Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Ruger

Garniturowiec do ok 20tys

Rekomendowane odpowiedzi

TIK TAK ocenił i ma rację ;-)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez się zastanawiam nad zegarkiem o podobnych cechach jak Ruger i waham sie między "garniturowcami" typu zenith elite, a omega AT i chyba jednak póki co dam szanse omedze na wykazanie sie w stylistyce  od "smart-casual" do trochę bardziej nawet "smart"  :) .

 

jakoś ciekawsza mi sie wydaje niz typowe garniturowce, a że w pełnym garniturze chadzam coraz mniej, to chyba jednak AT będzie ciekawszym wyborem, a co do zupełnych juz garniturowców to chyba dozbieram do jakiegos klasyka od BREGUET 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być chronograf to tylko speedmaster. Reszta wedle gustu.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak garniturowiec w tej cenie to nic nie przebija zenka

zn169_im.jpg


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co myślicie o Ulysse Nardin Marine 1183 ? Ma własny werk więc jak rozumiem jest to spory atut względem Portofino ?

Edytowane przez Ruger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co myślicie o Ulysse Nardin Marine 1183 ? Ma własny werk więc jak rozumiem jest to spory atut względem Portofino ?

 

 

Do zegarków UN ciężko się przyczepić jeśli chodzi o jakość wykonania  , w tym budżecie to ciekawa propozycja ale przechodząc płynnie z garniturowców do casualowców nie podałeś nawet jaki masz obwód nadgarstka , ten wrzucony przez Ciebie Ulysse ma 42 mm średnicy ale ,,tylko'' 11 mm wysokości , mierzyłeś go w ogóle jak leży na ręku ? 

 

Ja jeszcze wrzucę już chyba klasyka czyli Zenith El Primero , znany i lubiany , piękny z każdej strony i bardzo wygodny dla mnie w codziennym użytkowaniu . 

 

zVWlml.jpg

 

no i mechanizm legenda wygląda tak 

 

A9fktM.jpg

 

 

 

 

Do zegarków UN ciężko się przyczepić jeśli chodzi o jakość wykonania czasomierzy , w tym budżecie to ciekawa propozycja . 

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

"stosunkowo szczupły" to niezbyt dokładne określenie :) W jakich zegarkach czujesz się najlepiej wielkościowo?

Zenith El Primero ma wersję Chronomaster 38, która wejdzie na każdy nadgarstek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W bicepsie 39cm...

Edytowane przez Ruger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

W bicepsie 39cm...

 

Gratuluję, ale o ile nie planujesz nosić zegarka na tym bicepsie, to jednak przydatny byłby raczej obwód (i kształt nadgarstka). Przy małym - rzędu 16cm - faktycznie szedłbym w stronę mniejszych zegarków (typu wspomniany przeze mnie Chronomaster 38mm), ale jeżeli masz np. 17.5cm to nie musisz się jakoś specjalnie ograniczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szczerze ? Nie wiem jaki mam obwód nadgarstka gdyż nie mam w domu krawieckiej miarki (taka stalowa do mierzenia pomieszczeń jest zbyt sztywna do takiego pomiaru, ale dłonie i nadgarstki mam generalnie drobne, co nie przeszkadza mi nosić breitlinga colta który w końcu jak to breitling jest masywny)

Jestem na 95,5% zdecydowany na Ulysse Nardin Marine Torpilleur 1183-310, czyli minister Nowak  ;)

W wersji ze skórzanym paskiem i granatową tarczą. Wiem że nie jest to sticte garniturowaiec, dla mnie raczej casualowiec ze wskazaniem bardziej na eleganta niż sportowy.

Edytowane przez Ruger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten UN jako garniturowiec nie za bardzo, jako casual jak najbardziej ok. Proponuję zawsze przymierzyć zegarek przed zakupem za taką kasę ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten UN jako garniturowiec nie za bardzo, jako casual jak najbardziej ok. Proponuję zawsze przymierzyć zegarek przed zakupem za taką kasę ;)

gorzej ja nie ma gdzie.....;p


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorzej ja nie ma gdzie.....;p

Jak nie ma gdzie, to jak to się mówi: jest ryzyko i w razie czego bazarek  ;)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba to samo dokładnie?

 

To samo...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma gdzie, to jak to się mówi: jest ryzyko i w razie czego bazarek  ;)  

 

ja mój kolejny zakup mierzyłem już z 30 razy i dalej nie wiem którą wersję wybiorę;p

 

w związku z faktem, że nie umiem się wycudować myślę jako o alternatywie o kolejnym pamie;DDDD


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy okazji- znalazłem alternatywę dla UN- i mieści się w budżecie;p

s-l1600.jpg


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten jest chyba w kwarcu ale za to ma chronograf ;)

Edytowane przez Ruger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę jeszcze nad taką Omegą AT - https://jubitom.com/zegarki/omega/seamaster/aqua-terra/zegarek-omega/o-22012412103002

jako alternatywą dla pięknego Ullyse Nardin 1183.310.43

Obydwa spełniają moje podstawowe kryteria zegarków casualowych z lekką tendencją w kierunku eleganckich z ciemną tarczą, transparentnym deklem. Werki chyba obydwa mają ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje dwa ulubione zegarki, na co dzień do garnituru, jeansów i koszul to TAG Carrera wersja z ceramicznym bezelem i Omega Bond niebieska. Zawsze robią wrażenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega Globe - niedoceniany imo zegarek, który na żywo powala...

1b05a8f4fa8dfd9f8a6a4a4a10b815c4.jpg

 

 

iPX


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.