Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
Sign in to follow this  
piotrek_gdansk

Kolor paska w Zeppelin LZ-126 Los Angeles

Recommended Posts

Dzień dobry, 

jestem zainteresowany kupnem zegarka Zeppelin LZ-126 Los Angeles natomiast nie daje mi spokoju kolor paska...mianowicie kolor na zdjęciu w sklepie internetowym, w którym chcę dokonać zakupu, wygląda na ciemny brąz - pracownik sklepu zapewnia, że zdjęcia są zdjęciami rzeczywistymi: post-109378-0-36264500-1556699116_thumb.jpgpost-109378-0-97249400-1556699126_thumb.jpg.

Jest to kolor który jak najbardziej mi odpowiada i chciałbym, żeby kolor paska miał własnie taki odcień brązu.

Natomiast przy oglądaniu ww. modelu w rzeczywistości kolor paska wygląda na zdecydowanie jaśniejszy,  absolutnie w tym odcieniu mi się nie podoba. 

post-109378-0-56676200-1556699407_thumb.jpg,

Teraz pytanie do Was, czy możliwe jest, że kolor paska to jeden i ten sam odcień, czy może jednak ten Zeppelin został wypuszczony na rynek z paskiem w dwóch różnych odcieniach brązu?

Zegarek chcę kupić przez sklep internetowy Zegarki Zielona Góra: https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/27425_Zeppelin_LZ126_Los_Angeles_Quartz_Chrono_ZE-7614-3

Na żywo oglądałem go w salonie Swiss: https://www.swiss.com.pl/pl/zegarek-meski/7614-3

pozdrawiam

piotrek 

Wg mnie oba zdjacia przedstawiaja ten sam pasek. Jak ci kolor nie odpowiada dokup sobie porzadny pasek we wlasciwym kolorze a ten trzymaj nieuzywany w razie ewentualnej odsprzedazy.

Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

Na pasku z salonu Swiss widoczna faktura krokodyla, na tym drugim nie ma.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By mmaniek
      Przyszedł czas na reorganizację zbiorów, do sprzedania dwa zegarki.
      TISSOT LUXURY POWERMATIC 80 AUTOMATIC COSC CHRONOMETER T086.408.11.031.00
      Koperta 41mm, solidna bransoleta z pełnych ogniw, WR50, szkło szafirowe, stop-sekunda, dokręcanie z koronki.
      Zegarek kupiony przeze mnie w Jomashop w maju 2019r. Noszony na zmianę z innymi, a ponieważ to bardzo paskolubny model (zdjęcia poglądowe na końcu), od razu po zakupie bransoleta była zdjęta i trafiła z powrotem dopiero w lipcu tamtego roku. Na kopercie i bransolecie znajdą się włoskowate rysy, szczególnie na części polerowanej, jednak widać je dopiero na zdjęciach. Sprzedawany egzemplarz trzyma bez problemu 80 godzin rezerwy, co do dokładności chodu to sprawdzałem to dwa razy, w 2020r. i miesiąc temu. WatchChek wyliczył średnią ze wszystkich pozycji w 2020 na -0,7 s/d a w styczniu tego roku, na -1,8s/d. ( screeny prześlę zainteresowanym). Sprawdzałem to tylko i wyłącznie dlatego, że dołączony certyfikat COSC nie jest wypisany i zastanawiało mnie dla czego.
      To był mój pierwszy „poważny” zegarek mechaniczny, więc zaraz po zakupie pobiegłem do serwisu, żeby sprawdzić mechanizm, bo w moim odczuciu, wahnik pracował za głośno a przy nakręcaniu koronką coś szura. Pewnie znajdzie się jeszcze gdzieś na forum mój post w tej sprawie. Bardzo miły Pan popatrzył na mnie z politowaniem, otworzył zegarek, pogmerał chwilę, polecił cieszyć się zakupem i nie wymyślać.
      Po przestudiowaniu regulaminu, ze względu na powyższe, stan powinienem określić na 7/10 choć w moim doczuciu jest min. 8/10.
      W zestawie zegarek, bransoleta z pełnym kompletem ogniw, pudełko, papiery, certyfikat COSC – czysty, nowy czarny pasek Tekla i nowe zapięcie motylkowe z Ali.
      Cena: 1 500zł z wysyłką, mile widziany odbiór osobisty (Łódź, Wrocław). Negocjacje możliwe, w granicach rozsądku.

