Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

Konkursy foto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Ponieważ nijak to się ma z założonym tematem. Sami szczekacie, że jak to jest źle na tym forum, ale nikt z Was nie chce się podjąć tego zadania. Dlaczego?

Kto według Was ma to zrobić?

 

Wróciłem te Wasze posty! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nijak to się ma z założonym tematem. Sami szczekacie, że jak to jest źle na tym forum, ale nikt z Was nie chce się podjąć tego zadania. Dlaczego?

Kto według Was ma to zrobić?

 

Wróciłem te Wasze posty! 

Jakiego zadania, rozwiń to proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest powód do usuwania postów, że Marek chciał przekazać "firmę", czy to że skrytykował KMZiZ za brak inwencji?

Jaki "koń" jest każdy widzi, ostatnie znaki życia KMZiZ są z lutego, może już tam nikogo nie ma, a zostali tylko policjanci ?

 

Forumowicze starają się coś zrobić, a tu bach, najlepiej usunąć posty i udawać że nic się nie dzieje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ciągle nie odpowiedziałeś na moje pytanie.

 

Nie chce mi się już w tej dyskusji uczestniczyć. Bo to właśnie Wy jak te konie z klapkami na oczach, byle pisać dla samego pisania, a żaden nic nie zrobi. 

 

Idę sobie bo nie ma najmniejszego sensu.

Konta nie usuwam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że autor tematu poprosił o usunięcie konta to temat zamykam. Jak ktoś chce to może "przejąć" te konkursy w ciemno z powodu braku obecności autora.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

News z  ostatniej chwili : temat został otwarty i absolutnie nikt nie przejmuje tego co zaczął Marek. Marek wraca na forum i prowadzi zapoczątkowany przez siebie konkurs nadal. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear
Napisano (edytowane)

Właśnie korespondowałem z Kolegą Masu, żebyśmy wzięli konkursy w swoje ręce...

Świetnie, że Marek wraca :)

Edytowane przez TigerBear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

News z  ostatniej chwili : temat został otwarty i absolutnie nikt nie przejmuje tego co zaczął Marek. Marek wraca na forum i prowadzi zapoczątkowany przez siebie konkurs nadal.

 

Dzięki Wodzu!

Marek, czekamy na nowe otwarcie. Nawet do roboty biorę aparat, szkła i statyw :-)

Dzięki: Latającemu Potworowi Spaghetti za to, że czuwał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

News z  ostatniej chwili : temat został otwarty i absolutnie nikt nie przejmuje tego co zaczął Marek. Marek wraca na forum i prowadzi zapoczątkowany przez siebie konkurs nadal. 

I to jest wiadomość. Musimy częściej starać się rozmawiać ze sobą zamiast gadać na innych. Czasem jest ciężko, ale do cholery, to jest forum DYSKUSYJNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

I bardzo dobrze, bo już byłem bliski tego, aby ujawnić swoje zdjęcie konkursowe w jakimś pasującym temacie :-) A tak, poczekamy na konkurs ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

...

To w końcu Maras jest na forum, czy go nie ma? Bo już nie nadążam nad tym kto się na kogo obraża i w jaki sposób... wyjaśnijcie to mnie staremu...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to wiem...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nikt na forum się nie obraża na nikogo, to jest wręcz zakazane ! Jedynie dozwolone jest obrażanie się na tzw. władze Klubu. To można robić bez ograniczeń i bez oporu :)

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jaki "koń" jest każdy widzi, ostatnie znaki życia KMZiZ są z lutego, może już tam nikogo nie ma, a zostali tylko policjanci ?

