Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kazik1701

Kupno zegarka EDC Sport/Diver do 1500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny jest ten Tissot. Tu masz z tym samym mechanizmem, ale bardziej uniwersalny z wyglądu:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/173762-tissot-prs-516-t1004301605100-maj%C3%B3wkowa-obni%C5%BCka/?fromsearch=1

 

Ewentualnie dokup sobie do seastara coś bardziej oficjalnego ale niezbyt drogiego, np orient bambino

Z tym tissotem to może być strzał w dychę co mi podsunąłeś, ponieważ wygląd ma mega i nawiązuje fajnie do motoryzacji a to moje główne hobby. Muszę go zobaczyć na żywo sprawdze czy w Warszawie jest dostępny. Myślałem o oriencie na zegarek oficjalny. Ale napewno częściej bym z takiego citezena korzystał i chętniej.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była walka i rozmyślenia, mierzenie. Na początku myślałem wziąć citezena z radio control i seastara kwarcowego.

c9654b4ff440cdd4280891a1d334081d.jpg

 

Przemyślałem temat jednak seastar automatyczny to było to czego nie chciałem zdejmować z reki. Przemyślałem i jeśli dogadam sie z kolega z forum wezmę tissota rps zamiast citka z radio control jako zegarek na codzień W czarnym kolorze będzie dość uniwersalny a udało mi się dziś znaleźć w galerii tylko w kolorze brązowym. ale Ogolnie zakochany jestem w seastarze i żaden seiko mi tak nie podszedł, trochę mnie kusi żeby go kupić od razu ale będę go mógł później również kupić a ten rps może zniknąć. 101b0bf3f7b3ee97afd7bd2b19850047.jpg

 

Dobry wybór Panowie?

 

1c26814df1a2679cdaa12ddc2b8d00cd.jpg

04b4817ba3e4301971565cdbc3f5fa8b.jpg

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór znakomity. Też bym brał PRS w pierwszej kolejności, tym bardziej że w tej cenie jest jedna sztuka. Do seastara zawsze można wrócić, warto śledzić ofertę sklepów internetowych, często pojawiają się dość duże rabaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znakiem tego choroba postępuje ;) Nie przejmuj się, to tutaj normalne :) a tak na serio to oba zegarki w dobrej cenie, więc warto skorzystać. Seastar który chciałeś kupować za 2350zł jak na zawołanie pojawił się na bazarku kilka dodatkowych stów taniej, niejeden chciałby mieć taki fart :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, jeśli zdecydujesz się na któregoś z tych Tissotów to nie polecam transportować niezabezpieczonego zegarka w oryginalnym pudełku. Już tłumaczę, mimo że ori pudełko jest bardzo ładne i wybajerzone to może narobić szkód zegarkowi. Pod klapką która się otwiera są dwie łapki do trzymania woreczka transportowego na zegarek. W dwóch pudełkach które miałem w ręku te łapki były ostro zakończone, niestety w jednym z pudełek przewoziłem zegarek i pech chciał że przez całą drogę ta łapka stykała się z kopertą zegarka. Efekt możesz ocenić na zdjęciu. Co prawda udało się to spolerować Cape codem ale niesmak pozostał.

post-84565-0-10097700-1558079622_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.