnie w tym odcieniu mi się nie podoba. 

post-109378-0-56676200-1556699407_thumb.jpg,

Teraz pytanie do Was, czy możliwe jest, że kolor paska to jeden i ten sam odcień, czy może jednak ten Zeppelin został wypuszczony na rynek z paskiem w dwóch różnych odcieniach brązu?

Zegarek chcę kupić przez sklep internetowy Zegarki Zielona Góra: https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/27425_Zeppelin_LZ126_Los_Angeles_Quartz_Chrono_ZE-7614-3

Na żywo oglądałem go w salonie Swiss: https://www.swiss.com.pl/pl/zegarek-meski/7614-3

pozdrawiam

piotrek 

Wg mnie oba zdjacia przedstawiaja ten sam pasek. Jak ci kolor nie odpowiada dokup sobie porzadny pasek we wlasciwym kolorze a ten trzymaj nieuzywany w razie ewentualnej odsprzedazy.

Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By fidelio
      To mój debiut, więc proszę o wyrozumiałość 

Postanowiłem bowiem, że dla odmiany napiszę recenzję ...paska. Skąd taki pomysł? Nie tak dawno kupiłem
      zegarek BOLDR Venture Automatic i w jego recenzji napisałem, że oryginalny pasek nato nie jest najwyższej jakości.
      Choć postanowiłem temu paskowi dać szansę, to jakoś nie przekonał mnie do siebie, stąd pomysł na zakup paska nato.
      Z reguły w takich sytuacjach szukałem czegoś od Blushark czy Alphashark, jednak tym razem postanowiłem, że poszukam czegoś tańszego.

Tym sposobem, trochę przypadkowo, w dziale poświęconym Sprzedawcom Profesjonalnym trafiłem na paski 
      STRAP ROOM, które sprzedaje Karol (@Ulotny). Trochę uprzedzając napiszę, że po zakupie jednego paska,
      zamówiłem u Karola następne trzy 

Pasek jest w typie "seat belt" i ma kolor beżowy, czy jak ktoś woli i jest bardziej uwrażliwiony na kolory, khaki. Całkowita długość paska to ok. 290 mm. Szerokość to 20 mm. Pasek ma grubość ok. 1,2 mm (pomiar wykonany suwmiarką elektroniczną), a więc należy do tych raczej cieńszych, dzięki czemu nie będzie nadmiernie podnosił zegarka i bez problemu może być stosowany w zegarkach, które ze swojej natury są nieco grubsze (divery, chrono, itp). Wczoraj, trochę z nudów, wyciągnąłem z pudła od Moona oryginalny pasek nato Omegi i porównując ten pasek z paskiem STRAP ROOM muszę przyznać, że ten ostatni nie ma się czego wstydzić. Pasek, mimo niewielkiej grubości, jest bardzo solidny. Jest przy tym przyjemny w dotyki, miękki i świetnie układa się na ręce (z tym był własnie problem w przypadku paska od BOLDRa, który jest niezwykle sztywny i nie chce się podawać). Miejsca, w których mocowane są sprzączki oraz klamerka przeszywane są podwójną nicią i nie widać tu jakichkolwiek oszczędności. Wszystko jest wykonane równo oraz niezwykle starannie (brak strzępień, wystających nitek, itp.) i wobec tego mamy wrażenie posiadania paska ze znacznie wyższej półki, niż wskazywałaby na to jego cena. Klamerka oraz sprzączki są satynowane, przy czym klamerka jest dodatkowo logowana. Warto wspomnieć o i tym, że sprzączka przy klamerce jest ruchoma (w zakresie ok. 25 mm), co ma niezwykle istotne znaczenie dla osób o nieco mniejszych nadgarstkach, dla których standardowy pasek nato jest po prostu za długi. Takie osoby, nie chcąc skracać paska, muszą go przeplatać, a wówczas ruchoma sprzączka jest bardzo pomocna. Także dziurki (okrągłe) wykonane zostały starannie (równo, bez strzępień, itp.). Pasek wykończony jest na okrągło; i tu nie widzę żadnych niedoróbek. 

