Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
alex37

zakup pierwszego rolexa

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, przymierzam się do pierwszego submarinera. Interesuje mnie taki z grubymi uszami i solidnym zapięciem, czyli jakiś współczesny model. Te stare z cienkim uchem i jakąś blaszką na zapięciu odpadają. Średnica minimum 40mm, nie wiem czy są mniejsze, ale takie również odpadają. Podobają mi się również takie z elementami złota, być może z błękitnym bezelem. Data nie jest mi potrzebna. 

 

Chcę go nosić i ma mi sprawiać radość spoglądanie na niego, na jego wykonanie, dlatego interesują mnie tylko współczesne modele.

 

Nie jestem biegły w tej marce, czy ktoś moze mi doradzić na co zwrócić uwagę? Może ktoś wskaże konkretną ofertę, która będzie godna uwagi? Który model jest fajny a który nie?

Jaka cena będzie właściwa za taki egzemplarz? Czy 30 za "no date" jest ceną właściwą? Czy może lepiej kupić nowy po jakimś rabacie czy też używany od forumowicza?

 

Jeśli chodzi o serwis to gdzie go wykonujemy i czy to +/- poziom cen omegi czy jakaś inna kwota?

 

A może ktoś chce się pozbyć i napisze mi na PW?

 

pozdrawiam

Edytowane przez alex37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A odwiedziłeś stronę Rolexa? Bo to dziś jedyne miejsce gdzie bez problemu zobaczysz wszystkie modele - jak pewnie wiesz salony od jakiegoś czasu świecą pustkami jeśli chodzi o stalowe modele sportowe,

Wszystkie SUBmarinery mają średnicę 40 mm, wersja no Date tylko w czarnym kolorze tarczy i bezela. Niebieski bezel i złoto to wersja two/ tone - ok 50 tyś.

I teraz najważniejsza informacja - na stalowe modele lini Professional w tym SUBy są zapisy 1-2 lata czekania, zero rabatu i już zegarek jest Twój. Szybszą i lepszą opcją będzie zakup egzemplarza używanego - ok 30 tyś za model no Date.

Wersja two tone jest łatwiej dostępna ale jest wyraźnie droższa.

A jeśli ma być stalowy z niebieskim bezelem, przypominający SUBa bez daty i od Rolexa ( w pewnym sensie ) to może Tudor Black Bay ( i sporo kasy zostanie w kieszeni )

post-55792-0-23517800-1557865130_thumb.jpeg

post-55792-0-57541100-1557865221_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za nakreślenie tematu. Te złote widziałem na chrono od 40, ale gdzieś w unii. Czy to cena dostępna u nas? Tudora nie chcę, to tylko tudor i ma angielską nazwę, nie dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten Sub z pierwszego zdjęcia z niebieską tarczą i bezelem dostępny od ręki u Kruka w Poznaniu. Leży i pachnie w witrynie od dobrego pół roku. Z pewnością oddadzą go z przyzwoitym rabatem...no chyba, że nie będą czym mieli pustej lokacji zastąpić ;)     

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za nakreślenie tematu. Te złote widziałem na chrono od 40, ale gdzieś w unii. Czy to cena dostępna u nas? Tudora nie chcę, to tylko tudor i ma angielską nazwę, nie dla mnie ;)

Mam Suba No Date w idealnym stanie za 30k pln. Zainteresowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja two tone, złoto i niebieska tarcza jest od ręki u Kruka w Gdańsku.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.