Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
labondz

G-shock na komunię

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy:

W tematach g-shocków jestem laikiem. Czasu mam mało ..., a wylęgł się w mojej głowie pomysł na prezent komunijny w postaci g-shocka. Wydaje mi się, że widziałem takowe zegarki z przeznaczeniem dla dzieci.

Jeśli możecie pomóc z konkretnymi modelami  i sklepami to ...będę wdzięczny.

Wymóg: stosunkowo mały rozmiar, coś co się będzie rzucało w oczy:) najlepiej kolorowy, moro bądź ....złoto z czernią. Mile widziane wersje wskazówkowe i okrągłe (kwadraciaki raczej odpadają....chociaż ....zobaczymy).

Dr google nic nie pomaga a nasze forum też nie odpowiada na hasło "g-shock dla dziecka"

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojemu młodemu na komunie sprawiłem

G 2900F-2ver taki mu się spodobał.

post-102581-1556908825,1168_thumb.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Stosunkowo nieduże i kolorowe:

GA-800

GBA-800

GBD-800

 

 

Np. tu:

https://www.zegarek.net/zegarki/g-shock-ga-800.html

Albo tu:

https://zegarkicentrum.pl/zegarek-meski-casio-g-shock-basic-ga-800-1a

Edytowane przez Flaming

"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G7700/7710 mały G, sporo funkcji spoko wygląd, dwukolorowa dioda podczas podawania sygnału ogóle fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo sporo tego.. :) dzięki wielkie. Decyzja jeszcze nie podjęta... Jeszcze mam parę dni. Oczywiście kolejne propozycje mile widziane.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie. Bardzo spodobal nam się GBA 800. Po przymiarkach prawie dobrze leży:) ...ale prawie. I tu moje pytanie. Czy jest mozliwosc sciagniecia tego elementu przy pasku widocznego na zdjeciu. Jakby sie udało to wydaje mi się że wtedy lepiej układalby sie na mniejsze nadgarstki? A może sie mylę? Zapewne ktoś z Was to testował. Proszę o opinię6bf507a18003f1444719d71620cc2990.jpg75f2468b6dc5623f693219f2f8d9447b.jpg9402749090fd90a13a4f2ef6b8d24100.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jest możliwość zdjęcia tych "skrzydełek", ale nawet jeśli, to wcale nie musi to oznaczać, że pasek będzie się lepiej układał. Moim zdaniem one są po to, by właśnie wypełnić przestrzenie pomiędzy wąskim nadgarstkiem, a stosunkowo sztywnym paskiem.

 

Przy moim wąskim przedramienia, takie skrzydełka świetnie się spisują w GW-7900, z kolei G-9000, który jest o wiele mniejszy, leży mi gorzej właśnie dlatego, że ma mnóstwo przestrzeni pomiędzy paskiem, a ręką w pobliżu punktu łączenia paska z kopertą. Na grubszej ręce tych przestrzeni, rzecz jasna, by nie było. Skrzydełka takie są moim zdaniem właśnie dla węższych nadgarstków.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz.... ja to całkiem inaczej postrzegalem. Całkiem możliwe ze jest tak jak mówisz. Moze ktos jeszcze ma doświadczenia z tymi skrzydełkami?

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.