Podsumowując, paski nato STRAP ROOM zdecydowanie polecam!
      Miał to być pasek do BOLDRa, o ostatecznie wyszło na to, że to Moon będzie teraz na nim noszony   
      Biorąc pod uwagę relację jakość/cena uważam, że paski te są bardzo interesującą 
      alternatywą dla pasków Blushark czy Alphaskark. 

Tak jak pisałem powyżej, zdecydowałem się na zakup 
      u Karola kolejnych pasków STRAP ROOM i mam przy okazji nadzieję,
      że z czasem pojawi się możliwość zakupu u niego także pasków 
      o szerokości 19 mm, bo przydałby mi się taki do Tudora BB36 

• By Telehubis
      Cześć,

jakiś czas temu kupiłem zegaraczek vintage (czytaj mały). Mam ochotę go ponosić, właśnie ze względu na gabaryty (wkurzały
      mnie duże czasomierze pod koszulą/kurtką), tylko...

Zegarek nie przylega do ręki - czy to wina paska (jest dość sztywny)? W efekcie wszystko kręci się na ręce najczęściej układając
      się na boku nadgarstka.

Jak temu zaradzić - nowy miękki pasek?
    • By Coozee
      Cześć wszystkim!

Zbliżają się moje urodziny i z tej okazji moja ładniejsza połowa postanowiła sprezentować mi zegarek. Kolokwialnie mówiąc "nie siedzę w temacie", ale moja natura księgowego kazała mi zrobić research przed podjęciem wyboru i oto jestem.

Z początku wybór był prosty, po wycieczce w sklepach stacjonarnych wyłoniło się kilku kandydatów (z nastawieniem na pierwszego w kolejności): Zeppelin 100 Jahre 7690M-2, Zeppelin LZ126 Los Angeles 7614-3 oraz Orient Bambino FAC08003A0. Jak widać wymieniłem bezdusznego kwarca, jak i automat, zegarek z tarczą prostą, jak i ciut "bogatszą". Wspólną cechą wcześniej wymienionych jest styl vintage oraz wypukłe szkło i to właśnie mnie interesuje (rzecz jasna dobry stosunek cena/jakość też ). Podczas przeglądania forum natknąłem się na kolejny model, który wpadł mi w oko - Dan Henry 1964 Gran Turismo w wersji srebrnej i czarnej.

Ważąc plusy i minusy mam tu:
      Zeppeliny: szkiełko mineralne (-), atrakcyjny wygląd (+), na moje niewprawione oko dobrą jakość wykonania (+), akceptowalny rozmiar (+);
      Orient: szkiełko mineralne (-), ta tarcza mnie hipnotyzuje! (+), automat (+), jest niższy, więc do koszuli jak znalazł (+), akceptowalny rozmiar (+);
      Dan Henry: atrakcyjny wygląd (+), mniejszy ale nadal akceptowalny rozmiar (+), co do jakości fizycznie go nie widziałem, ale bazując na info z forum dam (+), mineralne szkło, ale z szafirową powłoką! (pół minusa ), brzydka bransoleta, mesh w Zeppelinie wygląda dla mnie lepiej(-), rozstaw uszu (19mm) raczej dość nietypowy i przewiduje problemy z dokupowaniem pasków (-).

Ważne dane:
      budżet w jakim mogę coś wybrać to ok 1000 zł (+/-150), z racji mojego stylu ubierani musi pasować do stylu smart casual, na nadgarstek 17 cm, kolor bez wariacji, nowy, raczej pasek (chociaż jak wspomniałem mesh z Zeppelina wyglądał ok nawet z marynarką). Doradźcie! Może są jakieś inne modele warte uwagi?

• By Boryskaczmarek
      Dzień dobry!

Zakupiłem sobie kosmiczną Pobede i wsadziłem ją na rekina od hirscha:

Wygląda dobrze ale mocno kusi mnie pasek pokazany w katalogu:

Tutaj moje pytanie,a mianowicie czy któryś z szanownych forumowiczów widział gdzieś podobny paseczek w sprzedaży albo poleca ew. kogoś kto zrobienia takiego paska by się podjął? 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.