BALTICUS GREY SEAL II BRĄZ
      Koperta z brązu, typu kompresor, rozmiar 44mm, WR200, szkło szafirowe, mechanizm Miyota 9015.
      Numer seryjny 02/100
      W moim doczuciu świetny projekt, leży na nadgarstku jak przyklejony i gdyby nie opis nigdy bym nie przypuszczał, że to 44mm. Zegarek kupiony tu na forum w 2022r., produkcja 2018r. To taki mój jednorożec, czaiłem się na niego bardzo długo, potem z wielką radością nosiłem a od dłuższego czasu leży w pudełku.  Koperta pokryta patyną, dołączyłem historyczne zdjęcie jak wygląda po wyczyszczeniu. Jeśli kupujący będzie sobie życzył, usunę patynę. Na prawym uchu głębsza rysa, wyczuwalne pod paznokciem, zobaczyłem dopiero na zdjęciach, poza tym na patynie nie widać nic.  Paski z teleskopami quick pins.
      Stan wg. regulaminu, ze względu na ucho, wychodzi 6/10 ale to już gruba przesada, oceniam spokojnie 8/10.
      W zestawie oryginalny pasek z klamrą, w bardzo dobrym stanie i gumowy zamiennik w stanie średnim z klamrą z brązu, skrzynka będąca wręcz szkatułą, pudło kartonowe, karta gwarancyjna, karta dodatkowa, dowód zakupu.
      Cena: 2 000zł z wysyłką, mile widziany odbiór osobisty (Łódź, Wrocław).

• By Francua
    • By christ0ff
      Witam.

Poszukuję paska gumowego do zegarka Ball Engineer Hydrocarbon Submarine. Nowy lub używany.

• By Wisnia_Daniel
      Cześć.
      Rozglądam się za kolejnym zegarkiem, czymś na brązowym pasku z niebieską tarczą i okrągłą kopertą, bo takiego jeszcze nie mam i mi się podoba ten styl. Będzie to dodatek do luźnej stylizacji, jakiejś grubszej koszuli, swetra albo bluzy, bardziej jesienno czy zimowo. Zeppek pasuje do opisu ideolo, powoli przymierzam się do finalizacji tej zachcianki, jednak mam lekkie obawy, bo widzę kilka mankamentów. 
      Rozmiar - 43, duży, możliwe że za duży. U mnie w nadgarstku 16.5, w szczycie bliżej 17
      Grubość - 13 mm, no też kawał żelaza
      Mechanizm - automat od Miyoty, 82S7. Nie będę go nosił codziennie, mam inne zegarki, więc może praktyczniejszy będzie kwarc 

Mam Seiko chrono 43 mm, Alpine pilota 42 mm i noszą się znośnie, choć to już dla mnie limit. Tu bym celował w coś do 40 mm, bo niżej pokazany gagatek nie ma za dużo mięsa na kopercie i o taki styl mi właśnie chodzi. 

Biorę po 200 zł z konta każdej z drużyn i słucham Państwa. 
      Jakie inne propozycje przychodzą Wam do głowy? 
      Nie mam specjalnych wymagań co do kraju pochodzenia, budżet podobny do tego za Zeppka (wiadomo, że będą propozycje za więcej, pytanie o ile więcej). Pusta tarcza też mnie nie kręci, na tym coś się dzieje i w podobnym klimacie szukałbym alternatyw. Szkiełko oczywiście wypukłe, jak w modelu wyjściowym. 
      Jeśli ktoś ma ochotę zabrać głos, to już mu jestem wdzięczny. 

To opisany wcześniej model. Zeppelin New Captain's Line ZE-8662-3
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.