Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Władek Meller

Filmowe zaproszenie na wystawę “Zegary. Klasyka i nowoczesność”

Recommended Posts

Zaginął post z naszego salonu o wystawie. Pozwalam sobie jeszcze raz go zamieścić.
Jest tam nagranie z informacją o wystawie w Złotych Tarasach i eksponatach tam prezentowanych..
Także o wsparciu wystawy przez Klub.
 

film_tytulowe-960x720.jpg

 

link do artykułu z nagraniem...

Edited by Władek Meller

sportizegarki_baner_200_1061.jpg podpis_klub.jpg pr_zegarki.jpg zegari_I_pasja_198_105.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Post nie zginął tylko został ukryty. To nie jest złośliwość,  tylko przypomnienie o tym, że mimo wcześniejszych sygnałów  wciąż używasz i posługujesz się dwoma nickami forumowymi. A, zaproszenie na wystawę jest tego najlepszym przykładem. Nikt w Klubie nie posiada immunitetu ani specjalnych przywilejów  dlatego jedno z tych kont zostanie zbanowane.

Poza tym ten filmik jest zaproszeniem do Złotych Tarasów i reklamą tej galerii handlowej. Złote Tarasy w żaden sposób nie są powiązane z Klubem. Nikt z ich administracji nie kontaktował się z Klubem w sprawie jakiegokolwiek reklamowania się  na naszym forum.  Nikt nie został zaproszony na żadną rozmowę. Jeśli cokolwiek było ustalane i załatwiane to nikt z władz Klubu w tym nie uczestniczył.

Masz prawo do reklamowania swojej działalności dotyczącej zegarmistrzostwa na łamach forum w formie banera. I tak się dzieje i jest to zgodne z umową. Ale reklamowanie salonu w taki sposób jak to robisz  już nie. Zamieszczanie linków do strony salonu, też nie. Ewidentnie wykorzystujesz platformę forum do bezpłatnego reklamowania salonu Od Czasu Do Czasu nie ponosząc z tego tytułu żadnych kosztów. Forum nie jest Twoją własnością i wszystkie regulacje dotyczące jego funkcjonowania dotyczą nie tylko forumowiczów, ale również Ciebie.

Nie miałem nic przeciwko temu aby o tej wystawie mówić na forum. Ale, nie może być tak, że z forum zrobiłeś sobie miejsce z którego prowadzisz kampanie reklamowe ! Na nagraniu cały czas widnieje napis/logo Złotych Tarasów. To co robisz popularyzując w tak nietypowy sposób zegarmistrzostwo jest jak najbardziej w porządku, ale forma jest nie do przyjęcia. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Post nie zginął tylko został ukryty. .....

czytaj: "post nie istnieje, (bo niby co o nim wiedzą użytkownicy forum)",  Do tego jego autor nie został powiadomiony o tego rodzaju działaniach kasacyjnych.

 

 ....To nie jest złośliwość,....

bez względu na to, czy złośliwość, czy też nie i niezależnie od tego, co ja o tym myślę przenoszę moją opinię w tej dyskusji na forum Stowarzyszenia, bo to w gronie Stowarzyszonych jest na taką dyskusję miejsce i tam jest ona potrzebna.

 

 

Edited by Władek Meller

sportizegarki_baner_200_1061.jpg podpis_klub.jpg pr_zegarki.jpg zegari_I_pasja_198_105.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.