Jeżeli nie przepisuje się tekstów opublikowanych przez działy marketingu firm zegarkowych tylko pisanie artykułów traktuje poważnie, to jest to czasochłonne zajęcie. Poza tym oczekiwanie, że ktoś z forum zawsze podrzuci jakiś temat kończy się blokadą portalu, bo zamiast zaangażowania jedni oglądają się na drugich. Bez stałego zaangażowania większej grupy osób, a pisząc wprost - stworzenia stałego składu redakcyjnego, daleko się nie zajedzie. Marek przywołał w tym temacie CH24, ale to nie jest dobry przykład, ponieważ CH24 to portal komercyjny przynoszący zyski, których beneficjentami są autorzy artykułów. Pisanie dla KMZiZ to praca za darmochę, a jedyna nagroda jaką można uzyskać, to dobre słowo Klubowiczów. Mając świadomość powyższego mam pytanie - kto jest chętny, żeby przyłączyć się do działań na rzecz portalu KMZiZ? Chodzi o rozkręcenie przedsięwzięcia i o to, aby ta strona wreszcie zaczęła żyć. Ja jestem gotów poświęcić trochę swojego czasu pod warunkiem, że do składu redakcyjnego przyłączą się jeszcze co najmniej dwie, trzy osoby, którym nie zabraknie chęci do działań na rzecz rozwoju portalu KMZiZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli nie przepisuje się tekstów opublikowanych przez działy marketingu firm zegarkowych tylko pisanie artykułów traktuje poważnie, to jest to czasochłonne zajęcie. Poza tym oczekiwanie, że ktoś z forum zawsze podrzuci jakiś temat kończy się blokadą portalu, bo zamiast zaangażowania jedni oglądają się na drugich. Bez stałego zaangażowania większej grupy osób, a pisząc wprost - stworzenia stałego składu redakcyjnego, daleko się nie zajedzie. Marek przywołał w tym temacie CH24, ale to nie jest dobry przykład, ponieważ CH24 to portal komercyjny przynoszący zyski, których beneficjentami są autorzy artykułów. Pisanie dla KMZiZ to praca za darmochę, a jedyna nagroda jaką można uzyskać, to dobre słowo Klubowiczów. Mając świadomość powyższego mam pytanie - kto jest chętny, żeby przyłączyć się do działań na rzecz portalu KMZiZ? Chodzi o rozkręcenie przedsięwzięcia i o to, aby ta strona wreszcie zaczęła żyć. Ja jestem gotów poświęcić trochę swojego czasu pod warunkiem, że do składu redakcyjnego przyłączą się jeszcze co najmniej dwie, trzy osoby, którym nie zabraknie chęci do działań na rzecz rozwoju portalu KMZiZ.

Ja myślałem raczej o wyszukiwaniu ciekawych opracowań, recenzji newsów pojawiających się na łamach forum, i ich zamieszczaniu w  zakładce portalu KMZiZ, tak by nie zniknęły w natłoku treści, i większa grupa miała okazję się z nimi zapoznać.

To co proponujesz jest świetnym pomysłem, i jak słusznie zauważyłeś, wymaga j  sporo czasu i zaangażowania kilku osób...

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Widzę, że znowu po jasnej stronie mocy  :) I z podkręconym licznikiem postów  :D

 

Ja mogę się zobowiązać, że nadal, od czasu do czasu, będę "raczył" forum swoimi recenzjami  :D


Chociaż, z drugiej strony, te oczka u Yody w avatarze są takie ...niepokojące  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licznik wskazuje faktyczną ilość, a Twoje Rafał recenzje to kawał dobrej roboty, zawsze z uwagą i ciekawością je czytam.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Licznik wskazuje faktyczną ilość, a Twoje Rafał recenzje to kawał dobrej roboty, zawsze z uwagą i ciekawością je czytam.

 

Dzięki  :) Bardzo ładny avatar  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt na forum się nie obraża na nikogo, to jest wręcz zakazane ! Jedynie dozwolone jest obrażanie się na tzw. władze Klubu. To można robić bez ograniczeń i bez oporu :)

Trzymam za słowo ;)

Ogólnie było by dobrze nieco zresetować.

Ja postaram się coś napisać - wrażenia po długim użytkowaniu Kontiki Bronze - jeśli się spodoba i Klub zechce to do udostępnienia. :)

Jak mi coś nowego wpadnie to również, bo to co mam to już pisałem i jest zamieszczone na forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Ale masz przebieg, Marek.  Chociaż, z drugiej strony, w tym wieku  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.